Kącik hip-hopowy. #rapsy

Skepta na starszych płytach też rozpierdalał, jedna płyta tylko jest totalnie spierdolona "Do It Again" mimo wszystko wyświetlenia pod numerami z tego ma i hajsu na tym popowym gównie zarobił ale i tak nie wiem co mu odpierdoliło żeby to nagrywać, pojebało mu się w głowie wtedy, dobrze że tylko na jednej płycie i co dziwne w tym samym roku (chyba pare miesięcy po płycie) wyszedł Community Payback mixtape (3 numery z tego 2 posty wyżej) na którym jest dużo fajnego grimu czy niecałe tam pół roku wczesniej przed tą zjebaną płytą wyszło Been There Done That które jest jeszcze lepsze od CP


 
Malik do wyjebania
ale Mordziaty i Linijki to jest petarda jak te na sylwestra korniszony
CZYLI W CHUJ
"wygląda jak żulica
wciąż jej lajka klikasz" xD

cała płyta petarda
 
top 10 polskich płyt rapowych (ostatnio se tak rozkminiałem), polecam
1. Pezet/Noon - Muzyka Poważna
2. Ten Typ Mes - Alkopoligamia: zapiski typa
3. Pezet - Muzyka Rozrywkowa
4. Eis - Gdzie jest Eis?
5. Rasmentalism - Za młodzi na Heroda
6. Flexxip - Fach
7. 2cztery7 - Funk, dla smaku
8. WWO - Witam Was W Rzeczywistości
9. K.A.S.T.A. - Kastaniety
10. Małolat/Ajron - W pogoni za lepszej jakości życiem

Pezet wgl jest jedynym raperem w PL który ma 3 mega kozackie płyty na koncie bez słabszych elementów (mimo że Klasyczna się troche zestarzała i przez to nie łapie sie do top10)

ostatnio zajawke mam na Fach troche z okazji tej reedycji, troche tak se, kozacka płyta

 
Last edited:
Kękę nowa dla mnie najsłabsza z "Rzeczy"

teraz zapowiedział płyte z goścmi i ciekawi mnie z kim, na bank bedzie Paluch, może Sitek
 
O co chodzi z tym Keke? czy to jakas akcja "i ty mozesz zostac rapierem"?


śpiewam sobie lalalala
nic juz nie musze lalala

ide ulica, puszczam bąki
słonko świeci, pójde do biedronki
 
Ale suabe. Malik sąsiedzie ja też mam Moeta na półce, tylko ja go nie wylewam bo on jest do picia lol i tak wszyscy wiedzą, że jeździsz Yarisem huehue
 
Back
Top