Kamil Bazelak i źli internauci. MMA Rocks zagrożone.

magik

ONE FC
Featherweight
Kamil Vandarlei Bazelak - człowiek bez porażki w swojej karierze MMA [0-0], z wieloma wspaniałymi zwycięstwami na koncie:

zapewnionymi dzieki swej niebywałej technice:

Dzieki najnowszym doniesieniom z jego forum, możemy się dowiedzieć iż K. Bazelak postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i przykładnie ukarać bandyckich internautów smiejących zarzucić mu jego beznadziejną technike i duży brzuch. Zamierza im wytoczyć sprawe w sądzie cywilnym za pomówienie.

Wiecej informacji na oficjalnym forum K.B.
http://forum.strongman.org.pl/viewtopic.php?t=4225&postdays=0&postorder=asc&start=15&sid=f4e466e5163f2e4f1b94d003a0fccf77

ROTFL.
 
Kamil powinien inwestować w rozwój swojej wiedzy prawniczej - walka z userami na forum wg polskiego prawa to w zasadzie walka z wiatrakami, samo udowodnienie tożsamości autora postu (a nie właściciela IP) to zadanie, które wielokrotnie przerasta polską prokuraturę i organa ścigania (z całym inwentarzem odpowiednich instytucji prawnych), a co dopiero jakaś kancelarię prawną...
 
ktoś mi pisał że Bazelak na tym forum ukrywa się pod paroma nickami i sypie tekstami Kamil dasz rade,pudzian miej się na baczności itp.
 
Bardzo mozliwe, sam slyszalem o tym ze na swoim forum ma kilka kont z których komentuje swoje wpisy "na pohybel" Pudzianowi :D
 
Ale o co mu właściwie chodzi? Taki z niego prawy obywatel?


Najpierw pisze że nie interesuje go opinia innych bo nadaje mu rozgłosu, po czym oświadcza że wnosi pozew do sądu przeciwko fanom oczekując czego? Przeprosin? Odszkodowania w postaci pieniędzy (Jakby do tej pory za mało na fanach zarobił, "ah wy SKĄPCY!!! Nie można was się doprosić grzecznie to pozwę was do sądu!")


Z tego co widzę pro-wrestling nie jest mu obcy, a zdaje się mimo wszystko nie wiedzieć jak działa show biznes w którym chce uczestniczyć. Skoro ludzie uznają go za Heela to powinien, zgodnie z tym co wcześniej nadmieniał, nie interesować się opinią publiczną tylko czerpać korzyści ze swojej sławy (chlubnej czy też nie, dla niego przecież to wszystko jedno.)


Pomijam fakt że publika może mu tego posunięcia nie wybaczyć i raczej na tym zbyt wiele nie zyska, zwłaszcza jeśli wygra cokolwiek moim zdaniem.


Najgorsze jednak jest to że ma pretensje do fanów że się z niego nabijają z za monitora, po czym sam siada przed monitor i publikuje te swoje śmieszne i niepoprawne oświadczenia. Posługuje się językiem pseudo fachowym którego w ogóle zdaje się nie rozumieć, a który powtarza po swoich doradcach przeplatając z własnymi błyskotliwymi tekstami jak poniższy:


"Takie niesie za sobą zagrożenie te forum…jego użytkownicy rozpełzowują się potem po innych portalach i obrażają normalnych ludzi."


Jednakże coś w tych jego przemówieniach jest wielce poruszającego, przez co chciałbym zaapelować do wyżej wspomnianych użytkowników.


NIE ROZPEŁZOWUJCIE SIĘ PO INNYCH PORTALACH I NIE OBRAŻAJCIE NORMALNYCH LUDZI! ZOSTAŃCIE TAM GDZIE JESTEŚCIE I OBRAŻAJCIE DALEJ TYCH NIENORMALNYCH!
 
Z tego co wiem w Łodzi każdy dobrze wie kim jest Bazelak i co ze sobą reprezentuje. Nikt ogarnięty nie "robi" z nim interesów i na pewno nie trenuje u niego. A jedynie co można z nim ubić to ubić muchę w kiblu.


Druga sprawa to, że na tym jego śmiesznym forum każdy rozsądny wie, że on sam jest pod paroma nick'ami i sam siebie poklepuje po plecach i przytakuje w postach.


Zamknij mnie za wolność słowa, zamknij.


Panie Bazelak za to kino oscar !
 
Dyrma, kancelarie bardzo często są znacznie skuteczniejsze niż prokuratura. Może wynika to chociażby z tego, że przeciętny prokurator w Warszawie ma non stop kilkadziesiąt spraw w biegu...
 
