Jaki sprzęt do mma

Tez generalnie zalecalbym skromny stroj na poczatek, bo bedziesz posmiewiskiem kolegow z maty. Jezeli chodzi o sprzet to z pewnoscia beda Ci juz od samego poczatku potrzebne rekawice i ochraniacze na piszczele, ale zwykle kluby maja po kilka par zapasowych i przepoconych (tak abys poczul lepiej klimat :-)) takze tez wstrzymalbym sie z ich kupnem do momentu w, ktorym bedziesz przekonany, ze chcesz kontynuowac treningi. Pochodzisz troche to juz napewno ktos w szatni Ci cos poleci.
 
King najlepsza firma jeśli chodzi o sprzęt do MT! Twins też jest dobry ale profil rękawic mi by nie odpowiadał!
 
Nie mam zamiaru się poddać po miesiącu wiec wole zapłacić więcej i za chwile nie kupować nowych wiec powiedzmy do 150 zł na początek.



Czy znajdzie się cos takiego w sklepie dobrekimona.pl ?
 
A jeśli nie dobrekimona.pl to jakie jeszcze sklepy stacjonarne na terenie Warszawy polecacie ?
 
Szukam ochraniacza na zęby w rozsądnej cenie, na forach polecają Shock Doctor, któryś z tych się nada?
http://allegro.pl/shock-doctor-ochraniacz-na-szczeke-etui-bonus-i3286545051.html
http://allegro.pl/dragon-ochraniacz-na-szczeke-shock-doctor-sd-1-5-i3283735905.html
http://allegro.pl/shock-doctor-pro-ochraniacz-na-szczeke-mma-i3271658504.html
 
a ja z innej beczki i pokaze jak wyglada plecak Bad Boy Pro Series po 3 miechach uzywania







DSC_2876_zpsf9e9810b.jpg












DSC_2877_zps9c4d3bb4.jpg












DSC_2897_zps43fb4359.jpg












DSC_2893_zpse919294b.jpg












DSC_2890_zps989e81df.jpg












DSC_2891_zps3bf898ee.jpg
















Mozna powiedziec ze 150zl poszlo sie yebac, napisalem do sklepu czy jakas reklamacje mozna zglosic i zobaczymy ale chcialem pokazac jak to wyglada i napisac zebyscie omijali szerokim lukiem te plecaki, co do firmy Bad Boy ogolnie sie do nich tym plecakiem strasznie zniechecilem.
 
To będę musiał na dniach zrobić fotki, bo mam kolejny argument przeciwko solidności sprzętu Bad Boya.
 
a u ciebie co tam?? no ja jak pisalem do Bad Boya sie baaaaaardzo zniechecilem po czyms takim. :-)
 
Ja kupiłem sobie w w lutym rashguarda Bad Boy Carbon...
bad-boy-carbon-rash-guard-s-s.jpg


teraz wygląda tak:
nl98.jpg


Generalnie sama raszka się nie pruje ani nic póki co, ale mimo wszystko jakość druku zostawia jakiś tam "niesmak".
 
Może dostaliście jakieś podróby, a tego jest mnóstwo na rynku. A plecak gdyby był prawidłowo użytkowany na pewno by nie podarł się tak. Chyba za dużo kanapek do szkoły brałeś :)
 
Skoro Bad boy zostal wywolany do tablicy to od siebie dodam, ze uzytkuje ochraniacze na piszczele tej firmy i strasznie sie zsuwaja, co jest niesamowicie irytujace przy sparingach, za te cene moglem miec nieniszczalne Twinsy, ale zabraklo mi chlodnej glowy przy zakupie.
 
Przymierzałem się do zakupu tego plecaka a tutaj taki zonk. Mam teraz mały dylemat :D Polecacie coś wygodnego ?
 
Ostatni plecak jaki kupowałem - 5 lat temu, nieśmiertelna, czarna "kostka" taka jak noszą metale. Mało kiedy korzystam z plecaka, ale kostka mi nijak nie pasuje, a i już potrzeby inne. Potrzebuję po prosty zwykły plecak, tylko dobrej jakości żeby posłużył te 2-3 lata.
 
Back
Top