Joe Rogan i Fighter and The Kid

Askrena dobrze się słucha, wydaję się być spoko gościem. Swoją drogą zobaczyłbym Khabib - Askren :wow:
No, mnie zawsze irytował mega, a po tym podcaście z ciekawości zacząłem go followować na TT, bo zdaje się być mega ogarnięty. Dobrze że Rogana strofował i kierował rozmowę na powrót do MMA, bo by całe dwie godziny było gadane o fake lądowaniu na księżycu.
 
YmGHHgJ.png


Jordan u JRE w przyszłym tygodniu.
 
Back
Top