Jak obciążyć worek bokserski ??

Bubi

ONE FC
Flyweight
Czyli tak jak w temacie. Kupiłem dawnoooo temu worek bokserski i teraz chciałbym go zamontować w piwnicy i trochę się na nim powyżywać. Niestety jest zbyt lekki i dlatego pytam Was drodzy forumowicze czy macie jakieś sprytne sposoby na obciążenie worka.
 
:D piasek to nie najlepszy pomysl, mozesz sobie uszkodzi nadgarstki. Trociny to najlepsze wyjscie. Trzeba je dobrze ubic. pzdr
 
Worek powinno wypełniać się tylko ścinkami szmat, skóry itp. Jak się buja, to kupić większy.


Na piachu się połamie ręce, na trocinach też jak się ubiją, poza tym trzeba dosypywać. Grzyby też potrafią urosnąć.


Ogólnie nie wymyślajcie koła od nowa :)
 
Ja i moi znajomi mamy wszyscy trociny od wielu lat i jest elegancko. Zandych maslakow, rece, nogi cale. Jesli worek jest bardzo duzy, wtedy mozna pomyslec o scinkach. w innym wypadku trocinyak ajbardziej sie sprawdzaja. Poza tym na trocinach zajebiscie obija sie piszczele, dzieki czemu nie czujesz bolu. ;]
 
skrawki skóry i szmat, zdecydowanie. z czasem, jak się rozbije - dodajesz nową porcję.
 
No to jednak chyba te skrawki są lepszą opcją. Z resztą nie chce mi się do tartaku jeździć po trociny. Aha i jeszcze pytanie. Mam wszystko wywalić z tego worka i calutki wypchać tymi skrawkami, czy tylko tak połowę worka wypchać tymi skrawkami ?
 
Tak w ogóle, to co masz w tym worku? Bo na 95% szmaty lub ścinki. Możesz jeszcze kupić torpedę do środka.


Jakie wymiary ma ten worek?
 
o w mordę. Muszę się przejść po zakładach krawieckich i powiedzieć, żeby mi odkładali jakieś skrawki bo nie wiem skąd inąd zmontować tyle ścierwa ;O
 
Jeżeli masz w tym wieku takie metalowe albo materiałowe ucho od spodu to możesz do tego doczepic coś ciężkiego lub doczepić do podłoża żeby ograniczyć bujanie.
 
najlepiej ukraińcem.
gallery_6077_392_13541.png
 
Czyli tak jak w temacie. Kupiłem dawnoooo temu worek bokserski i teraz chciałbym go zamontować w piwnicy i trochę się na nim powyżywać. Niestety jest zbyt lekki i dlatego pytam Was drodzy forumowicze czy macie jakieś sprytne sposoby na obciążenie worka.

Ja swoje worki wypycham zwłokami byłych rywali :kis: polecam
 
Back
Top