Dla mnie ten typ jest żałosny. Nie stoczył jeszcze żadnej walki w MMA, a zachowuje się jak dziwka na emeryturze.
Mam większy szacunek do Najmana niz do tego zakompleksionego buraka.
 
Zgadzam się z Ryderem - bardziej szanuje Najmana niż Vanderleia.


Kamil B. pisze na forach, że bez problemu pokonałby pudziana, a o ile dobrze pamiętam miał już walczyć w formule MMA kilka razy i za każdym razem "udało" mu się z tego wykręcić. Akcje typu pozywanie fanów, wyzywanie pudziana i jego "fachowe" wypowiedzi sprawiają że myśle, że jest on chory umysłowo lub ma rozdwojenie jaźni.


Żaden z ciebie Vanderlei - zwykła dupa jesteś.


I czekam na wezwanie do sądu.
 
Zgadzam się z PSYCHOLEM chłop ma racje kto zna Bazelaka wie kim jest. Wszystko na temat.
 
po prostu gość woli walczyć na sali sądowej zamiast w klatce bo wydaje mu się że tam sędzia jest bardziej sprawiedliwy! :)
 
http://forum.strongman.org.pl/viewtopic.php?t=4730&sid=ebe0f1df12bf4bb8633a84e8638b397f - fachowy komentarz bajzelaka do walki jego nie niedoszłego oponenta :P
 
już w następnym odcinku sędzina Anna Maria Wesołowska będzie prowadziła sprawę pana Bazelaka....zapraszamy
 
Lał siadam przed kompem po kilku dniach nieobecności a tu takie wieści. Mój idol chce was w końcu pozwać za wasze niegodziwe komentarze. Nie będzie wam do śmiechu jak zjawi się u was o 6 oddział antyterrorystyczny i pozamyka na 3 miesiące ( a to tylko na początek). Kamil przepraszam Vanderlei już wam łatwi żeby was w areszcie porządnie wyruchali. W końcu okażecie mu szacunek godny wielkiego wojownika (niestety trapionego kontuzjami).
 
co do najmana,został promotorem bokserskim a skład który mu przyznał tą licencje był taki Jerzy Rybicki, Krzysztof Kraśnicki oraz Jerzy Kulej

"Odpowiedziałem na wszystkie pytania. W tej chwili wydaje się, że jako pierwszy musiałem zdawać ustny egzamin na promotora bokserskiego (śmiech). Po zdanym egzaminie od prezesa PZB otrzymałem znaczek reprezentanta Polski oraz małe rękawice bokserskie." - powiedział Najman

Teraz tylu użytkowników zniknie .Kamil [Mój imiennik] pozamyka was w łodzi i sam będzie pilnował,a zarazem was nauczy kto jest lepszym zawodnikiem pudzian czy on i pokaze świetnie wyrzeźbioną klate

aha i jeszcze jedno o to co powiedział BN
"Obecnie przechodzę rehabilitacje. Myślę, że jeszcze góra 2-3 tygodnie i wszystko będzie okej. Na pewno pojawię się na gali KSW." - powiedział BoxingNews.pl Kamil Bazelak.

"Zdecydowanie wolałbym od razu walczyć z Pudzianem, ale znam realia i wiem, że to niemożliwe.. Czy jestem na tyle mocny, aby z nim od razu walczyć? Jakakolwiek moja ocena byłaby subiektywna, jednakże wiem jedno, nie czuje przed nim żadnego respektu."
 
Tak w ogóle, to Tomek Drwal miał być wczoraj (12 października) w Łodzi, zrobić seminarium, a po tym seminarium miał mieć prywatną sesję z Bazelakiem. :D
 
Świetnie może w końcu Drwal nauczy się walczyć Kamil da mu porządną lekcję. :)
 
No niestety, Tomek do Łodzi nie dotarł.. nie wiem czy się na inną sesję umówią. :)
 
Teraz będzie latał po forach i szukał kto go "obraza" :p ciekaw jestem gdzie sie wszyscy pomieszcza. bedzie musial wynajac jakis stadion :) kazdy mowi prawde a on mysli ze go obrazamy, hehe
 
Tomek nie przyjechał do Łodzi bo zobaczył walkę Bazelaka z Augustusem i się najzwyczajniej obsrał! Nie będzie ryzykował kariery trenując z takim potworem :P

a tak na poważnie - za co on chce pozwać kogokolwiek? My tutaj wyrażamy nasze opinie - mam np prawo powiedzieć, że wedł mnie zachowuje się jak idiota.
Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, że (jak mowa w temacie)Bazelak ma słabą technikę albo jest gruby itd.

Także niestety się przy tej okazji nie spotkamy chłopaki :P
 
Tylko na mnie stwierdzenie "Walka z Augustem" powoduje nie kontrolowane napady śmiechu?
 
Back
Top