Jestem MMARocksem i nie mam lat 13-tu :D

Calo - luty



a jak już wypisujemy gale od których zaczynaliśmy nasze zainteresowanie MMA to moja to chyba Strikeforce - Fedor vs Silva
 
35, młokosy
asmcft885hj5.gif
wołają ode mnie dowód czasami w monopolowym:-)
 
23 lata, MMA trochę oglądałem jeszcze jak Fedor wszystkich kosił, ale tak bardzo na powaznie zacząłem się interesować przez walke Diaz vs Daley :-)
 
17 lat (z maja), MMA śledzę dokładnie od UFC 110, pierwsza gala jaką oglądałem na żywo to UFC 113 w Abu Dhabi, a pierwsza zarwana nocka to UFC 116: Lesnar vs Carwin.
 
Jakie gnoje. Melduje się 20 letni senior.



PS: genialny temat, dlatego musiałem się wpisać.
 
18 (również z maja) 118 z Bostonu pierwszą oglądaną galą UFC od razu na żywo, ale na streamie bo nie mialem Orange w ofercie telewizji, pamiętam że wtedy jedynym zawodnikiem jakiego kojarzyłem bym Randy Couture, który wtedy walczył z Toneyem, aż wstyd przyznać że nie miałem pojęcia kim byli BJ Penn i Frankie Edgar, którzy toczyli swoją rewanżową walkę.



Co ciekawe dopiero po 7 miesiącach zacząłem oglądać również 'małe gale' (wtedy Fight Nighty), a pierwszym był ten z walką wieczoru Davis vs. Nogueira.



Jedyna opuszczona numerowana gala to 132 (kompa miałem w naprawie, nie miałem też Orange wtedy jeszcze)
 
Aż się zalogowałem by okazać trochę ekshibicjonizmu.... 30 lat. Pierwsza gala, którą oglądałem, to KSW 2, kiedy Juras nokautował gościa od jakiejś filipińskiej sztuki walki, a co mi się niezmiernie niepodobało wygrywali ludzie "tażający się po ringu". Pamiętam jeszcze jak w teleekspresie podawali, że któryś kolejny raz w turnieju UFC wygrał Royce :-).
 
No to ja zacząłem oglądać w miarę regularnie gale UFC bodajże po UFC 101, zawodników kojarzyłem kilkoro ale głównie Prideowców.



poleaxe - to chyba było Kalaki czy jakoś tak ta sztuka walki ;d
 
Całkiem możliwe, slowik_1991. Pamiętam tylko, że chodziło mniej więcej o poruszanie się po trójkącie.
 
@Comber



Ty masz 19 lat, studiujesz prawo i już tak szybko je ogarniałeś :-)? Myślałem,że z 24 lata masz i już kończysz :-)



To dużo starsi ode mnie nie jesteście :-)



@down



Taki cwany nie bądź, bo Ci Goku znów wpierdoli :-) Poczekaj jeszcze 9 miesięcy.
 
I czemu kłamiesz? Czujesz się poprzez to lepiej ? Odmłodzić się w Internecie, żeby być cool? Na co to komu?!:-)
 
30. Jeśli dobrze pamiętam pierwsza gala w Polsce to wspomniana juz KSW 2 trafiona zupełnie przypadkiem póżno w nocy na Polsacie.To był chyba 2004 lub 2005 rok i o MMA zrobiło się głośniej jak Paweł Nastula trafił do Pride.
 
Back
Top