Kącik hip-hopowy. #rapsy

@HeyPussyRUstillThere
widzę, że nie zalajkowałeś wyżej I.M.P. - nie lubisz ich ?
Tyle powiadomień z rana mam, że mi umknęło :) zajebiści są. Już cały album sobie na spotify zapisałem żeby w aucie słuchać :fingers:
Ale i tak ci powiem, że West Coast Rhyme Sayrz to najlepsza wrzuta w tym temacie (łącznie z moimi). No miazga :hitman:

Dam coś od siebie



O dziwo ostatnio wrzucam sporo Eastu, a ja zatwardziały fan west, mid-west i south g-rap przecież :benny:
 
Chleb i Miód do Narkopop nie ma nawet podjazdu. Kazik zawsze bo dobrej płycie wypuszcza dużo słabsza. Lot>Źródło
Radio gruz > Hugo bucc 2
Narkopop > Chleb i miód
nie słuchałem jeszcze tej płytki całej ale narkopop był według mnie dosyć udana płyta a co do chleb i miód to muszę obadać jak znajdę chwile.
 
Chleb i Miód do Narkopop nie ma nawet podjazdu. Kazik zawsze bo dobrej płycie wypuszcza dużo słabsza. Lot>Źródło
Radio gruz > Hugo bucc 2
Narkopop > Chleb i miód
Zrobił się w chuj wtórny. Jakbym słuchał jednej piosenki w kółko. Szkoda, bo byłem mega fanem
 
Zrobił się w chuj wtórny. Jakbym słuchał jednej piosenki w kółko. Szkoda, bo byłem mega fanem
Ja fanem jestem nadal czekam jak dostanę płytę ale poczta polska się nie spieszy. Irytuja mnie nagrywki z jakimiś zjebami pokroju Young igi ale czekam na powrót jak do tej pory po każdej słabszej płycie
 
Back
Top