Janek jedzie do Stanów!

Sajd

Ground Game
246715_177140885674745_134389369949897_362950_5807648_n.jpg


Jan Błachowicz pod koniec tego miesiąca wybiera się na wakacje do San Diego. Dziś zaś otrzymał zaproszenie od jednego z trenerów Black House Team Nogueira, aby przyjechał i potrenował z nimi. - To dla mnie zaszczyt. Mam nadzieję, że bracia Nogueira, Anderson Silva, Junior Dos Santos i inni nie będą akurat na wakacjach i będę mógł z nimi poćwiczyć - wyznał zawodnik. Co powiecie o tej propozycji?


z fb ksw.
 
Sam Janek na swoim facebooku to potwierdził jeszcze przed wpisem KSW więc raczej żadna plota ;p
 
Zajebiscie napewno nabierze nowego doswiadczenia gdy z takimi zawodnikami będzie cwiczyć. Powodzenia :-)
 
No! I to są dopiero dobre wieści. Oby posiedział tam do końca wakacji i wrócił jako gigant :D
 
Info z profilu Janka na fejsie.



Od 29 czerwca do 13 lipca będę w San Diego. Dziś napisał do mnie Alexander Palma i zaprosił mnie do Black House Team Nogueira. Super sprawa. Mam nadzieję, że bracia Nogueira Anderson Silva, Junior Dos Santos i Jose Aldo nie będą mieć wtedy wakacji i będzie mi dane z nimi potrenować.
 
No to pewnie w doświadczeniu z takimi kotami sporo nabierze ;) Liczę na wygrana na 17.
 
Mam nadzieje , że Janek pokaże się z dobrej strony i wejdzie do UFC od zaplecza :)
 
Back
Top