Izrael VS Świat/Ludzie/My

GMocUzzX0AAHE8T
 
Usiądźcie wygodnie, usuńcie lekkie elementy mogące służyć za broń miotaną i obejrzyjcie. Mi się dosłownie co kilkanaście sekund nóż w kieszeni otwiera jak słucham syjonistycznych nazistów.
Znamienne, że akredytowany przedstawiciel MSZ Izraela nie ma pojęcia ilu cywili zabili, ale liczbę zabitych 'terrorystów' to już zna. Natomiast drugi misio pronazistowski to dziecko 'mezaliansu' żydowsko-muzułmańskiego, który twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak Palestyńczycy.

 
Last edited:


Kurwa, całe Hollywood, muzyka, media do wymiany. Co my zrobimy bez tak wybitnych kłamców?

No i kolejny temat - oni wszyscy są podobno przeciwko Trumpowi... Wiecie, takie same pierdolenie jak u nas, że kiedy pis zostanie przy władzy, to oni wylatują.
 


Kurwa, całe Hollywood, muzyka, media do wymiany. Co my zrobimy bez tak wybitnych kłamców?

No i kolejny temat - oni wszyscy są podobno przeciwko Trumpowi... Wiecie, takie same pierdolenie jak u nas, że kiedy pis zostanie przy władzy, to oni wylatują.

▪️
Ta lista jest, że niby sporządzona przez kogoś kto wysłuchał pilota samolotu, rzekomo przewożącego tych ludzi na wyspę. Jednak Jim Carrey już dawno zdementował, że to bzdura, że kiedykolwiek tam był i w ogóle miał kontakt z Epsteinem. Dlatego lista ta jest dość wątpliwa.
 
▪️
Ta lista jest, że niby sporządzona przez kogoś kto wysłuchał pilota samolotu, rzekomo przewożącego tych ludzi na wyspę. Jednak Jim Carrey już dawno zdementował, że to bzdura, że kiedykolwiek tam był i w ogóle miał kontakt z Epsteinem. Dlatego lista ta jest dość wątpliwa.
Aaaa...jeśli tak, to tak. :penn:
 
Gównem każdego można obrzucić, tym bardziej jak główny podejrzany został wysłany na drugą stronę. A co do Jima to serio jest jednym z nielicznych obok takiego K. Reevesa, który ma sumienie i moralność na ludzkim poziomie.
 


Kurwa, całe Hollywood, muzyka, media do wymiany. Co my zrobimy bez tak wybitnych kłamców?

No i kolejny temat - oni wszyscy są podobno przeciwko Trumpowi... Wiecie, takie same pierdolenie jak u nas, że kiedy pis zostanie przy władzy, to oni wylatują.

To Ty myślisz że republikanie i cała szeroko pojęta prawica to są dobre mordki i nie byli tam?
Donovan Mitchell? Serio?
 
To Ty myślisz że republikanie i cała szeroko pojęta prawica to są dobre mordki i nie byli tam?
Donovan Mitchell? Serio?
Przeciez chlop juz dawno odleciał, takze to nie ma juz znaczenia :lesnarhappy:

Tu filmy z żółtymi napisami od różala i plaskoziemcy jackiewicza to sie chowają przy naszym oświeconym
 
To Ty myślisz że republikanie i cała szeroko pojęta prawica to są dobre mordki i nie byli tam?
Donovan Mitchell? Serio?
Ja nie myślę, ja wiem że musiała być większość. Jak inaczej wyjaśnić że jesteśmy wsuwani lwu w paszczę, a żadna ze stron nie reaguje odpowiednio?

Wszędzie to samo, syf i pożoga. A potem jeszcze przemarsz wojsk.
 
Kup chłopowi trochę followersów bo dobry kontent prowadzi, ja bym go zaobserwował ale ma mało followersów i rozkmini że to ja.
Świetny pomysł, właśnie myślałem na co wydać oszczędności, teraz wiem że te 5 dych nie pójdzie na głupoty.
 
Back
Top