Jak widzicie kartę walk na KSW16 ?

Bodzio44

Jungle Fight
Welterweight
Jak w temacie jak wy to widzicie ? To moja propozycja:



Mamed Chalidow vs Thales Leites



Mariusz Pudzianowski vs Alexander Emelianenko



Thierry Sokoju vs Romer Palacio (obrona pasa )



Toni Valtonen vs Michał Fijałka



Michał Materla vs James Zikic



Karol Bedorf vs David Olivia



Maciej Jetwuszko vs Nikko Puhakka



Marcin Różalski vs Paweł Sowiński



Marcin Held vs Maciej Górski



W przypadku Irokeza i Helda nie wiem jako sprawa z kontraktami. Nie sprawdzałem też czy któryś z zawodników nie jest już gdzies zakontraktowany na termin zbliżony do 21 maja.
 
leites boi sie mameda



kawul stwierdzil ze przeciwnikiem pudzili nie bedzie aleks



watpe zeby ksw był zainteresowany palacio, dla wieklszosci polaków nic te naazwisko nie mowia, niech soko walczy z polakiem



dla cipka walka z zikiciem jest chyba za wczesnie



bedorf przegrał ostatnio wiec nie byłbym pewny czy bedzie walczył o pas



wolalbym zobaczyc rewanz w lekkiej, ale podobno goral juz nie bedzie walczył
 
@Bodzio44 moja rozpiska miała wyglądać prawie tak samo jak twoja :) ja zamiast słowińskiego dalbym możliwosc Bazelakowki zawalczyc :)
 

  • Pudzianowski vs Thompsson - to chyba prawie pewne

  • Chalidov vs Lindland - jeśli Matt sie nie wyleczy to może Leites

  • Materla vs Zikic - Kawulski już o tym wspominał

  • Saidov vs Amasinger - o pas -77

  • Piechota vs Aschugbabyan - wiadomo , Krzysztof jest z Trójmiasta

    Sajewski vs Eklund - Łukasz jet dobrym zawodnikiem na krajowym podwórku , taka walka zweryfikowała by jego umiejętności

    Mankiewicz vs Van Bergen - dobra walka mogłaby być

    Mysiała vs Valtonen - nie wiem czy Przemek czasem nie jest kontuzjowany ale chciałbym takiej walki

    Różalski vs niewiem kto - jakos nie mogłem mu dobrać przeciwnika
 
Napewno chcialbym zobaczyc:



Mamed vs Leites/Linland



Pudzian vs ___ (wyjątek, obojętna bedzie mi ta walka)



Soko vs ___



Grabowski vs ___



Nastula vs ___ (ktoś wspominal, ze sie dogadali)



Puhakka vs Irokez (bardzo chcialbym, zeby Iro zawalczyl)



Materla vs _____



Kornik vs _____



Toni Valtonen vs Michał Fijałka
 
2 miesiące to chyba za szybko na obronę pasa nieprawdaż ?? Lepiej byłoby bronić na jesiennej gali.



Puhakka vs Irokez (jeżeli ten zostanie zwolnony z UFC)



Pudzian vs Nastula (Nastula się ostatnio na ten temat wypowiadał)



Materla vs Zikic



Mamed vs Leites/Lindland



Różal vs Słowiński/Bazelak



W tej chwili nie mam pomysłu na przeciwnika dla Bedorfa, ale chciałbym go zobaczyć w maju na ringu.
 
Pudzian vs Nastula


Myslisz, ze wlodarze KSW zaryzykuja swoja gwiazde, przeciez Pudzian nie ma szans w stojce, a jezeli obali to bedzie to samo co Mamed zrobil z Irvinem. Jak mowie jest mi to obojetne, ale jak pozniej Piorun ma plakac, to nie wiem czy to wytrzymam :)
 
Nastula wspominał że Pudzian zalazł mu za skórę i będzie się starał aby doszło do tej walki, powiedział też "jeżeli będą jakieś problemy ze strony mojego menagera to ja zrobię tak żeby nie było żadnych problemów" - coś jest na rzeczy. Pudzian natomiast nie powiedział "nie" pytany czy wziąłby walkę z Nastulą. Pamiętacie co mówił gdy walka była planowana już dawno temu ? Że jeszcze mało umie i chętnie weźmie ją na wiosnę i co ? Czas nadszedł. Ze względów marketingowych - Pudziana znają wszyscy, Nastulę prawie wszyscy, można ładnie wypromować tą walkę. A to że Mario zostanie szybko odprawiony ? MMA is MMA.
 
Z tego co słyszałem na KSW 16 ma być turniej do 84kg. Więc w extrafightach chciałbym:



-Chalidow vs Leites



-Pudzianowski vs .....



- Puhakka vs Irokez



-Fijałka vs ............., Valtonen
 
Ja bym nie chcial turnieju. Na KSW 15 wszystko było przejrzyście a i fighterzy byli europejskiej i światowej klasy. Tak to będą sprowadzani średni zawodnicy, zastępowani w razie kontuzji przeciętniakami europejskimi i polskimi
 
Aha i jeszcze jedno. W roli przeciwnika Pudziana chętnie zobaczyłbym Viecheslava Datsika.
 
