Kącik hip-hopowy. #rapsy

Nowy numer co wyjdzie teraz siksnajna to będzie zabójstwo 10 for 10.... Chociaż te snippety to tez chuja warte, zawsze kawałki zajebiste a jak wychodzą w full wersji to lekkie rozczarowanie.
 
Albo zrobi to co Bigi, który nie odpowiedział konkretnie na Hit Them Up.

Eminem zapowiedział już, że odpowie. Tylko ciekawe ile jeszcze na to trzeba poczekać, bo MGK swoje linijki napisał bardzo szybko i nie spodziewałem się, że jego diss będzie tak dobry i rzeczowy.
 
Nawet da się tego słuchać, nie to co ci aktualni pseudoraperzy jebani autotjunowcy przez cały utwór, wróć, nie to co ci aktualni njuskulowcy.
 
Co do oby dwóch dissow to nie wyłapałem wszystkiego bo nie znam na tyle dobrze angielskiego niestety, aczkolwiek jeśli chodzi o nawijke i beat to bardziej podobał mi się diss MGK. Problem z Eminenem jest taki ze on jest w USA taka biała wersja Drak'ea czyli co by nie odjebał, jakiego gniota by nie nagrał ludzie i tak będą pisać ze jest najlepszy albo lepszy od jakiegoś innego numeru, po prostu maja bardzo lojalnych i oddanych fanów którzy ślepo będą klikać łapki w górę to samo tyczy się wyświetleń. Odbiegając trochę od tego beefu bardzo się ciesze ze Pusha T nagrał na Drak'a taki diss i mam nadzieje ze czarnuch albo mulat nie mógł spać kilka nocy albo kilkanaście, według mnie Story of Adonis jest to jeden z lepszych dissow w czasie ostatnich kilkunastu lat.

Jeszcze apropoś dissu Pushy T na Drak'a gdzie chyba oficjalnie zostało to puszczone na kanale WORLDSTARHIPHOP na YT to juz zablokowali kurwy

Film niedostępny
Ten film wideo zawiera treść od partnera UMG, który zablokował go na mocy praw autorskich.
 
Last edited:
Wogóle te ostatnie beefy są jakieś miałkie kurwa. Bez agresji, na spokojnych bitach, takie punktowanie rywala. Jebać, diss to ma być kurwa agresja i chęć zniszczenia rywala do zera. Nie mówię, że "kiedyś to kurła było", ale porównajcie sobie to:






do tego:
 
Co do oby dwóch dissow to nie wyłapałem wszystkiego bo nie znam na tyle dobrze angielskiego niestety, aczkolwiek jeśli chodzi o nawijke i beat to bardziej podobał mi się diss MGK. Problem z Eminenem jest taki ze on jest w USA taka biała wersja Drak'ea czyli co by nie odjebał, jakiego gniota by nie nagrał ludzie i tak będą pisać ze jest najlepszy albo lepszy od jakiegoś innego numeru, po prostu maja bardzo lojalnych i oddanych fanów którzy ślepo będą klikać łapki w górę to samo tyczy się wyświetleń. Odbiegając trochę od tego beefu bardzo się ciesze ze Pusha T nagrał na Drak'a taki diss i mam nadzieje ze czarnuch albo mulat nie mógł spać kilka nocy albo kilkanaście, według mnie Story of Adonis jest to jeden z lepszych dissow w czasie ostatnich kilkunastu lat.

Jeszcze apropoś dissu Pushy T na Drak'a gdzie chyba oficjalnie zostało to puszczone na kanale WORLDSTARHIPHOP na YT to juz zablokowali kurwy

Film niedostępny
Ten film wideo zawiera treść od partnera UMG, który zablokował go na mocy praw autorskich.
Prawda to, że Slim przyczepił się do MGK za to, że ten skomentował zdjęcie jego córki Hailie jako "gorąca laska"? Przecież to prawda, jego córa jest hot chick, więc nie kłamał MGK:fjedzia:
 
Back
Top