Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

@lugasek jakbyś jakieś monitory aktywne bliskiego pola trafił to oznaczaj. Jakimś w miarę interfejsem audio z zasilaniem phantom też bym nie pogardził.
 
@lugasek jakbyś jakieś monitory aktywne bliskiego pola trafił to oznaczaj. Jakimś w miarę interfejsem audio z zasilaniem phantom też bym nie pogardził.
ja się nie znam na tym. Oznaczyłem Cię, żebyś napisał czy warto lutować.
Miszczuniu
Jakieś krzesło do kompa wygodne, bo moje już tak wypierdziane i pokrzywione jak fotele w aucie po starym szwabie. Wysiedzieć nie idzie.
 

Corsair MP600 CORE 1TB M.2 NVMe PCIe x4 Gen4 SSD (prędkość odczytu do 4700 MB/s oraz sekwencyjna prędkość zapisu do 1950 MB/s 464,99zł


452724_2.jpg

 
Cześć. Chciałbym zalutować czytnik e-booków w dobrej cenie. Bardziej ink lub pocket niż kindle. Jakby ktoś z Was wpadłby na korzystną opcję, to będę wdzięczny. Nie jestm tak dobry w promocje jak @lugasek
 
Cześć. Chciałbym zalutować czytnik e-booków w dobrej cenie. Bardziej ink lub pocket niż kindle. Jakby ktoś z Was wpadłby na korzystną opcję, to będę wdzięczny. Nie jestm tak dobry w promocje jak @lugasek
A dlaczego ink lub pocket bardziej jak kindle?
 
Brak mi doświadczenia w temacie, ale słyszałem, że lepszy stosunek ceny do jakości. Jak się mylę to możesz mnie sprostować.
Nie mam doświadczenia z tymi innymi co wymieniłeś, ale wyłapałem kindla za mniej jak 400 zł i jestem mega zadowolony i napewno wielu użytkowników prawilniakow z coho potwierdzi ;)
 
Back
Top