Joanna Jędrzejczyk nominowana przez Fighters Only magazine

Jakby Mamed osiągnął tyle poza Polską co Joasia to czemu miałbym na niego nie głosować?

Chodziło mi o to, że niechęć do Mameda wśród wielu fanów MMA jest spora i dylemat "Mamed czy ktoś inny" jest oczywisty. Ale Asia vs. Esparza? Daj Pan spokój...
 
Chodziło mi o to, że niechęć do Mameda wśród wielu fanów MMA jest spora i dylemat "Mamed czy ktoś inny" jest oczywisty. Ale Asia vs. Esparza? Daj Pan spokój...

Chyba głównie tu na forum można zaobserwować tę niechęć.
Wydaje mi się, że jakby jakimś cudem znalazł się wśród nominowanych to nastąpiłby onetowy szturm i wygrałby w przedbiegach.
Polacy lubią takie pospolite ruszenia i głosowanie na rodaków, którzy niekoniecznie zasłużyli na jakąś nagrodę ;)

A wracając do Asi, to nawet gdyby nie była Polką to za to czego dokonała w 2014 roku należy jej się !
 
No i bardzo mądrze na końcu powiedziałeś :)

PS: "Chyba głównie tu na forum można zaobserwować tę niechęć. " - dlatego napisałem "wśród fanów MMA", a nie "fanów KSW" ;)
 
PS: "Chyba głównie tu na forum można zaobserwować tę niechęć. " - dlatego napisałem "wśród fanów MMA", a nie "fanów KSW" ;)

Nie ma co przejaskrawiać. Jest pewnie kilka osób, która za nim nie przepada, ale to raczej mniejszość.
Każdy ma dziurki w nosie, ma je także Mamed, ale to nie temat o nim ;)
 
Oby ci piwo skisło.

Bądźmy obiektywni - Carla zdobyła pas i przeszła przez TUF, gdzie forma turniejowa nie każdemu służy.
Tak na sucho to znacznie więcej niż status pretendenta, ale z drugiej strony Joasia przebyła znacznie dłuższą drogę w tym roku, czyli od zawodniczki będącej kompletnym "no name" w Stanach do zawodniczki top 3.
Przeważyły więc względy patriotyczne ;)
 
Jestem psychicznej Asi, nawet żonę to juz martwi, ale obiektywnie to Asia ćwiczy mma niż niz Pudzian, walczy jak młody Rocky i porywa kibiców jak tenże.
 
Back
Top