Kącik hip-hopowy. #rapsy

Dobra jest połowa roku. Czas rozdać nagrody beatmakerom , czego mi sie najlepiej słucha na prędkości 1.75 w tym roku.

Zdecydowany nr 1, będzie ciężko pobić te arcydzieło beatowe



Nr 2


Nr 3
 
Kara,Oliwka Brasil, Young Leosie czy Ruskiefajki to albo bez umiejętności albo popowe produkty , czym z resztą dziś jest w 98 procentach mainstreamowy rap, ale tu widać jakiś zalążek skilla.

Nic dziwnego, że na jednym klipie strzeliła już prawie 350 tysięcy. Ciekawe jak przyjmie się to.

 
Kara,Oliwka Brasil, Young Leosie czy Ruskiefajki to albo bez umiejętności albo popowe produkty , czym z resztą dziś jest w 98 procentach mainstreamowy rap, ale tu widać jakiś zalążek skilla.

Nic dziwnego, że na jednym klipie strzeliła już prawie 350 tysięcy. Ciekawe jak przyjmie się to.


Babski rap jest jak babskie mma. Interesuje tylko wąskie grono fetyszystów stawiających odsłuch takich kawałków gdzieś miedzy wkładaniem ręki w dupe, a sikaniem komuś na ryj.
 
Babski rap jest jak babskie mma. Interesuje tylko wąskie grono fetyszystów stawiających odsłuch takich kawałków gdzieś miedzy wkładaniem ręki w dupe, a sikaniem komuś na ryj.
Lady of Rage, Bahamadia, Rhapsody, Lauren?
 
Babski rap jest jak babskie mma. Interesuje tylko wąskie grono fetyszystów stawiających odsłuch takich kawałków gdzieś miedzy wkładaniem ręki w dupe, a sikaniem komuś na ryj.


Olka to pierwsza raperka z młodej fali gdzie widzę potencjał. Na pewno będę śledził jej losy.

W polskim meju jest jeszcze Kara, ale tej nie daje rady słuchać.

U Olki głos i skill mi się zgadza, a ja w muzyce lubię damskie i męskie głosy.
 
Lady of Rage, Bahamadia, Rhapsody, Lauren?
Możesz żyć jak chcesz, nic mi do twoich upodobań. :neildegrassewhoa:
A tak serio to słabo doprecyzowałem - to było odnośnie polskiego rapu. Murzyński znam pobieżnie, więc tym bardziej kompletnie nie znam damskiego i tych ksywek, które wymieniłeś.
 
Back
Top