Kącik hip-hopowy. #rapsy

Ciekaw jestem jak sie potoczy ta bitwa, czy ktoś z TPS'em sie wstawi czy nagra sam odpowiedz.
Narazie dwa dissy ze strony SB spoko ale to tyle nie sa to jakies perły zebym sie bardzo jarał
 
podklepcie z jakiś 5 ciekawych płyt, które wyszły w ciągu roku w pl rapie? bo troche z tyłu jestem, ostatnio sprawdzilem rasmnetalism nowy i bonsona, a tak to nie ogarniam juz powoli

Sarius Antihype, Wena Niepamięć, Problem Hacked by ghost, Bonsoul Lepiej nie wnikać, Almost Famous Bonson/laik/soulpete, quebonafide egzotyka, keke/hase basment disco, enson kan wa kan, bisz piękno i bestia ep, KPSN tędy to tam?, VNM/B.melo

https://genius.com/Rap-genius-polska-polskie-pyty-w-2017-roku-premiery-daty-zapowiedzi-lyrics
 
Ciekaw jestem jak sie potoczy ta bitwa, czy ktoś z TPS'em sie wstawi czy nagra sam odpowiedz.
Narazie dwa dissy ze strony SB spoko ale to tyle nie sa to jakies perły zebym sie bardzo jarał



CSdZY5M.png


Już Tuptuś jednego gangstera wyjaśnił. Niedługo białas będzie się pucował :)
AVI dissa skasował i przeprosił ładnie, kłamiac na dodatek, co potwierdza ten wpis Wojtka. . Jebac tych pozerów bananowców. Solara z Białasem to szanowałem, za wbw.
 
CSdZY5M.png


Już Tuptuś jednego gangstera wyjaśnił. Niedługo białas będzie się pucował :)
AVI dissa skasował i przeprosił ładnie, kłamiac na dodatek, co potwierdza ten wpis Wojtka. . Jebac tych pozerów bananowców. Solara z Białasem to szanowałem, za wbw.
wiem kolego wszystko, sledze beef ale milo ze chcesz abym był na bieżąco ; - )
 
tak widzialem na slizgu bylo, nic ni ma cos w ch... lecą.

Pierwszy temat który tam przeczytałem, i pewnie ostatni :D

Ten gościu na niezłym zadupiu musi mieszkać o ile wogole jest w Polsce, że się nie boi :D

Białas pewnie wiersz na przeprosiny pisze, dlatego w kulki lecą, a aviego nie wyjebią bo zachował się jak menszczyzna haha
 
Back
Top