Kamil Minda Z KONTUZJĄ. Daniel Omielańczuk wygrywa pojedynek po pierwszej rundzie!

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
MindaOmielanczuk.jpg


Daniel Omielańczuk wygrał drugi pojedynek pod szyldem CLOUT MMA. Na gali CLOUT MMA 4, która 9 marca odbyła się w Łodzi, pokonał on przez kontuzję przeciwnika Kamila Mindę.

>>> WYNIKI GALI CLOUT MMA 4

Agresywnie rozpoczął Kamil Minda, ruszając z ciosami na rywala. Daniel Omielańczuk próbował klinczować z przeciwnikiem i lekko wycofał się do defensywy, próbując utrzymywać bezpieczny dystans. Po kilkudziesięciu sekundach u Mindy widać było już zmęczenie przez początkową szarżę, dzięki czemu kontrolę zaczął odzyskiwać Daniel Omielańczuk.

Po pierwszej rundzie Minda od razu położył się na macie, sygnalizując kontuzję ręki. Lekarze zaczęli badać zawodnika i szybko zadecydowali o przerwaniu starcia przez uraz 39-latka.

Dla Daniela Omielańczuka była to druga walka pod szyldem CLOUT MMA. W swoim debiucie pokonał przez dyskwalifikację Denisa Załęckiego. Wcześniej doświadczony zawodnik MMA walczył dla takich organizacji, jak KSW, ACA czy UFC.

Kamil Minda po raz drugi wszedł do klatki CLOUT MMA. W październiku 2023 roku przegrał przez przerwanie lekarza z Denisem Labrygą. Wcześniej 39-latek walczył między innymi pod szyldem RFA, OKTAGON czy FEN.

 
Back
Top