Kącik hip-hopowy. #rapsy

hmm, kurwa, tak dobre, żem zaskoczon, że em nigdy siem temu nie przyjrzał, no to jak lecimy takimi undergroundami to może to (znasz ?):


Oczywiście. Nawet kilka stron wcześniej wrzucałem Mass 187 - South Side - imo najbardziej klimatyczna piosenka z albumu (zajebisty remix też przez DJ Screw jest). W tym undergroundzie siedzę jakoś 12 lat jeszcze pamiętam jak na last.fm były grupy to przez to poznałem taki underground, że do dziś leci. Albo forum g-funk.eu. Dobre czasy. Odbijam piłeczkę
 
Oczywiście. Nawet kilka stron wcześniej wrzucałem Mass 187 - South Side - imo najbardziej klimatyczna piosenka z albumu (zajebisty remix też przez DJ Screw jest). W tym undergroundzie siedzę jakoś 12 lat jeszcze pamiętam jak na last.fm były grupy to przez to poznałem taki underground, że do dziś leci. Albo forum g-funk.eu. Dobre czasy. Odbijam piłeczkę

:redford:Oj jak mało nas jest na tym świecie. W takim razie nie będziemy się przerzucać bo znamy wszystko to samo i to są i na zawsze będą najlepsze rapy w historii, to co się dzieje dzisiaj to jest tragedia i dramat, dobrze, że lata 90-te obrodziły po wsze czasy
 
Oczywiście. Nawet kilka stron wcześniej wrzucałem Mass 187 - South Side - imo najbardziej klimatyczna piosenka z albumu (zajebisty remix też przez DJ Screw jest). W tym undergroundzie siedzę jakoś 12 lat jeszcze pamiętam jak na last.fm były grupy to przez to poznałem taki underground, że do dziś leci. Albo forum g-funk.eu. Dobre czasy. Odbijam piłeczkę

P.S.
Rozumiem, że Twój nick również odzwierciedla pewną mentalność i jej (obecnie) głównego przedstawiciela za co przybiłbym Ci piąteczkę i wypił butelkę nawet najdroższej (na mój koszt) łychy przy najbliższym spotkaniu (mało prawdopodobne, ale zapisz sobie gdzieś i kto wie co życie przyniesie).
 
:redford:Oj jak mało nas jest na tym świecie. W takim razie nie będziemy się przerzucać bo znamy wszystko to samo i to są i na zawsze będą najlepsze rapy w historii, to co się dzieje dzisiaj to jest tragedia i dramat, dobrze, że lata 90-te obrodziły po wsze czasy
Święte słowa. Dlatego te grupy i forum były zajebiste bo łączyły garstkę ludzi, którzy słuchali mało popularnego, a zajebistego undergroundu z lat 90. Czasami posłucham czegoś bardziej komercyjnego, ale do tego wracam jak do rodzinnego domu. West coast, mid-west i south UG nigdy z człowieka nie wyjdzie :)
Jeszcze na zakończenie wrzucam
 
Back
Top