Irokez o KSW14 dla GrapplerINFO

GLF

KSW
Light Heavyweight
Co do wrażeń po Gali to wydaje mi się, że przed wczesny finał już był: Borys vs Nazista (Nikko Puhakka) , Borysowi zabrakło zimnej krwi i to jest u niego problem, ale jest młody i wiem, że te porażki będą nawozem sukcesu . Odnośnie innych walk Górski pokazał klasę kontrolując przebieg dwóch swoich walk .Walka Mety ze Szkotem bardzo wyrównana i na szczęście nie musiałem jej sędziować :) Szkoda Kornika, który ładnie walczył 2-3 minuty a później coś pękło i zgubił rytm. Powinien pomyśleć nad zmianą wagi lub nabraniem masy. Co do nazisty widać u niego obicie ringowe i doświadczenie, postawą Holendra byłem miło zaskoczony. Moim faworytem był Borys Mańkowski, który niestety odpadł, ale został jeszcze faworyt rezerwowy :) (Górski) i jemu będę kibicował. Cala gala dosyć fajna Pudzianowski robi niezłą reklamę i dzięki niemu ludzie wiedzą cokolwiek o mma. Walka, która moimi zadaniem była nie potrzebna to Saleta vs Najman, ale rozumiem, że to chwyt reklamowy i takie walki w Polsce muszą być :) Walka Dowda vs Kułak … Widać było, że Daniel jeszcze nie doszedł do siebie po tragedii rodzinnej. Mam nadzieję, że będzie mu dany rewanż z Kułakiem. Na deser podsumowania walka Janka Błachowicz to co mogę powiedzieć to to, że mega to zrobił pełna kontora i dominacja jednym słowem Klasa. Pozdrawiam wszystkich fanów mma i czytelników grapplerinfo.

Źródło: GrapplerINFO.pl
 
Jak dla mnie Kułak powinien teraz bronić pasa z jakimś solidnym zagranicznym rywalem, a Daniel niech się odbuduje w innych walkach (może turniej?). Dawanie mu walki o pas po dwóch porażkach, byłoby dziwnym rozwiązaniem, nawet patrząc, że walka an KSW 14 była wyrównana (oprócz dogrywki).
 
Back
Top