Jakie walki powinno zrobić KSW, żeby uspokić fanów?

olino80

Oplot Challenge
Featherweight
ksw_sd3fd1.jpg




Gala KSW 22 nie cieszy się zbyt wielkim zainteresowaniem. Bilety idą, ale bez rewalacji. Liczba odworzeń zapowiedzi marcowej imprezy jest dość skromna. Wydaję się, że kibice już są troszkę zmęczeni formą KSW i oczekują jakiś nowości. Pojedynków, które wywołają wypieki na twarzy. Wprowadzenie nowej kategorii wagowej jest całkiem sensowym ruchem. Co dalej? Przede wszystkim emocje, które są wstanie dac, a więc ciekawe zestawienia zawodników na kontraktach.



Po pierwsze: Mamed Khalidov vs. Michał Materla (zwiekszyc presje na obu! dla Michala droga do UFC wiedzie przez Mameda, obijanie innych zawodnikow nie zwroci uwagi Dany i spolki)



Po drugie: Mariusz Pudzianowski vs. Brett Rogers (do wlka z DVD nie ma sensu wracac, ale warto skonfrotnowac Mario z kim kto zniszyl anglika, a jest w dosc kiepskiej formie)



Po trzecie: Maciej Jetwuszko vs. Aslambek Saidov (Maciej jest zawodnikiem znacznie lepszym, i moglby byc zawodnikiem, ktory zdobyl pasy 2-kategorii wagowych, co w oczach Kowalskich wzbudzi szacunek)



Wasze popozycje?
 
http://cohones.mmarocks.pl/topic/fantasy-matchmaking-1 albo http://cohones.mmarocks.pl/topic/ksw-22/page/3#post-500606

No niech Ci będzie:
oczywiście zwiększenie ilości gal i walk na nich, powrót do cyklu Extra i Fight Club.
 
uwazam jeszcze, że nalezy zwiekszyc liczbe walk do 8! temat nie dotyczy tylko rozpiski, ale formy KSW, ktora sie wyczerpuje.
 
Wszedłem w to z myślą, że to jakiś art... z jednej strony, to mógłby być dość dobry materiał na artykuł - z drugiej, kiepsko wyczerpałeś temat. Takie rzeczy, to w Fantasy Matchmakingu... :-)
 
Brett Rogers to by Pudziana zjadł na śniadanie. Ciężkie KO/TKO.
 
Na zblizajacej sie gali ksw zdecydowanie brakuje freak fightów i celebrtyow na rozpisce aby wywolac duze zainteresowanie wsrod "kibicow ksw"
 
Zapowiedź KSW 21 ( dodana ponad 4 miesiące temu ) ma ok 380 tyś wejść. Zapowiedź KSW 22 ( dodana zaledwie 3 tyg temu ) ma ponad 100 tyś wejść. Wydaje mi się, że jest to dosyć dobry wynik biorąc pod uwagę, że na gali nie walczą Chalidow i Materla, którzy byli obecni na karcie KSW 21. Dodatkowo ciekawość ludzi pierwszą walką kobiet także miała jakiś wpływ.







Z tego co widze na stronie ebilet.pl bilety sprzedają się dosyć dobrze.



Hajs i Lewy nie będą wywierać presji na 2 osoby, które w znacznym stopniu ciągną ich show.
 
Materla? dla mnie to on jest mniej medialny od Jana. jeszcze takie - nie walcze z Mamedem, ale walcze, z tymi, ktorych pokonal... a Mamed? moim zdaniem nadchodzi czas hejtingu na niego i zrobi sie takim zlym charakterem, ostatnio w TV byla jego zona w chuscie... w takim stroju islamskim, chyba wiadomo, ze to nie zbyt dobry pr dla Mameda...
 
Co ma do rzeczy jego żona i jej nakrycie głowy?



Bardziej bym się zastanawiał nad jej osobą, gdyby wyszłą w stroju wuja Sama
 
Materla mniej medialny od Błachowicza? Jeżeli przez "medialny" rozumiesz "bardziej znany przez januszy" to jesteś w błędzie.
 
to ze Jan jest uwazany za mistrza, a Materla nie. i to Jan ma lepsze nazwiska w rekordzie.
 
"Jakie walki powinno zrobić KSW, żeby uspokić fanów?" Lewandowski vs Kawulski---> wygrany bierze wszystko!:-)
 
Takie by nie oszczędzać swoich zawodników, bo narazie jest to robione tak by Polacy wygrywali.
 
Kaczka miał tomano, egzekutora i leszcza. Kokos to kto inny.
Przynajmniej tak mówił, a ja nie widzę podstaw, żeby mu nie wierzyć.
 
Kaczka na pewno też gdzieś tu jest tylko założył od nowa konto, bo jako kaczka41 był już za bardzo znany
 
to ze Jan jest uwazany za mistrza, a Materla nie. i to Jan ma lepsze nazwiska w rekordzie.


A robiłeś jakieś badania na ten temat?



Nie wiem skąd ty bierzesz takie poronione info
 
Back
Top