"Juras" dostał ofertę od KSW?

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
http://laczynaspasja.pl/juras-blog-ksw-narodowy/

"Na zakończenie moich dzisiejszych przemyśleń rzucę tylko ot tak, trochę przekornie… ostatnio Pan Dyrektor Sportowy KSW Wojsław Rysiewski (pozdrawiam serdecznie) zapytał mnie jak forma i czy szykuje się już na galę KSW Narodowy. Odpowiedziałem… a niech to będzie biznesową tajemnicą ;)"
 
Last edited:
Tylko nie róbcie z tego newsa na główną :mamed:
A poza tym to zgadzam się z Jurasem w 100%.

No nie wiem jak można by było z tego news zrobić. Ale smutne jeśli to prawda, jakim popek jest wariatem to jego ale tracić wzrok to przejebana sytuacja.
 
No nie wiem jak można by było z tego news zrobić. Ale smutne jeśli to prawda, jakim popek jest wariatem to jego ale tracić wzrok to przejebana sytuacja.
Ale może na newsa nadaje się powrót Jurasa do klatki?
 
Ale może na newsa nadaje się powrót Jurasa do klatki?

ale Juras nie wraca, nie chce mi się wierzyć że wróciłby tearz po tylu lukratywnych ofertach jakie dostał w przeszłości. Nie żebym nie chciał, wręcz przeciwnie.
 
Juras nie daj się im kupić. Rób swoje!!! Kiedyś był czas na zawodowstwo MMA, teraz jest czas na karierę komentatora, "zapowiadacza" i publicysty.
 
Juras i powrót - nie, nie dam się na to nabrać, ufam, że Jurasa się nie złamie.
jednak miałby się złamać to nie wiem, chyba wtedy zmienię nick na cohones na "ConorMcGregor", w awatarze będę nosił Gabi, a w sygnaturze różowego jednorożca strzelającego tęczą z rogu.
 
Juras na serio sądzi, że Conor by wyprzedał cały narodowy? Chyba że Irlandczycy by przyjechali za conorem, bo nie sadze aby fani ksw wiedzieli coś więcej o rudym.

Przy okazji, juras ciągle na blogu pisze o jakiś frikach, aferach itd., a w podcaście ciagle mówi "nie ma sensu o tym mówić, idźmy dalej"
 
Jak dla mnie, to lepiej, aby @jurasmma się trzymał postanowień, chociaż walka na narodowym z pewnością zasłużona i w ogóle.Forma pewnie jest trzymana tak czy siak.Nie powiem, że nie zobaczyłbym chętnie, ale jednak wątpię aby so tego doszło
 
Popek vs. Masa (z tego co wiem,to chcieli Go do walki z Pudzianem).

Kurwa,to by była walka. Popek ślepy napierdala wiatraki gdzie popadnie. Masa w kominiarce (żeby było sprawiedliwie-założonej na odwrót).
Z oczywistych względów walka musi się odbywać w klatce.

Połowa stadionu to tępe pały zapatrzone ślepo w Gangsta Albani. Druga połowa to tępe pały,ślepo zapatrzone w gangsta celebrytę.
Pride Shockwawe to przy tym PLMMA426 w Psinach Dolnych.
 
Ja wierzę że Juras się nie złamie, on jedyny honorowy i miały by go przekupić pieniądze i walka u siebie? Nie nie wierze w to. Jeżeli się zgodzi stracę szacunek do niego.

A na main event. Walimy Trybsona i Popka stadion wypełniony jak bilety po 20 ziko.
 
Popek vs. Masa (z tego co wiem,to chcieli Go do walki z Pudzianem).

Kurwa,to by była walka. Popek ślepy napierdala wiatraki gdzie popadnie. Masa w kominiarce (żeby było sprawiedliwie-założonej na odwrót).
Z oczywistych względów walka musi się odbywać w klatce.

Połowa stadionu to tępe pały zapatrzone ślepo w Gangsta Albani. Druga połowa to tępe pały,ślepo zapatrzone w gangsta celebrytę.
Pride Shockwawe to przy tym PLMMA426 w Psinach Dolnych.
Masa u prawilniaków ma raczej krzywo...
 
Popek vs. Masa (z tego co wiem,to chcieli Go do walki z Pudzianem).

Kurwa,to by była walka. Popek ślepy napierdala wiatraki gdzie popadnie. Masa w kominiarce (żeby było sprawiedliwie-założonej na odwrót).
Z oczywistych względów walka musi się odbywać w klatce.

Połowa stadionu to tępe pały zapatrzone ślepo w Gangsta Albani. Druga połowa to tępe pały,ślepo zapatrzone w gangsta celebrytę.
Pride Shockwawe to przy tym PLMMA426 w Psinach Dolnych.
PLMMA i Psiny Dolne to Ty szanuj.
 
Bardzo długo myślałem nad tym co mi napisałeś,ale postawie na swoim i nie będę jednak szanował..
 
Back
Top