Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Widzę promka na Wiedźmina III GOTY jest.
Na EPICu po 3.99 USD na Steam 29,99 PLN,(zakładam że to ta sama wersja ze wszystkimi rozszerzeniami, choć nie wnikałem)
 
Widzę promka na Wiedźmina III GOTY jest.
Na EPICu po 3.99 USD na Steam 29,99 PLN,(zakładam że to ta sama wersja ze wszystkimi rozszerzeniami, choć nie wnikałem)

Na Xbox store też, chociaz pobrałem i waży tyle samo co sama wersja podstawowa - 39.4GB. Jak w końcu znów zagram to zobaczę czy mnie nie oszukali :jimcarrey:
 
Widzę promka na Wiedźmina III GOTY jest.
Na EPICu po 3.99 USD na Steam 29,99 PLN,(zakładam że to ta sama wersja ze wszystkimi rozszerzeniami, choć nie wnikałem)

Na Xbox store też, chociaz pobrałem i waży tyle samo co sama wersja podstawowa - 39.4GB. Jak w końcu znów zagram to zobaczę czy mnie nie oszukali :jimcarrey:
Nawet na nintendo switch jest promka na WIII a tam zazwyczaj gry drogie, że chuj...
 
Mam dwa kody zniżkowe na campingshop.pl
Oddam jak jest ktoś chętny

20 zł na zakupy za min 200zł
10 zł na zakupy za min 100zł
Można łączyć z innymi rabatami na stronie, ważne do 31.10
 
Widzę promka na Wiedźmina III GOTY jest.
Na EPICu po 3.99 USD na Steam 29,99 PLN,(zakładam że to ta sama wersja ze wszystkimi rozszerzeniami, choć nie wnikałem)

Wygląda na to że tak:

Game of the Year Edition​

The Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Edition brings together the base game and all the additional content released to date.
  • Includes the Hearts of Stone and Blood & Wine expansions, which offer a massive 50 hours of additional storytelling as well as new features and new areas that expand the explorable world by over a third!

Ale cenę widzę 29,80zł (EPIC)
 
Ale cenę widzę 29,80zł (EPIC)
Wczoraj chcialem kupic za te 4USD, ale mi wywalilo komunikat ze w moim kraju nie moge. No to zaczalem sprawdzac i sie okazalo ze mam Paragwaj ustawiony :) - nie mam pojecia dlaczego. Nie mam pojecia także dlaczego dopiero teraz system odkryl ze mam polskie IP.

Jak zmienilem na PL to od razu dostalem taka cene jak mowisz :) A za tyle to nie kupie gry w ktora i tak nie mam czasu zagrac XD
:zarobiony:
 
Last edited:

Z tym kodem z filmu jest -10%
z jakim kodem mi się wyświetlają jakieś ukraińskie dziewczęta z tik toka?
:deniro:
 

Z tym kodem z filmu jest -10%
jaki to kod mnie się ten film nie wyświetla, masła orzechowego już nie ma
:siara:
 
jaki to kod mnie się ten film nie wyświetla, masła orzechowego już nie ma
:siara:
Screenshot_2022-08-13-11-42-00-552_com.android.chrome.jpg
 
Back
Top