Jedna walka mniej na KSW 30

Nie było jeszcze nazwisk. Tylko na stronie KSW widniały dwie walki undercardowe a później została tylko jedna.
 
Chciałbym by ludzie składali reklamacje z tego powodu, że kupowali bilety na 9, a nie na 8 "pasjonujących" walk w formule MMA.
 
Trzeba było kupić bilet. Miałbyś teraz co składać.
Już raz składałem reklamacje co do PPV, które mi cięło to mi wrzucili w ramach rekompensaty kod na kolejną galę, która i tak była w Polsacie.
 
Jakby nie jebali tyle reklam to by mogli spokojnie z 3 walki wrzucić a nie 1 wywalać...
 
A bo jemu ksw.tv chujowo działało - no coż, może oni dawali dostep do innych gal ksw, tego nie wiem, wiem że ipla w chuj leciała. Zresztą jak przypomne sobie plątanine ich kabli pod ringiem to się dziwie, że to w ogóle działało.
 
Last edited:
1. walki undercardowe leciały na polsacie sport na nie na otwartym z tego co pamiętam.
2. czy na ksw 30 nie miał zawalczyć jeden ze zwycięzców amatorskiego pucharu ksw ?
 
1. walki undercardowe leciały na polsacie sport na nie na otwartym z tego co pamiętam.
2. czy na ksw 30 nie miał zawalczyć jeden ze zwycięzców amatorskiego pucharu ksw ?

Miał, ale Martin w wywiadzie chyba na mmanews stwierdził, że nikt go nie "porwał" i że nie wystarczy wygrać puchar ale trzeba też zrobić to w mega kozackim stylu, wtedy można dostąpić zaszczytu walki w undercard KSW

A tu Martin o pucharze:
"Odnośnie Pucharu, jest mi naprawdę przykro. Miał to być łącznik pomiędzy galą amatorską a zawodową a młodzi adepci mają się czuć pewnie, że nikt ich nie lekceważy. Ustaliliśmy w szerszym gronie, że jednak nie możemy nikogo szczególnie wyróżnić. Po poprzedniej edycji zdecydowanie więcej było osób, które zasługiwały na ten „undercard”, teraz tak nie było. Nie mówimy tu nawet o samym zwycięzcy, ale o osobach, które naszym zdaniem by się mocno wyróżniły. Nie wybraliśmy nikogo takiego a nie chcemy żeby to było naciągane. Otrzymanie tzw. zielonej karty jest aktualne przy każdej edycji Pucharu, no ale oczywiście ktoś musi na to zasłużyć a nie tylko wygrać. Nie tylko sama wygrana się liczy ale także sposób walki, atrakcyjność walki. Muszę z przykrością stwierdzić, że przy 5 edycji nikomu się to nie udało."
 
Jeżeli reklamujące puchar KSW używają argumentów ze ten kto zwycięży wygrywa czy zdobywa kontrakt czy walkę na KSW i tego nie spełniają to nieźle sobie w ch*** lecą. Następnym razem frekwencja będzie pewnie wyższa skoro tak obiecują a później dostajesz koszulkę PitBulla...
Ich obietnice ciężko juz brać na poważnie.
Mnie jako na prawdę fana KSW juz to razi i to mocno i nie pierwszy raz i teraz się trochę nie dziwie ludziom którzy nie darzą sympatią drugiej organizacji na świecie.
 
Ale o co to całe larum? Bo z tego co widzę to najbardziej lamentują ci, którzy nawet nie kupili biletów, a ci którzy je nabyli niech zadadzą sobie pytanie - czy naprawdę by ich nie kupili gdyby wiedzieli, że będzie 8, a nie 9 walk? IMO jakiekolwiek pretensje można by mieć dopiero wtedy gdyby KSW trąbiło, że na tej gali zawalczy Borys, a później go wycofali tłumacząc, że nie ma na to hajsu...
Szkoda, ze Ksw juz totalnie wylozylo lache na fanow mma. Bilety w kosmicznych cenach, oszukiwanie klientow, slaba sportowa jakosc. Mam nadzieje, ze Mirko, Janek i Ufc rozrusza troche rynek i Ksw zacznie walczyc o odbiorce. Bez konkurencji Ksw staje sie nudne jak "na wspolnej".
Taaaaa, a oni nadal sprzedają bilety na pniu i zapełniają halę w trymiga. Coś jak syndrom PO - każdy gada jacy to oni chujowy, a później się okazuje, że i tak wygrywają w cuglach.
 
Ostatnia gala w otwartym Polsacie ciągnęła się jak "Moda na Sukces". Dobrze, że wyciągnęli wnioski.
 
@Grzechu ja dostałem kod na grudniowa gale na ksw.tv, po tym jak poprzednia w ogole nie zadziałała, z czego w sumie sie ucieszyłem ,bo i tak działała ;)Napisałbym dlaczego, ale wtedy już pewnie przy następnym razie nie odpalę
 
Ostatnia gala w otwartym Polsacie ciągnęła się jak "Moda na Sukces". Dobrze, że wyciągnęli wnioski.
Ale jakie wnioski ? Niech utna do 4 walk to tez tak powiesz ? To nie kwestia ilości walk a ilości i długości reklam.
 
No właśnie Grzechu napisał że to wina Polsatu a nie KSW ale jeśli KSW ucina 1 walkę ze względu na czas antenowy to logiczne chyba że jakby było mniej reklam to by walki nie musieli ucinać. Wiem że wszystko wokól kasy się kręci ale te 2 walki i tak były na PS a główna karta na Polsacie otwartym to co komu szkodziło to nie wiem...
 
a główna karta na Polsacie otwartym to co komu szkodziło to nie wiem...
To są tylko domysły. Tylko Polsat i K&L wiedzą jak jest naprawdę. W Stanach jest to samo przecież. Bedą skończenia / KO w pierwszej rundzie to i reklamy będa dłuższe.
 
To wszystko po to abysmy sami zaczeli sie prosic o gale nadawane w PPV. Na mnie juz podzialalo i perspektywa polsatowskiego tasiemca mocno ogranicza moj entuzjazm zwiazany ze zblizajaca sie gala. Tak wiec oby kolejna gala byla juz w PPV :D!
 
Back
Top