Jan Błachowicz vs ...

fafarafa

Brutaal
Bantamweight
W jednym z wywiadów Błachowicz zapytany z kim będzie walczył na KSW 15 odpowiedział, że nie może tego zdradzić , ale ujawnił, że ma to być była gwiazda UFC w LHW. Jak myślicie kto to może być? Mi przeszedł przez myśl Keith Jardine, a jakie są wasze przypuszczenia?
 
Wczoraj na UFC wired walczył Jardine i cytując Janisza "niech się państwo przypatrzą temu zawodnikowi bo nie wykluczone, że niedługo zobaczymy go w Polsce"
 
Oby nie zapeszył bo to chyba najgłośniejsze nazwisko jakie Janek mógł dostać!Swoją drogą, kto dla Jurasa?Bo z tego co wyczytałem z Waszego twittera to dla Różala Paweł Słowiński.
 
Pudzian mógł w ciągu 2 tygodni walczyć w PL i US-Raju, Jardine też będzie mógł :)Swoją drogą FAŁ się na fb sprzedał, że dla Drwala szykują Brazylijczyka. Wiadomo coś więcej?
 
Lepiej dla Janka żeby wygrał tą walkę po ciężkich 3 rundach, podmęczony rywal zawsze łatwiej, ale wątpię w to że przyjedzie walczyć chyba że KSW sypneło kasą.
 
Skoro Jaredine ma walke 4 marca to chyba jednak to nie będzie on ;/ fuck a liczyłem, na właśnie jego zestawienie z Jankiem, jesli jednak weżmie walkę na dwa tygodnie po pierwszym pojedynku to nie widzę jakoś większych szans na jego dobrą i równą walkę z Johnem.
 
Nie:

Będzie się działo! Jak dowiedział się serwis Eurosport.pl na marcowej KSW 15 na 90 procent dojdzie do pojedynku dwóch kickboxerów, mających za sobą występy na galach K-1. Jednym z nich jest Marcin Różalski, którego udział został potwierdzony już kilka tygodni temu, a drugim ma być Paweł Słowiński!


http://www.eurosport.pl/sporty-walki/wojna-na-ksw-15_sto2630122/story.shtmlJeżeli walka dojdzie do skutku to bardzo dobre zestawienie.EDIT:Chciałbym, by rozpiskę rozpoczynała walka Mety z v.Bergenem, półfinalistów turnieju LW. Taka walka o trzecie miejsce chyba miałoby sens, zwłaszcza, gdyby Michał miał wygrać :)
 
A z kim Jardine będzie walczył? Może szybko go skończy, to wtedy nie miałby problemów z wzięciem walki 2 tygodnie później.
 
"Czuje, że przeciwnikiem Janka będzie "gwiazda LHW UFC" James McSweeney ;)"A od kiedy McSweeney jest poza UFC? Bo nie przypominam sobie zeby go zwolnili.Co do potencjalnych rywali Janka, to juz wczesniej pisalem o Randlemannie, Sobralu i wlasnie Jardinie, badz Verze. Jednak dwaj ostatni odpadaja (Jardine walka, Vera kontuzja), Natomiast moj faworyt to James Irvin, niedawna ofiara Pokrajaca, ta walka pokazala by w ktorym miejscu znajduje sie Janek na tle jednego ze slabszych w UFC LHW, czyli Pokrajaca.Ewentualnie moze Marvin Eastmann.
 
Venom pisał o tym w newsie o BAMMA 5Drugą walką wieczoru gali będzie pojedynek byłego mistrza UFC w wadze ciężkiej Ricco Rodrigueza (MMA 45-11) ze zwolnionym niedawno z największej organizacji na świecie Jamesem McSweeney (MMA 4-6).
 
Randleman dobry by był, faktycznie gwiazda mimo wszystko, rozpoznawalna i dzięki Pride i UFC. Zapasnik, więc dobry test przed UFC, na rozkładzie by się przydał.
 
Mysle, ze realne chyba raczej w obecnej formie Randlemann zbyt wygorowanych zadan nie ma.Co do McSweeney'ego to jeszcze nie czytalem tego newsa.
 
Jakoś nie wierze w tego Jardina, kto jeszcze z tej dywizji poleciał ostatnio? Jakiś Luiz Cane, Houston Alexander, James Irvin, Seth Petruzelli... ja bym szedł w tą stronę, zawodnicy znani ale nie z byłej czołówki. Keith ma walkę i pewnie jest cholernie drogi.
 
Jardine nie ma stałego kontraktu z żadną organziacją, ale 4 marca walczy w Nowym Meksyku. Luiz Cane jest jeszcze w UFC, Alexander nie chciał walczyć z Jankiem, Irvin czy Petruzelli to całkiem niezłe propozycje.
 
Back
Top