NAJMAN vs ŚWIERSZCZU:)



Pudzian vs ktokolwiek z prawdziwych zawodników



Puhakka vs Held



Khalidov vs Lombard



Materla vs jakiś dobry grappler, który obali mit;)
 
Tak @Cinek007



Held w maju tuz po maturze, masz racje ;)



Puhakka z Irokezem, nie ma innej opcji!



Grabowski jest wolny jesli sie nie myle, Nastula powiedzial ze nie ma juz problemu nawet jesli management by robil jakies..



Wraz z Mamedem, Pudzianek i Materla mysle ze zrobilaby nam sie calkiem przyzwoita gala.
 
Oj ja mam pamiętać o takich rzeczach?:) najważniejsze, że ja maturę mam i zapomniałem dawno temat



Puhakka Irokez obejrzałbym również chętnie, choć nie wiem czy to dobra walka dla Maćka po przegranej.. CHOCIAŻ... najmocniejsza strona Fina to parter a Maciek też ma niezłą glebę. Byłoby ciekawie



Co do Irokeza to na bank wpada na KSW, bo jak nie to gdzie?
 
W jednym z wywiadów dla eurosportu włodarze KSW stwierdzili, że fina (Puhakka) nie zobaczymy na ringu w maju, ale stwierdzili też, że są zainteresowani ściągnięciem Irokeza do swojej organizacji ;) Dla mnie Iro vs. Puhhaka to teraz taki dreamfight który bym z chęcią zobaczył ;)



Chalidow vs. Linland



Pudzain vs. Thomson (?)



Materla vs. Zikic (?)



Różal vs. Słowiński (?)



No i jeszcze bardzo chetnie zobaczyłbym na gali wystep Kornika ;)
 
Wszyscy wypisujecie Helda, że chcielibyście go zobaczyć na KSW. Ale jest jeden problem. KASA. Marcin już zrezygnował z propozycji KSW do turnieju wagi lekkiej ze względu na to, że za mało kasy dostał. Wziął propozycje od IFF, czyli bardziej mu się opłacało walczyć na mniejszej gali, a i tak jakieś zamieszanie na świecie musiał zrobić, że go wzieli do Bellatora. A Irokez mówił w jednym z wywiadów o tym, że jeżeli go wywalą z UFC to oni będą prowadzić negocjacje z Horodeckim na walke w Chicago.
 
Sebbeks



Głównym powodem nie była kasa. Held już wtedy (po Pro Fight, przed IFF) negocjował z Bellatorem i właśnie chęć walki w USA podawał jako główną przyczynę odmowy KSW. Podobnie było z Irokezem i WEC. Występu i Marcina i Maćka na KSW bym nie wykluczał. Występ Iro na KSW jeszcze w tym roku uważam za całkiem prawdopodobny. Póki co wciąż jest jednak zawodnikiem UFC.



Horodecki 2 kwietnia walczy w Ontario z Davidem Castillo.
 
To nie zwolinili Irokeza z UFC? Niedawno taki news był na grapplerinfo - czy ja coś pokręciłem?
 
był, niby potwierdzony czy tam z pewnego źródła, ale potem okazało się, że oficjalnego zwolnienia póki co nie ma
 
To może dostanie walkę na gali w Szwecji. Podobno ma się odbyć jakoś na jesień - troche długo musiałby czekać ;/
 
Mozliwe, ze oficjalnie zwolnia go dopiero teraz, bo zwolnienia mialy sie posypac po UFC 128. Juz wylecieli Cro Cop i Todd Brown, takze zobaczymy, choc mam nadzieje, ze dadza mu jeszcze jedna szanse.
 
może lepiej żeby go teraz zwolnili zawalczył by dwie walki w Polsce i na jesień znowu by go przyjeli ;)
 
A ja na KSW zobaczył bym walke Janka z Vera. Jeżeli Janek by wygrał tą walke, to był by dla niego bardzo duży krok naprzód. Ale taka walka raczej jest niemożliwa na KSW 16, no i nie wiem czy Vera nie żądał by za dużo kasy za taką walke.
 
Grabowski vs Lloret



Held vs Puhakka



Materla vs Carvahlo



Khalidov vs liddland



i na walke wieczoru tag team match Najman&Bazelak vs bracia Mroczkowie :-)
 
Co do Very to zostaje on w UFC tak jak mówił "Dejna Łajt" w wywiadzie przy okazji zakupu Strikeforce przez Zuffe.
 
Co do Irokeza, o którego występie na KSW większość z nas marzy: jego trener od stójki - Marcin Parcheta został właśnie Pro - Am Mistrzem Świata Muay Thai WMF. Gratulacje! Poza tym Polacy przywiozą jeszcze 4 medale, wszystkie brązowe.
 
tak naprawdę żeby zobaczyć co pudzian potrafi powinien bić się z kimś z polskiej czołówki, a dopiero brać się za zagranicznych zawodników.
 
albo jeszcze lepiej zrobić turniej wagi ciężkiej z Mariuszem. Dogadać się z Nastulą, Grabowskim, Kitą i Dąbrowskim. To by było coś do tego można dać zagranicznych zawodników (A. Emelianenke , Sappa, albo kogoś z czołówki) albo zrobić całkowicie polski turniej.
 
Back
Top