Justin Bieber Anderson Silva (MASAKRA)

Heh Równanie jest proste. Miliony fanów Biebera, którzy cały dzień spędzają na naśladowaniu wszystkiego co robi ich młodociany idol dowiedzą sie o Silvie, idąc dalej również o UFC i jak dorosną kupią więcej ppv i biletów... Ten koncert odbył się w Brazylii więc Andi pewnie wpadł przy okazji ;) Zresztą podobno stary Biebera jest wielkim fanem UFC, najwyraźniej syn też się wkręcił. Nie widzę w sumie w tym nic złego, że go pokazują jako fana sportu, UFC wciąż ma dużo do zdobycia na rynku sportowym w USA. Przy promocji jak wiadomo każda znana morda się liczy, a ten gnój jest teraz mega gwiazdą za oceanem... Jemu też się przyda "zaostrzenie" wizerunku
 
Wybaczcie, że to wiem :D ale ciężko to przeoczyć oglądając polskie stacje muzyczne czy nawet widząc przelotem, gdy dziewczyna coś włączy w necie, on ma całkiem niezłą lasencję ;D taki młody mix Arianne z Mercedes ;)



Według niektórych Bieber mógłby pokonać Wrońskiego, bo porównując ich fotki to dzieciak lepiej trzyma gardę ;)



Wiadomo, po co takie akcje się robi, może nawet Dana załatwił Bieberowi Andersona na koncercie dla dobra UFC. W każdym razie jako człowieka promowanie się w każdy, a szczególnie typowo masowy sposób mnie brzydzi.
 
Biebera nie lubią, Jonesa - nie lubią, Najmana nie lubią. Kierwa, co za ludziska ...:-) :-) Spidera już też nie lubicie po tej wstawce?? Zgaduję - mniej
 
Ja mam wyje**ne jak to się mówi, ja go oceniam jako fightera, takie zagrywki rozumiem, z obiektywnego punktu widzenia, ale osobiście tego nie poprę, bo wolę, gdy Spider swymi występami w Oktagonie walczy o swą rozpoznawalność. No i też co innego zrobić sobie nawet tą fotkę jak ktoś poprosi, traktując go jako fana zwykłęgo, a co innego takie show :)
 
Owszem, ale zawsze może więcej :) i po prostu...wolę tą drogą niż taką jak na filmiku, to chyba nic dziwnego:)
 
scaled.php
 
Kolejny argument, by GSP pozostał na 1. miejscu w P4P :-). Na miejscu Andersona sprzedałbym mu firmowego frontkicka na scenie, przy jego fanach :-).
 
Back
Top