Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Panowie, nie wiem czy dobry dział... ale spróbuje... jest ktoś w stanie pomóc w ogarnięciu audiobooka Allen Carr "Jak skutecznie rzucic palenie"? Ostatnio był cały audiobook do przesłuchania na youtubie ale teraz nigdzie nie moge znaleźc... no i jakby sie udało za darmo to bierę :D Mam w tym tygodniu troche kilometrów do zrobienia samochodem, więc kto wie - może by udało się w końcu te fajki rzucic? Pomożecie?
 
Potrzebuję śpiwór tak do 250zł, możecie mi coś polecić?
a97103_g071_7-cadaver-bag.jpg
 


ARMA 3 NA PRZECENIE
moze pogramy razem? potrzebuje z dzien zeby to ogarnac bo jak na razie jestem miesem armatnim. Moze byc ciekawie
Ktos cos?

ukrywam sie.jpg
 


ARMA 3 NA PRZECENIE
moze pogramy razem? potrzebuje z dzien zeby to ogarnac bo jak na razie jestem miesem armatnim. Moze byc ciekawie
Ktos cos?

View attachment 77865

Sorki, mam pubg online na telefonie na tym silniku oparty, ale udanej zabawy i szybkiej ewolucji w profesjonalistę :robertmakeup:

Pamiętaj że największy progres zaliczysz dzięki przystosowaniu sterowania pod siebie oraz obejrzeniu jakiegoś tutoriala i zrobieniu szkoleń w samej grze.
 
To aż tak dobre, że ma takie ceny?
Wiadomo, że marka dość popularna obecnie i to winduje ceny do góry, ale same ciuchy są bardzo dobrej jakości, a jeśli chodzi o kurtki to nawet bardzo dobrej. Teesy to niebo a ziemia w porównaniu do tych wszystkich TH czy Bossa, gdzie za wrzucenie loga na kawałek bawełnianej szmaty wołają sobie 100+. O fajną klasyczną kangurkę (zarówno przejściówkę, jak i cieplejszą) w dobrych pieniądzach też u nas ciężko, a te i wyglądają spoko, i też naprawdę sprawdzają się niezależnie od pogody.
 
Panowie, a wasze kobiety używają jakich perfum, które moglibyście polecić? Szukam czegoś na prezent i myślę poeksperymentować z perfumami.
 
Back
Top