Joanna Champion filmiki z yt

Nyiar

Oplot Challenge
Lightweight
Nudny weekend w domu zacząłem przeczesywać youtube i tak pomyślałem "co mi tam" zarzucę kilkoma fajnymi filmikami z jej udziałem jakie znalazłem(żadna nowość). Do walki jeszcze daleko ale lubię sobie budować hype już tak wcześnie :) pozdrawiam



- takie mieszane mam uczucia co do tego... dziwne połączenie ale chyba jest ok innym się podoba

- a to za kilka akcji jeszcze z MT

jak coś tam znajdę jeszcze to dodam bo czeka mnie ciekawy wieczór sam na sam z piwem dzisiaj
 
Nudny weekend w domu zacząłem przeczesywać youtube i tak pomyślałem "co mi tam" zarzucę kilkoma fajnymi filmikami z jej udziałem jakie znalazłem(żadna nowość). Do walki jeszcze daleko ale lubię sobie budować hype już tak wcześnie :) pozdrawiam



- takie mieszane mam uczucia co do tego... dziwne połączenie ale chyba jest ok innym się podoba

- a to za kilka akcji jeszcze z MT

jak coś tam znajdę jeszcze to dodam bo czeka mnie ciekawy wieczór sam na sam z piwem dzisiaj


Jak ci się nudzi to przeglądaj
http://cohones.mmarocks.pl/threads/najlepsza-zawodniczka-ufc-joanna-jędrzejczyk.21396/

było tam to wszystko już i sporo więcej...
 
a dzięki jestem nowy na forum i tak nie za bardzo ogarniam nawigacje po nim skoro już było to do kosza :)
Nie ma ciśnienia :) myślałem że może chcesz robić dedykowany temat tylko pod vid z JJ... ogólnie jak już wspomniałem jak cie interesują rzeczy związane z JJ to lukaj właśnie tamten temat, zawsze coś tam się nowego pojawi oraz tona już różnych rzeczy była tam.
 
Back
Top