Kącik hip-hopowy. #rapsy

on wrzuca po prostu demówki na kanał w większości przypadków a mix te numery mają na pełnym projekcie jak np Vitalyi który w wersji zripowanej z CD brzmi inaczej niż na jutube
Pistolet też jest bez masteru naprzykład i mnie to osobiście wkurwia, Jacon który produkował oba te bity mógłby to przecież ogarnąć
No i teraz siada! :)

C'est la vie Queby fajne, ale ciekawe ile procent jego fanbase'u zrozumie tekst... zeby zaraz nie wyskoczyli 15-latkowie w fejkach ASSC, OW i Supreme bo Que nosi :D
 
Cytując Malika "co ten Malik odpierdala, co to jest za pojeb". Co kawałek to sąsiedzi słuchają, myślę że Najaak, Big Poppa i Jojo znają na pamięć.
Ja słucham Malika od ZL 1.0 i kawałka z Sentinem - Nie płacz za mną. Próżno było szukać wtedy jakichkolwiek informacji na jego temat poza jednym wywiadem. Dlatego też ciągle słucham i jaram się jego muzyką, ale jak widzę ludzi, którzy znają tylko Najaka czy Jojo i uważają się za wielkich fanów to mnie żenada bierze. Malik jest jaki jest, ale mi się jego twórczość podoba. Zwłaszcza na imprezach to siada. Trzeba mieć sporo dystansu, żeby słuchać jego tekstów. Owszem, wiele zbyt żałosnych, no ale nie tylko on taki jest. Zresztą miałem okazję porozmawiać z Dihem i jest bardzo przyjazną osobą. Doskonale wiedzą, że ich muzyka to tylko zabawa :)
 
O to, to. Z Malikiem jest trochę jak z disco polo, nikt nie słucha, każdy zażenowany ale jak leci kawałek to zna każdy. Poza tym, jak inaczej Malik ma być postrzegany jak nagrał kilka ambitniejszych kawałków to kompletnie się nie przebiły do mainstreamu.

Doskonale wiedzą, że ich muzyka to tylko zabawa :)
 
dziadki zrobiły dobry numer :lol:

nowa płyta Snoopa 19 maja chyba, z tego co pokazuje itunes to jest pierwszy numer z płyty
 
Zamówiłem Egzotykę LTD, myślę że mimo paru małych potknięć w kawałkach utwory pochodzące z niej są całkiem dobre w porównaniu do wszędobylskiego bagna produkowanego nad wisłą.
 
giphy.gif

 
Back
Top