Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

08/09/2023 10:45 CET
Kanada - Serbia (over 85.5)
1.93 (Fortuna)/1.90 (STS)
5/10
I udało się zrobić 11-0 na MŚ 2023 w kosza. OK, teraz przechodzimy na PLK (ekstraklasa koszykówki Polska), które się niedawno zaczęło.

28/09/2023 20:10 CET
Arka Gdynia - Spojnia Stargard 1 POŁOWA over 81.5
1.85 (STS/Fuksiarz-Stanowski)/1.82 (Fortuna)
5/10
*można szukać po innych bukach mogą mieć wyższe kursy.

Arka w dużej mierze zależna będzie od Andrzeja Pluty, ale jednak oceniam, że on nie stoi mocno kondycyjnie i będzie spadała jego jakość gry wraz z minutami oraz intensywność gry. Spójnia również z kieszonkowym rozgrywającym w postaci Browna, który jest w stanie nakręcać bardzo szybkie tempo. Myślę, że obie ekipy ruszą w tym meczu szybkim graniem i pierwsza połowa będzie mocno ofensywna z dużą ilością punktów. Potem Spójnia może wyjść na wyższe prowadzenie i zwalniać grę lub Plutę też z mniejszymi siłami będzie grał wolniej i mniej jakościowo.
 
28/09/2023 20:10 CET
Arka Gdynia - Spojnia Stargard 1 POŁOWA over 81.5
1.85 (STS/Fuksiarz-Stanowski)/1.82 (Fortuna)
5/10
47:60=107. Seria wchodzi na 12 wygranych typów z rzędu z średnim kursem 1.85 lub nawet lekko wyżej.

01/10/2023 18:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - King Szczecin over 168.5
1.90 (STS)/1.88 (Fortuna/Fuksiarz-Stanowski)
5/10

Spodziewam się w tym spotkaniu dużej ilości punktów. MKS pressuje w obronie na całym boisku, co jest rzadkością w PLK, a King powinien być drużyną na przestrzeni sezonu w topie przewinień. Przez co przy spotkaniu tych dwóch styli - pressing MKS-u i twardą grą na pograniczu fauli Kinga spodziewam się dużo rzutów wolnych, szybkiej gry przez pressing i jego wymijania. Dodatkowo obie drużyny na warunki PLK mają jakość ofensywną.
 
47:60=107. Seria wchodzi na 12 wygranych typów z rzędu z średnim kursem 1.85 lub nawet lekko wyżej.

01/10/2023 18:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - King Szczecin over 168.5
1.90 (STS)/1.88 (Fortuna/Fuksiarz-Stanowski)
5/10

Spodziewam się w tym spotkaniu dużej ilości punktów. MKS pressuje w obronie na całym boisku, co jest rzadkością w PLK, a King powinien być drużyną na przestrzeni sezonu w topie przewinień. Przez co przy spotkaniu tych dwóch styli - pressing MKS-u i twardą grą na pograniczu fauli Kinga spodziewam się dużo rzutów wolnych, szybkiej gry przez pressing i jego wymijania. Dodatkowo obie drużyny na warunki PLK mają jakość ofensywną.
:penn:
 
Ktoś coś na temat typów z siatkówki?
Osobiście próbuję Kanada (+2.5 seta) @1.9 - myślę, że chociaż jednego seta są w stanie ugrać. Ostatnio ładne dwa zwycięstwa gdzie nie byli faworytami.
 
01/10/2023 18:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - King Szczecin over 168.5
1.90 (STS)/1.88 (Fortuna/Fuksiarz-Stanowski)
5/10
103:101=204. Seria wchodzi na 13 wygranych typów z rzędu z średnim kursem 1.85 lub nawet lekko wyżej. Czas na europejskie puchary (FIBA Europe Cup):

25/10/2023 20:30 CET
Caledonia Gladiators - Anwil Wloclawek (over 83.5)
1.95 (STS)/1.93 (Fortuna)
5/10
*Fuksiarz-Stanowski nie ma zakładów na punkty Anwilu drużynowe.

Anwil jest w świetnej formie w PLK. Jednak przegrali pierwszy mecz u siebie w Europe Cup z Bilbao i praktycznie od razu mają nóż na gardle i muszą wygrać mecz z Caledonia i najlepiej jak najwyższym wynikiem, żeby robić małe punkty. Caledonia gra szybko i jest ze słabej ligi, gdzie jest London Lions i długo nikt. Myślę, że przy tempie grania powinno udać się Anwilowi zdobyć 85 punktów.
 
103:101=204. Seria wchodzi na 13 wygranych typów z rzędu z średnim kursem 1.85 lub nawet lekko wyżej. Czas na europejskie puchary (FIBA Europe Cup):

25/10/2023 20:30 CET
Caledonia Gladiators - Anwil Wloclawek (over 83.5)
1.95 (STS)/1.93 (Fortuna)
5/10
*Fuksiarz-Stanowski nie ma zakładów na punkty Anwilu drużynowe.

