Karolina Kowalkiewicz po raz kolejny rozstaje się z MMA Cartel

Mi się wydaje, że Zabor zaoferował Karolinie transakcję wiązaną. W sensie - pakiet trener + manager, gdzie :

część manager - % gaży mniejszy niż wziąłby Kowalik

:boystop:
 
Last edited:
A ten kurwa kurwa potrafi coś powiedzieć po angielsku ? Czy jest na tyle tępy, że ani słowa nie wydusi v
 
emota2a.gif
 
Dla mnie sprawa prosta, szykuje się wyplata zycia za walkę z Asią. Policzyła sobie Karolina, że Kowalik bierze x z całej kwoty, zapewne jest managierem takim jak trasztalkerem na twitterze, więc uznała, że żadna strata jak ktoś inny podejmie się managierowania, a przy tym weźmie 50% kwoty x, a jej zostanie na kilka torebek i par butów.

Prosty rachunek.
 
Z tego co PK mówił,to nie ma żadnego zawodnika "uwiązanego"kontraktem,gdyż nie chce nikogo na siłę trzymać.Teraz,gdy KK wchodzi na wyższe pułki to napewno dla niego spora strata,bo dla każdego managera to jest punkt docelowy,aby doprowadzić swojego zawodnika do walki o pas ,bo w tym momencie zaczynają się lepsze $ jak i rozgłos.
Nie mam pojęcia czym spowodowane jest ich rozstanie.Jego nieobecność w Atlacie tłumaczył tym,ze Agnieszka miała walkę dzień wcześniej w Kansas City,i tam był on bardziej potrzebny .Być może było już coś na rzeczy ,ale on to trzymał dla siebie.W rozmowie o KK było można wyczuć jego entuzjazm i wiarę w potencjal gdy mowa była odnośnie jej kariery.
Być może jako jeden z niewielu tutaj na forum lubię zarówno Kowalika jak i Karolinę.Mam nadzieje,ze ich kolejne już rozstanie jest spowodowane jakimś chwilowym "damskim" humorem i wrócą do siebie.Tak czy inaczej życzę im sukcesu .
 
Cokolwiek by tam się nie działo, Karolina "powinna" być chociaż trochę lojalna. Chyba wszyscy pamiętają, jak w debiucie w KSW, nie miała nawet co na tyłek włożyć. Wszystko załatwiał Żmija.
 
Serio dziwi mnie, że ktoś tego Zabora traktuje poważnie, przecież to człowiek chory psychicznie bardziej niż trener MO.
 
Wiedziałem, że wielu zawodników mma, szczególnie tych spoza topu, nie grzeszy inteligencją, ale żeby powierzać swoje finanse i negocjowanie kontraktów Zaborowi :rofl:. Janusze biznesu.
 
Dla mnie sprawa prosta, szykuje się wyplata zycia za walkę z Asią. Policzyła sobie Karolina, że Kowalik bierze x z całej kwoty, zapewne jest managierem takim jak trasztalkerem na twitterze, więc uznała, że żadna strata jak ktoś inny podejmie się managierowania, a przy tym weźmie 50% kwoty x, a jej zostanie na kilka torebek i par butów.

Prosty rachunek.

O Kowaliku można dużo mówić, ale mimo całej tej beki wokół jego osoby ja myślę, że jest naprawdę dobrym menago. Wiadomo, że często powie coś głupiego albo napisze, ale jeżeli chodzi o interesy zawodników to dba o nie bardzo dobrze. A chyba to jest najważniejsze w jego zawodzie.

@Dominik Durniat może DZB z tej okazji?? Chyba swojemu koledze będziesz w stanie zadać kilka "mocniejszych" pytań??
 
a skąd wiecie cwaniaki, ze Kowalik niedostanie jeszcze procentu z następnej walki i potem ich wszystkie drogi się rozchodzą, hę ?
 
Tak na poważnie to Karola troche przegięła.Wiadomo Paweł Kowalik jest jaki jest i sporo osób wkurwia ale zostawienie managera w takim momencie kariery to na prawdę nóż w plecy.
Wcześniej ktoś pisał o debiucie w KSW itd. ale co było później.Walka w Invictie i wyrwanie jej z KSW do UFC. Chyba wiemy na dzień dzisiejszy jakie kontrakty są w KSW i żeby zawodnik stamtąd odszedł jest praktycznie nie możliwe.
Teraz szykuje sie walka o pas i obok Karoli nie ma Rodża któremu też sporo zawdzięcza i Kowalika co by nie mówić który też w chuj dla niej zrobił.Wniosek ? Każdy manager chce mieć profity i robi wszystko dla zawodnika żeby doprowadzić go na szczyt którego Karola po częście dotknie ale nie zdobędzie.Dobry hajs przejdzie koło nosa ale to powinna być nauka na przyszłość.Wiązać się kontraktami chyba,że MMA Cartel od dzisiaj będzie jako Caritas polskiego mma.To wygląda w ten sposób - "nie mam siana potrzebny mi manager żeby mieć wsparcie od sponsorów odżywki itd" a jak kwit sie pojawia i troche fejmu to roi sie pytanie w głowie "po chuj mi manager ?"
Nie jest mi szkoda żadnej ze stron - jebie mnie to.
 
  • Like
Reactions: Ian
Back
Top