Instrukcja dla każdego Cohonesiaka oprócz FAMEMMA/Aliibaby

Pingu

BAMMA
Featherweight
alibabaciul.png
 
Ja tam nikogo nie bronię, ale @Pingu zajrzałem w twoje ostatnie posty i co ty i twoje posty wnoszą do dyskusji? Alibaba jest na forum od dawna i kreuje swoją postać od dawna. Jest kontrowersyjny i barwny.. To kurwa Cohones. Tu ma się coś dziać :usunto:
 

Attachments

  • Screenshot_20190321-175317.jpg
    Screenshot_20190321-175317.jpg
    242.5 KB · Views: 40
Ja tam nikogo nie bronię, ale @Pingu zajrzałem w twoje ostatnie posty i co ty i twoje posty wnoszą do dyskusji? Alibaba jest na forum od dawna i kreuje swoją postać od dawna. Jest kontrowersyjny i barwny.. To kurwa Cohones. Tu ma się coś dziać :usunto:
Dobreee :beer:

Ale jednak wolę wyjąć kamień z buta, niż mówić, że chodzenie stało się dzięki temu barwne, kontrowersyjnego kloca w kiblu wolę spłukać, etc.
 
Jeszcze nigdy nie dałem nikomu ignora na forum :cmgkeepgoing:
Ja do zeszłego roku też, a potem poleciałoooooo i to kilku.

ja tam go lubie ale trzeba przyznac ze ostatnio chyba odstawil tabletki
On nie jest hamski, ani cwaniak i za to wielki plus, ale ostatnio kuźwa w każdym temacie najebane posty o fame. Forum już powinno się nazywać fameones, bo niby nic nie pisze się o fame na głównej, a paradoksalnie w każdym temacie najebane, że człowiek nic nie poczyta.

Ostatni tydzień w ogóle jakieś szaleństwo. Na głównej są szalał @FAMEMMA , a w HP nakurwiał @Pajarito.

Nic, tylko się wylogować i przeczekac.
 
Back
Top