Jebać mmarocks.pl - Paweł "Fightsport" Sawicki

Status
Not open for further replies.
Napiszcie mu, że przyjmuję wyzwanie, ale ze swojej strony chcę zasady PRIDE-u. Zresztą, może się wybiorę w końcu na jakąś galę. Zobaczymy czy faktycznie jest "jebać MMARocks" czy tylko troszeczkę (tak w interneciku tylko) :).
 
Typ pewnie składał cv do rocksów i się nie dostł :lol:
Do tego sklepu pewnie :mamed:
Tomaszu tylko pozwolisz że ja zajmę się pochówkiem denata? :boystop:
Miszon, kolego. Te żarty sytuacyjne są zajebiste, ale wydaje mi się, że za dużo tego i przestaje się to robić śmieszne. A szkoda. Musisz chyba trochę ograniczyć. Postawić na jakość a nie ilość. Jest potencjał więc nie spierdol tego :werdum:
 
Do tego sklepu pewnie :mamed:

Miszon, kolego. Te żarty sytuacyjne są zajebiste, ale wydaje mi się, że za dużo tego i przestaje się to robić śmieszne. A szkoda. Musisz chyba trochę ograniczyć. Postawić na jakość a nie ilość. Jest potencjał więc nie spierdol tego :werdum:
Ale serio chciałbym kogoś pochować, tak to tylko odkopuję ludzi ;_;
 
Może chodzi o to, że ma małego?

Mikrofona
3TCZb2M.jpg
 
To one wszystkie są z redakcji? Nie za dobrze Wam się tam zrobiło?

Ah stare dobre czasy MMAA. Z tego co pamiętam, wszyscy byli zachwyceni tymi jej wywiadami :) pomimo iż połowa oglądała bez dźwięku :)
Znaczy Moni to w ogóle nie ma, bo to subkonto kaczki. Ale tą nową i dubertową to można przetransferować.
 
Heh, kolejny, który ma ból dupy i pierwsze co robi to popisuje się poziomem rynsztoku :D

wqf.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top