Irokez zwolniony z UFC ?

w sumie to było do przewidzenia że jeżeli Polak przegra to wyleci, chyba że walka będzie porywająca, a nie była, szkoda Maćka bagaż doświadczeń zebrany może kilka dobrych walki i wróci.
 
Nie oszukujmy się,każdy wie jaka sytuacja jest w LW.Po tak słabej walce to było do przewidzenia.
 
Chyba pewną nadzieję dała informacja o gali w Szwecji, w końcu zawodnik nie dość że z Europy, to jeszcze z pobliskiego kraju.
 
Miedziak:Jesli te zwolnienie to prawda, to moze po jakiejs wygranej poza UFC, Danuta i spolka zatrudnia go znowu. W koncu gala w Szwecji dopiero w listopadzie, a to szmat czasu.
 
Na stronie UFC jego profil jeszcze jesthttp://uk.ufc.com/fighter/Maciej-Jewtuszkozobaczmy co sam powie ;/
 
Tak jak już kiedyś pisałem, zostanie w UFC - dobrze, nie zostanie - nie ma tragedii. Liczą się umiejętności Maćka, jego rozwój, efektowne walki. Ostatnia taka nie była ale przyszłe będą na pewno. Jeżeli nie teraz, może po kilku udanych nokautach ? Nie ma co lamentować, trzeba robić swoje, Iro jako zawodnik i my jako jego kibice !
 
poczekajmy na oficjalny komunikat
ale dobrze to nie wygląda
szkoda by było
chociaż wszyscy wiemy, że ostatnią walką Irokez nie zasłużył sobie na jakieś szczególne względy ze strony UFC
 
Tomasz Drwal powiedział raz, że paradoksalnie do UFC trudniej jest się dostać niż powrócić i coś w tym jest. Jak już było powiedziane, do listopada jeszcze szmat czasu. Można będzie się odkuć za tą porażkę :-)
 
Back
Top