Karol Bedorf na KSW 22 w walce o pas, w 2013 także walka z Nastulą

mungo

BAMMA
Flyweight
Wywiad ze strony konfrontacja.com:






W środę zaraz po gali KSW20 spotkałeś się z właścicielami Federacji KSW. Możesz powiedzieć, co było powodem tego spotkania i o czym rozmawialiście?

- Dokładnie. Spotkaliśmy się na gorąco po gali, żeby porozmawiać o mojej przyszłości. Jeszcze przed galą KSW20 miałem spotkanie z Maćkiem Kawulskim, który powiedział mi, że jak wygram najbliższą walkę to dostanę szansę możliwość walki o pas Międzynarodowego Mistrza Federacji KSW w wadze ciężkiej. To co usłyszałem zmobilizowało mnie bardzo.

Jak wiemy walkę z Karlem Knothe wygrałeś, więc kiedy walka o pas? Ustaliliście jakiś termin? Na której to będzie gali?

- Kolejną walkę dla Federacji KSW stoczę na gali KSW22 i będzie to pojedynek o pas Międzynarodowego Mistrza KSW w wadze ciężkiej.

W jednym z wywiadów po gali KSW20 Martin Lewandowski wspomniał, że jesteś brany pod uwagę, jako przeciwnik dla Pawła Nastuli, który kilka dni temu związał się kontraktem z Federacją KSW. Czyżbyś miał z nim walczyć o to trofeum?

- Mogę zapewnić, że na gali KSW22 będę mieć walkę o pas, ale nie wiem, czy będzie to walka z Pawłem. Wiem na pewno, że w 2013 roku stoczę walkę o pas i będę walczyć z Pawłem Nastulą.

Jakie masz plany na najbliższe tygodnie?

- Na pewno nie będę długo wypoczywać. Mam przeciążone kolana, łokcie i barki, ale długo czasu na wypoczynek nie potrzebuję. Zamierzam wyjechać do USA i tam trenować.

Michał Materla również ma w planach wyjazd do Ameryki. Jedziecie razem?

- Nie. Zamierzam bardziej obrać kierunek ku San Diego. Mieszka tam mój przyjaciel, Brazylijczyk Cadu i już wielokrotnie zapraszał mnie do siebie, żebym przyjechał i potrenował.

Chciałbym jeszcze zapytać o walkę na KSW20. Oglądałem twój pojedynek i dostrzegłem, że w pewnym momencie zaczęło brakować ci tlenu. Co się stało?

- Druga runda walki z Knothe kosztowała mnie dużo tlenu, wystrzelałem się. Rozmawiałem już z moim fizjologiem i wiem, że będziemy musieli więcej popracować nad wydolnością. On w czasie moich przygotowań był zajęty, bo pracował z olimpijczykami i był w Londynie. Teraz gdy jest już po Igrzyskach Olimpijskich będziemy mogli skupić się na moich przygotowaniach. Będziemy kontrolować zakwaszenie krewi.

Karol dowiedziałem się od ciebie dużo nowych wiadomości, które na pewno zainteresują fanów MMA. Na koniec jeśli chciałbyś podziękować sponsorom, trenerom to możesz uczynić to w tej chwili.

- Sponsorzy, sponsorami. Podziękowania należą się przede wszystkim trenerom Piotrowi Bagińskiemu i Andrzejowi Kościelskiemu, którzy poświęcają czas, żebyśmy my, młodzi robili wyniki.
 
Wygląda na to, że na przestrzeni dwóch następnych gal wszystkie pasy będą rozdane. Pewnie Bedorf vs Overeem, chyba, że planują mu ściągnąć kogoś sensownego. Walka z Nastulą... no, no. ;)
 
Ciekawe. Sadzilem ze Nastula nie wejdzie w tryby rozgrywki o pas tylko raczej bedzie walczyl "superfighty" np z Ishiim czy Pudzianem. Jesli Nastula dobrze zaprezentuje sie w pierwszej walce to stracie z Bedorfem bedzie naprawde duzym wydarzeniem
 
z kim o pas ? Oczywistym wydaje się być starszy Overeem ale to jest ksw, oczywiste rzeczy wcale nie musza istnieć. boję się, że tittle shoota dostanie pudzian
 
Super, wszystko wydaje sie byc juz dosc jasne.



Karol o pas z Overeemem - Wygrywa i broni go na 22 z Nastula (tylko ciezko moze mu byc bic sie 3 gale pod rzad).



Nastula w debiucie z kims glosnym, np Ishim - pokazuje ze jest w formie i zasluguje na walke o pas.



Do tego pokonany prze Nastule zawodnik zostaje dla Pudziana czy Różala zeby okreslic ich miejsce w szeregu.
 
Po słabej KSW 21 zapowiadają się nam nie lada emocje. KSW 21 jest już prawie skompletowana i jest to bardzo mocny skład, chyba jeden z lepszych. Materla,Mamed,Saidov,Mankowski,Irokez,Curt/Kornik i inni - ta gala zapowiada sie kapitalnie. KSW 22 rowniez zaczyna nabierac mocy bo na niej bedzie debiut Nastuli oraz walka o pas Bedorfa - mam nadzieje, ze z Overeemem,ktorego nie uznaje za jakiegos wybitnego zawodnika,ale lepszego KSW nie ma. Nastua mógł by zawalczyć z Timem,ale jak wiadomo,ten się boi przyjechać do Polski.
 
Bo Bagi pomylił karteczki, a jak dojdzie do tego poznanie punktacji walki Janek vs Huston to juz wogóle.
 
@Sonny nie jestem pewny ale wydaje mi sie,ze Sylvia ma jakies zastrzezenia co do sedziowania na KSW.
 
Lubię tego gościa. Kolejny który będzie trenował w Stanach. Świetna decyzja.
 
aha, więc o to chodzi. W głowie miałem jakies przyjebane scenariusze, że Tim jest zydem lub cyganem i nasłuchal sie od kumpli ze w Polsce ich nie lubimy :-)

dzieki za wyjasnienie
z resztą "gdzie Sylvia nie może, tam Arlovskiego poślą". Może Andrei sie skusi, a kibice z Białorusi daleko miec nie będą. Czy może ma obecnie jakiś kontrakt z ONE FC?
 
Back
Top