it's showtime 55 na orange sport

jurass

BAMMA
Bantamweight
W sobote szykuje sie prawdziwa gratka dla milosnikow sportow uderzanych, rozpiska naprawde swietna

Main card
[*]Heavyweight (+95kg) bout: Badr Hari vs. Gókhan Saki[*]It's Showtime Heavyweight Championship (+95kg) bout: Hesdy Gerges (c) vs. Daniel Ghiţă70MAX bout: Murat Direkói vs. Robin van RoosmalenHeavyweight (+95kg) bout: Rico Verhoeven vs. Errol Zimmerman
70MAX bout: Harut Grigorian vs. the_Democratic_Republic_of_the_Congo.svg.png" /> Chris Ngimbi[*]Heavyweight (+95kg) bout: Michael Duut vs. Anderson "Braddock" Silva
[edit] Under card
[*]Heavyweight (+95kg) bout: Melvin Manhoef vs. Tyrone SpongIt's Showtime 73MAX Championship bout: Yohan Lidon (c) vs. L'houcine Ouzgni
Heavyweight (+95kg) bout: Ricardo van den Bos vs. Ben Edwards
95MAX bout: Mourad Bouzidi vs. ss="flagicon"> Sahak Parparyan
[*]
70MAX bout: Andy Ristie vs. Hinata Watanabe

70MAX bout: Hafid el Boustati vs. Henri van Opstal








http://en.wikipedia.org/wiki/It%27s_Showtime_2012_in_Leeuwarden#It.27s_Showtime_2012_in_Leeuwarden



http://www.orange.pl/program-tv-os.phtml
 
To Hari ma już wyjaśnione wszystko z prawem ?? przecież tak długo nie walczył, bo był poszukiwany za jakieś pobicia ochroniarzy na dyskotekach czy coś takiego
 
Szkoda, że nie ma Manhoefa i Sponga na Main Cardzie, ale i tak obejrzę dla samego Hariego.
 
jurass jak to przeklejasz? jak chce coś przekleic np. z wiki to jakieś szlaczki mi się pokazują...
 
Widzę Przemek, że podoba Ci się moje arcydzieło? :D



Edit: Oj i chyba nie tylko tobie xD
 
Co do Hariego to bedzie to jego ostatnia walka kickbokserska.



Stwierdzil, ze za malo kasy w tym sporcie i ma przejsc do boksu.







Co do Tyrona i Melvina, tez tego nie rozumiem.







@ Przemek



nie wiem od czego to zalezy, zrobilem poprostu ctrl+c a potem ctrl+v i jest tak jak widac
 
Ta, jasne. Tak na prawde jurass to ten jurass. bo kto by nie promowal gali ktora leci w stacji w ktorej pracujesz.



Licze na Sakiego.
 
Back
Top