Iron Fist - wyniki

Sajd

Ground Game
Jakis polak (nie znam nazwiska) pokonuje wlocha w k1 2:1



Rozanski wygrywa przez KO
 
Trzymaj ściągę:

MMA:

93 kg.: Michał Fijałka (7-2) vs. Hracho Darpinyan (6-3)
66 kg.: Mariusz Abramiuk (6-1) vs. Alan Omer (15-3)
93 kg.: Michała Gutowski (2-1) vs. Łukasz Działowy (2-1)
77 kg.: Dawid Drobina (3-1) vs. Abulhan Haluev(2-2-0)
93 kg.: Maciej Różański (2-0) vs. Kristian Lexell (6-3)

MUAY THAI:


54 kg.: Marta Chojnowska vs. Joanna Jędrzejczyk
60 kg.: Tomasz Makowski vs. Alessio Martino
67 kg.: Piotr Kobylański vs. Cristian Zahe
70 kg.: Marcin Parcheta vs. Paolo Fiorio
xx kg.: Łukasz Rembalski vs. Momo Wade
80 kg.: Paweł Jędrzejczyk vs. Germele Michelle
 
Dzialowy wygrywa z Gutkiem







ponoc gutek cala walke mial mega przewage, w ostatniej chwili dzialowy wyciagnal jakas dzwignie na noge
 
93 kg.: Maciej Różański (2-0) vs. Kristian Lexell (6-3)


KO wieczoru. Pobili się w stójce, potem Różański przyjął dwa ciosy i high kick, ale ustał. Kiedy wydawało się, że przeciwnik go skończy zadał mocny cios, po którym Szwedł padł na deski.77 kg.: Dawid Drobina (3-1) vs. Abulhan Haluev(2-2-0)

Na początku przewaga Drobiny. 2 próby gilotyny. Przeciwnik wytrzymał i wygrał dzięki obijaniu rywala w parterze.


93 kg.: Michała Gutowski (2-1) vs. Łukasz Działowy (2-1)


Gutek przeniósł walkę do parteru po ciosie, miał lepszą pozycję i punktował, nagle niewiadomo skąd dźwignia na stope.



66 kg.: Mariusz Abramiuk (6-1) vs. Alan Omer (15-3)


Trochę wymiany w stójce, potem Mario chciał przenieść walkę do parteru, ale zrobił to tak niefortunnie, że przeciwnik miał dosiad. Omer obijał go dość mocno. W drugiej rundzie troche stójki, potem to Mario miał dosiad i obijał rywala, aż do końca rundy. W trzeciej Mariusz był już zmęczony, próbował obalać, ale niewiele z tego wyszło. Omer lepszy w stójce i dobrze blokujący obalenia.

93 kg.: Michał Fijałka (7-2) vs. Hracho Darpinyan (6-3)

Sztanga dominował całą walkę zdobył dosiad, przeciwnika uratował gong. W drugiej rundzie obaj byli zmęczeni, ale mniej-więcej to samo - skończyło się udanym duszeniem.
 
:-)Zgadza się BJ-Gutowski miał przewagę przez całą walkę,ale Łukasz skrętówką na nogę bodajże wygrał.Pisałem już w poprzednich tematach,wziął tą walkę nie będąc w treningu,na dwa tygodnie przed galą,więc jak dla mnie wielka radość i musicie mnie zrozumieć:-)tym bardziej,że jak słyszeliśmy w wywiadzie Gutek był w świetnej formie,po dwumiesięcznym okresie przygotowań.



kpk-nie wiadomo skąd?a ja myślę,że wiadomo skąd,Łukasz umie dużo przyjąć,nie klepie odrazu,a w parterze sobie dobrze radzi.
 
No ja Ci powiem, że tego nawet dobrze nie widziałem ;). Gutowski obija, a nagle klepie.



O to mi chodziło, że nie wiadomo skąd ;].







Publika b. dobra. Wszyscy byli oklaskiwani, nawet jak wygrywali zawodnicy nie z Polski. Jedyne gwizdy jak przeciwnik Fijałki nie miał siły, żeby wrócić na środek ringu (Michał miał go w dosiadzie i wychodzili za liny) zaczął się turlać i to nawet nie na środek ringu tylko kawałeczek..



Walki MT średnio ciekawe, dużo przytulania i podwójnej gardy. Najlepsze była walka kobiet - mało się nie pozabijały! Cały czas akcja.
 
Pewnie na TVP Szczecin będzie, a potem na jutubku.



Mario jak zwykle pokazał bardzo twardą szczęke, niestety przeciwnik też. Szybszy w stójce, zadawał więcej celniejszych ciosów, a jak przyjął jeden naprawdę silny, że aż zahuczało, to nawet się nie skrzywił. Obaj mieli się w dosiadzie przez długi czas i nie potrafili skończyć.
 
Tak z ciekawości zapytam: był komplet na hali? :-)



@kalogero - graty za tego Twojego kolegę , co mu kibicowałeś
 
Z tego co widziałem to tak. Max. kilka wolnych miejsc. Nie mam pojęcia jaka pojemność hali.
 
Dzięki,dzięki-w jego imieniu.To właśnie cały urok mma,wszystko może sie odmienić w najmniej oczekiwanym momencie/płaszczyźnie.Myślałem raczej,że boksersko będzie próbował swojej szansy,no ale jak zostawił mu stopę, to wziął stopę:)
 
Back
Top