Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Miałem z ostatniej promocji, dobrze się rozpuszcza i smaczne.
Najbardziej mi mango podchodzi. Konsystencja jest dziwna, bo taka jakby drobna kasza manna - sypkie a nie totalny proch, ale rozpuszcza się całkiem nieźle.
 
Szukam dobry multimetr cyfrowy zakres pracy do 1000V AC, dobra dokładność przy DC (0,02V), test ciągłości obwodu, test diody, rezystancja, podświetlenie, szybka praca, uchwyt magnetyczny, zestaw sond wraz z tymi do nakłuwania przewodów.
Może z wbudowaną funkcją testera akumulatorów. Albo 2 takie osobne urządzenia.
Ktoś coś?
Jakieś propozycje?
1000zł
 
Szukam dobry multimetr cyfrowy zakres pracy do 1000V AC, dobra dokładność przy DC (0,02V), test ciągłości obwodu, test diody, rezystancja, podświetlenie, szybka praca, uchwyt magnetyczny, zestaw sond wraz z tymi do nakłuwania przewodów.
Może z wbudowaną funkcją testera akumulatorów. Albo 2 takie osobne urządzenia.
Ktoś coś?
Jakieś propozycje?
1000zł
Fluke'a za tę kasę nie zgarniesz z takimi bajerami. Może jakiś metrel albo Uni-t ?
Najlepiej się wybrać do jakiegoś merazetu lub podobnego dystrybutora i sprawdzić, bo pewnie mało kto ma aż tak szerokie rozeznanie w miernikach.
Niestety, nie podpowiem, bo na co dzień używam Uni-T za niecałą 100 a do poważniejszych rzeczy to mam CA za 8000
 
Miernik kurwa, miernik :mamed:
Użycie słowa multimetr jest w pełni poprawny gdy określimy go, czy jest on analogowy czy cyfrowy. Bez tej informacji jest to błąd.

Cytując Wiki:
W potocznym rozumieniu mierniki cyfrowe określa się czasem mianem multimetru. Jest to niepoprawne określenie, ponieważ multimetr jest to wyłącznie miernik służący do pomiaru wielu wielkości, i może być on zarówno miernikiem analogowym, jak i cyfrowym[2].

A ja jasno określiłem, że mam na myśli multimetr cyfrowy.

A gdzie propozycja produktu?
 
Darmowe gry na Epicu

1666897619818.png
 
@alww może jednak dasz im drugą szansę :lesnarhappy:
Kupie i okaże sie ze w białku jest mniej bialka niz przed promocją. Jestem konsekwentny, wbijam w nich sam wiesz co :burnit: jedni bojkotuja produkty z rosji czy bialorusi, drudzy bojkotuja firmy ktore nie wspierają lgbt a ja bojkotuje tych krwiopijcow ktorzy oszukują dobrych chlopakow co chca miec po prostu większego bicka :childcry:
 
Kupie i okaże sie ze w białku jest mniej bialka niz przed promocją. Jestem konsekwentny, wbijam w nich sam wiesz co :burnit: jedni bojkotuja produkty z rosji czy bialorusi, drudzy bojkotuja firmy ktore nie wspierają lgbt a ja bojkotuje tych krwiopijcow ktorzy oszukują dobrych chlopakow co chca miec po prostu większego bicka :childcry:
To dej jakom dobrom kreatyne jak znalazłeś
 
Back
Top