Jakość oficjalnych streamów UFC

raphaelius

ONE FC
Heavyweight
Od dłuższego czasu się zastanawiam, czy powodem słabej jakości oficjalnych streamów UFC na facebooku jest mój komputer, czy u innych również pojawia się podobny problem.



Od kiedy oglądam oficjalne streamy UFC, przez ok. 95% czasu transmisji jakość przekazu jest bardzo słaba (co widać na załączonych print screanach). Co jakiś czas na paredziesiąt sekund jakość obrazu - dźwięk również - poprawia się zdecydowanie - kontrast najlepiej widać na dwóch ostatnich obrazkach.



Czy u kogoś występuje podobny problem? Czy to może wina mojego nie najmłodszego już sprzętu?







659xt3.png




1zmpkt3.png




t5oktk.jpg




3346c8y.png
 
U mnie tez, problem na bank lezy u ciebie, slabe lacze lub cos nie tak z kompem (tj. wirusy, czy zasyfiony dysk).
 
To raczej kwestia połączenia Internetowego. Ja mam rozpixelizowane tak jak Ty.
 
Taki masz best jaki available :D


Sprobuj podczas kolejnej transmisji zmienic w opcjach z "Best available" na inne do wyboru w tej zakladce i sprawdz, ktory to maksymalny dla Ciebie. U mnie pomoglo.
 
wczoraj próbowałem majstrować z tą jakością w playerze, ale bez sukcesów.



W takim razie pewnie łącze/komputer, ale z drugiej strony jak odpalam sobie jakiegoś streama nielegalnego w hd, to zazwyczaj śmiga bez większych problemów - stąd między innymi moje zdziwienie.
 
Nie zauważyłem wcześniej problemów u siebie więc musi to być problem z łączem ( słaby sygnał, niska prędkość lub coś w ustawieniach).
 
To raczej wina neta czasem jak odpale coś co łaczy sie z internetem to jakość też spada w dół.
 
jak nie napiszesz jakiego masz neta to nie da sie ocenic ;p ogolnie stream juz wyglada niezle od 1600kbit/s, tzn na neo/netia 2mbit bedzie smigalo. Raczej ciezko mi sobie wyobrazic zeby jakis operator naziemny nie oferowal przynajmniej tego 2mbit/s, nawet na najwiekszych wioskach ze slabym sygnalem tyle dostnaiesz
 
Więc to nie jest kwestia prędkości łącza bo ja mam 7 mega :/ I dalej taki sam obraz na każdym z czterech komputerów.
 
Ogladanie przez neta to idiotyzm - oficjalne streamy za ktore sie placi, maja z reguly jakosc VHS, trzeba miec poteznego kompa i przepustowosc lacza, zeby to udzwignac i ogladac w miare dobrej jakosci - nie lepiej ogladac w TV ? Lub sciagnac sobie nastepnego dnia w HD z torrentow ?
 
Ogladanie przez neta to idiotyzm - oficjalne streamy za ktore sie placi, maja z reguly jakosc VHS, trzeba miec poteznego kompa i przepustowosc lacza, zeby to udzwignac i ogladac w miare dobrej jakosc


mówimy tu o streamach prelimsów z facebooka i undercardów FX-a i Fuela , których nigdzie indziej nie obejrzysz, nie trzeba nic płacić. Ja mam kompa dość mocnego , ale nie z najwyższej półki, prędkość neta 2 (dzień) 4 (noc) i zapitala taki piękny obraz że sam się zdziwiłem jak az pierwszym razem włączyłem :)
 
mam neta 2 mega i jak włączam playera to napoczątku jakość jak na pierwszych screenach ale po 20 sekundach oglądania automatycznie zmienia mi się na obraz HD ... ale za każdym razem jak zmienie okno playera na czatmmarocks to po włączeniu walki muszę znów odczekać 10-20 sekund na jakość HD a kompa mam kupionego 4 lata temu za 3000 z monitorem i całym osprzętem :D
 
U mnie to jest dziwnie. Mam ustawione "best available" i przez 90% czasu jakość jest jak żyleta, a przez te 10% beznadziejna.
 
Wystarczy zmienić ustawienie jakości obrazu z "Best available" na 3000kbps lub w przypadku gorszego łącza 1600kbps i nie powinno być żadnych problemów.
 
Tylko i wyłącznie szybkość łącza. Ja płacę 28 zika w jakiejś propmocjii nie ma tragedii (zwłaszcza,że w nocy jjeszcze lepiej działa). Więc Venom sie nie dziw
 
Ja mam coś jak Highlander. Ogólnie super jakość, jak oglądałem walkę Sivera z Phanem to aż mnie zaskoczyła np. jakość powtórek w zwolnionym tempie, ale czasami się sypie.
 
Ja mam neta 5mb/s czyli teoretycznie powinno chodzić HD na żywo ale przez sprzęt (Athlon 2800, 2Gb ram, Radeon 9600) nie moge sobie pozwolić nawet na HD z youtuba jeżeli chce oglądnąć coś w HD to pobieram na dysk i po wyłączaniu wszystkich przeglądarek, antywirusów i podobnych ''pożeraczy'' chodzi jak należy. Prelimy natomiast oglądam na żywo na ufc.tv w prawie najgorszej jakości (chodzi lepiej niż na screenach z chujową jakością wyżej) i poza drobnymi przycinkami jest ok na fb nigdy nie oglądałem ale zobacze jak to się u mnie zachowuje przy następnym UFC.
 
Back
Top