Anwil jest w świetnej formie w PLK. Jednak przegrali pierwszy mecz u siebie w Europe Cup z Bilbao i praktycznie od razu mają nóż na gardle i muszą wygrać mecz z Caledonia i najlepiej jak najwyższym wynikiem, żeby robić małe punkty. Caledonia gra szybko i jest ze słabej ligi, gdzie jest London Lions i długo nikt. Myślę, że przy tempie grania powinno udać się Anwilowi zdobyć 85 punktów.
Znakomita passa :penn:
 
103:101=204. Seria wchodzi na 13 wygranych typów z rzędu z średnim kursem 1.85 lub nawet lekko wyżej. Czas na europejskie puchary (FIBA Europe Cup):

25/10/2023 20:30 CET
Caledonia Gladiators - Anwil Wloclawek (over 83.5)
1.95 (STS)/1.93 (Fortuna)
5/10
*Fuksiarz-Stanowski nie ma zakładów na punkty Anwilu drużynowe.

Anwil jest w świetnej formie w PLK. Jednak przegrali pierwszy mecz u siebie w Europe Cup z Bilbao i praktycznie od razu mają nóż na gardle i muszą wygrać mecz z Caledonia i najlepiej jak najwyższym wynikiem, żeby robić małe punkty. Caledonia gra szybko i jest ze słabej ligi, gdzie jest London Lions i długo nikt. Myślę, że przy tempie grania powinno udać się Anwilowi zdobyć 85 punktów.
Jesteś na blogabet ? Znasz może typerow godnych polecenia ?
 
Jesteś na blogabet ? Znasz może typerow godnych polecenia ?
Masz mnie pod tym samym nickiem tam, ale w zasadzie wrzucam typ tam i tutaj dokładnie w tym samym czasie. Ogólnie na Blogabecie lepsi typerzy są ukryci i trzeba płacić za ich typy, więc raczej nie znajdziesz tam nikogo dobrego za darmo, a przynajmniej ja nie kojarzę.
 
Masz mnie pod tym samym nickiem tam, ale w zasadzie wrzucam typ tam i tutaj dokładnie w tym samym czasie. Ogólnie na Blogabecie lepsi typerzy są ukryci i trzeba płacić za ich typy, więc raczej nie znajdziesz tam nikogo dobrego za darmo, a przynajmniej ja nie kojarzę.
A tego kojarzysz ? https://doctorbasketball.blogabet.com/ Statsy ma bardzo dobre. Gram od 2 tyg go i dużo trafia. Szukam podobnych darmowych typerow ale ciężko tak znaleźć mi takich.
 
Masz mnie pod tym samym nickiem tam, ale w zasadzie wrzucam typ tam i tutaj dokładnie w tym samym czasie. Ogólnie na Blogabecie lepsi typerzy są ukryci i trzeba płacić za ich typy, więc raczej nie znajdziesz tam nikogo dobrego za darmo, a przynajmniej ja nie kojarzę.
Sezon trwa w pełni a Movie przepadł. Gdzie się podział nasz ulubiony koszykarski typer :(
 
WTA Adelaide
Jekaterina Aleksandrowa @4.25
e66c0eb66aa2851c92a8a9773fa02fd8.gif
 
No i były. Ale tego jednego to myślałem że ugra Niemiec a nie Alcaraz.
Alcaraz za późno się obudził, ale też trzeba przyznać, że damski bokser średnio mu leży bo na twardej już kilka razy ograł Hiszpana.
Sinner z Djoko też się ciekawie zapowiada, jak stawiacie?
 
Alcaraz za późno się obudził, ale też trzeba przyznać, że damski bokser średnio mu leży bo na twardej już kilka razy ograł Hiszpana.
Sinner z Djoko też się ciekawie zapowiada, jak stawiacie?
Tam też widzę over3,5 seta.
 
A spróbuję trochę for fun, trochę widzę tu value.

Kategoria Rozrywka
Grammy - Nowy Artysta
Victoria Monet @ 4.00 (fortuna)

Niskie kursy na Ice Spice wydaje mi się, że idą tylko dzięki jej popularności w poprzednim roku, ale czy zasługuje na Grammy… No nie bardzo według mnie. Dużo większe value widzę w Victorii Monet, zresztą potwierdzają to kursy na zagranicznych bukmacherach (gdzie Monet jest zresztą faworytką).

Wrzucam jako ciekawostkę, gram niską stawką for fun, bo raczej z reguły w tych kategoriach rozrywka wygrywają faworyci i ciężko tu upatrywać underdogów.

Nie zdziwi mnie też jak za nagranie roku wygra Flowers od Miley Cyrus (kurs 3.00, nie mylić z piosenką roku), ale to chyba odpuszczam, bo konkurencja w postaci Taylor Swift jest już poważna.
 
A spróbuję trochę for fun, trochę widzę tu value.

Kategoria Rozrywka
Grammy - Nowy Artysta
Victoria Monet @ 4.00 (fortuna)

Niskie kursy na Ice Spice wydaje mi się, że idą tylko dzięki jej popularności w poprzednim roku, ale czy zasługuje na Grammy… No nie bardzo według mnie. Dużo większe value widzę w Victorii Monet, zresztą potwierdzają to kursy na zagranicznych bukmacherach (gdzie Monet jest zresztą faworytką).

Wrzucam jako ciekawostkę, gram niską stawką for fun, bo raczej z reguły w tych kategoriach rozrywka wygrywają faworyci i ciężko tu upatrywać underdogów.

Nie zdziwi mnie też jak za nagranie roku wygra Flowers od Miley Cyrus (kurs 3.00, nie mylić z piosenką roku), ale to chyba odpuszczam, bo konkurencja w postaci Taylor Swift jest już poważna.

Już 2.50 :jjsmile: Zobaczymy, co z tego będzie. Grammy w nocy z niedzielę na poniedziałek
 
Back
Top