Kącik hip-hopowy. #rapsy

comment_XrWlOPPmdmV2fiA1Eq63Mc18V8p6o09E.jpg
 
Nie wiadomo co się zadziało, jedni mówią że był naćpany jakimś syfem i w szpitalu sie awanturował, dlatego go zawineli do psychiatryka, a inni mówią, że policja mu pomogła jak go przewoziła. Ciekawe czy jakieś oficjalne wyjaśnienia będą tej sprawy :o o:
Z policją to bym nie przesadzał, pewnie szpital dał dupy, że puścił go w takim stanie do psychiatryka... lubiłem jego styl w rapie/hip-hopie, ale kurwa na własne życzenie tak się załatwił. Nigdy nie zrozumiem na chuj skakać z 3 piętra, nie wszyscy są tacy twardzi jak to opisują, do tego ćpanie gówna i tragedia gotowa.
edit.
Diss na Donia kozak i to moja ulubiona nuta Chady, ale kurwa jakoś mi się nie chce słuchać, wiedząc o tym co się stało...
 
Tomasz Chada Syn Bogadana
proceder klasyka, pozniej juz slabo, ale i tak czasami lubilem sobie odpalic
pewnie przecpal sie, z Peja przeciez BMWu po pijaku rozjebal, pozniej rozjebal jakis plot co go policja zlapala
 
proceder klasyka, pozniej juz slabo, ale i tak czasami lubilem sobie odpalic
slabo? kazda plytka chady jest kozacka moge sluchac non toper i nigdy sie nie nudzi a to rzadka sprawa z polskim rapsem
mozesz wymienic jakich rapsow sluchasz?
 
Pamiętam historie o Chadzie jak kradł komórki z mieszkania jego kumpla serwisanta i skakał przez okno aby uciec.
 
Ogólnie dziwna sprawa i do czasu oficjalnych wyjaśnień, które pewnie i tak nic nie wyjaśnia nie będzie wiadomo co się stało. Na instagramie są fotki że szpitala już po skoku, ostatnia z 17 marca, parę godzin po niej, awantura, wywozka i śmierć
 
Czym dłużej słucham Migosow tym bardziej się do nich przekonuje, kiedyś mi nic od nich nie siadało teraz jak sprawdzam to wszystko miazga, ale pewnie autotune robię swoje tez, co nie można tez powiedzieć ze nie maja smykałki do robienia hitów.

 
Nie mam mozliwosci nadrobic 5 stron, ale zostawiam plytke, jak ktos wrzucal to sorry, fajnie mi wjechalo na silce, mf dooma szanuje od dawna za kawalek "books of war", jeden z moich ulubionych kawalkow ever!

 
Back
Top