Kącik hip-hopowy. #rapsy

płyta jest zajebista, ale nie można tych dwóch materiałów porównywać bo na Art Brut 80% roboty robią sample (które budują klimat), tutaj masz autorskie bity Steeza które są wyjebane ale mogą ludziom nie pasować. Oskar jak to Oskar.


:pray:

ale on jest kałowaty:mamed:
 
Kanye chyba wyda jednak te 3 płyty w tym roku.
TLOP, TG16 i Cruel Summer
1TxrMN9.png

:lol:
 
w chuj rzeczy wyszło w ciągu ostatnich parunastu godzin

2 numery Snoopa live u Jimmyego Kimmela które prawdopodobnie pochodzą z tej płyty która wyjdzie 1 lipca
płyta się będzie nazywała Cool Aid, okładke można zobaczyć w 1 linku na początku jak Jimmy zapowiada numer.

 
w chuj rzeczy wyszło w ciągu ostatnich parunastu godzin

2 numery Snoopa live u Jimmyego Kimmela które prawdopodobnie pochodzą z tej płyty która wyjdzie 1 lipca
płyta się będzie nazywała Cool Aid, okładke można zobaczyć w 1 linku na początku jak Jimmy zapowiada numer.


ale ta marycha snoopiego dobrze zakonserwowała typ ma 45 i się dobrze trzyma:mamed:ziolo czyni cuda:werdum:
 
Nie rozumiem fenomenu PRO8L3M. Czekam na jakieś wyjaśnienie
powiedz co ci nie pasuje to wyjaśnie

jeżeli nie pasuje ci styl nawijania Oskara to musisz po prostu to skumać i tyle, mi też na samym początku nie siadał ten jego off beat bo jest specyficzny, ale pokatowałem chwile Art Brut i siadło, i teraz to dla mnie top raper w PL
przede wszystkim ma swój styl i nie powiela miliard razy tego samego jak 98% sceny przez co jest ciekawy, tematyka też mi bardzo pasuje bo lubie taki klimat

sam Steez brzmieniowo też robi ciekawe rzeczy i też takie brzmienia ciężko znaleźć jak on daje w PL
 
powiedz co ci nie pasuje to wyjaśnie

jeżeli nie pasuje ci styl nawijania Oskara to musisz po prostu to skumać i tyle, mi też na samym początku nie siadał ten jego off beat bo jest specyficzny, ale pokatowałem chwile Art Brut i siadło, i teraz to dla mnie top raper w PL
przede wszystkim ma swój styl i nie powiela miliard razy tego samego jak 98% sceny przez co jest ciekawy, tematyka też mi bardzo pasuje bo lubie taki klimat

sam Steez brzmieniowo też robi ciekawe rzeczy i też takie brzmienia ciężko znaleźć jak on daje w PL
Denerwuje mnie ten offbeat którym się wszyscy jarają. Lekko to asłuchalne i wkurwiające. Podeszły mi tylko 3 kawałki: tiramisu, tori black i jeszcze jeden, którego nazwy nie pamiętam. Styl ma swój i inny od reszty to na plus, ale nie wszystko co inne od reszty jest lepsze. Wegani też robią coś innego niż reszta, a ich się hejtuje. Nie przekonam się chyba do niego, przesłuchałem z tej nowej płyty wszystko co na yt wleciało i nie potrafię się zajarać.
 
polecam extended mix Biebsa z wersją z płyty Drake'a
http://www.audiofam.me/tracks/drake-ft-justin-bieber-one-dance-remix-full-radio-rip-mp3-download
buja to jak chuj noga sama chodzi (wersja z płyty z samym Drizzy'm mi się nie podoba, ale tutaj :pray:)
Biebs się wyrabia za pare lat będzie rozpierdalał scene nie tylko piszczących 15stek ale też dobrego poziomem popu jak czarnuch MJ, szkoda tylko że ciężko mu będzie odpiąć łatke którą sobie za dzieciaka zapewnił
 
sorry ale co ma biber wspolnego z hip hopem?
to że jest to remix numeru Drake'a, to że Biebs się buja z raperami, robią razem numery i też w paru numerach wystapił rapując, no i jego producenci to w większości osoby ze środowiska rapowego też


 
Last edited:
Back
Top