Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Mecz utopił Eads, który w ostatniej akcji Kinga totalnie zaspał i Mazurczak uwolnił się na wolną pozycję. Uratowało ich też chomikowanie przerw przez Miłoszewskiego, który w ostatnich 30 sekundach miał dwie przerwy, bo tak po wolnym Thornthona musieliby grać z końca boiska i pewnie nie trafiliby. Cóż, lipny zakład i tragiczna gra obu zespołów, które muliły w tym meczu ile się dało.

27/01/2023 17:30 CET
Spójnia Stargard (over 80.5) - Legia Warszawa
1.95 (STS/Fortuna)
8/10

Jak widać gram to za mocniejszą stawkę. Spójnia robiła tę linię w 11 meczach z rzędu i ostatni raz nie rzucili takiej linii 30 października 2022 roku. Courtney Fortson prowadzi doskonałą ofensywę, a Legia w ogóle nie ma obrońcy na niego - Vinales, Koszarek i Garrett to wszystko słabi obrońcy i nie sądzę, żeby podołali zadaniu. Na wyższy pozycjach też nie ma nikogo kto za nim będzie w stanie biegać. Dlatego Fortson już ma w tym meczu duży handicap i ofensywa Spójni powinna przez to hulać mocno. Nie zgadzam się też z kursami, bo dla mnie lekkim faworytem po ostatnich meczach jest Spójnia.

Dodatkowo dochodzi handicap, że prawdopodobnie zostanie uruchomione specjalne faulowanie Groselle'a i zabawa w hackowanie, a gość rzuca w tym sezonie 34% z wolnych, a tamten sezon we Włoszech miał tak samo. Dotychczas nikt tego nie robił, a Spójnia ma to w swoich planach. Wtedy będzie szybko zatrzymywany czas i więcej czasu na swoje akcje, a Groselle przy pudłach opuści zapewne boisko i Legii będzie jeszcze trudniej.
O kurcze dorzuciłem sobie do mojego kuponu ten bet, patrzę a tu 3 kwarta i linia zrobiona prawie, rewelka dzięki!
 
27/01/2023 17:30 CET
Spójnia Stargard (over 80.5) - Legia Warszawa
1.95 (STS/Fortuna)
8/10
97:80.

28/01/2023 15:30 CET
GTK Gliwice - Astoria Bydgoszcz over 160.5
1.89 (Fortuna)/1.85 (STS)
8/10

Drugi typ w kolejce z mocniejszą stawką. Bukmacherzy w tej kolejce ogólnie wg mnie wystawili bardzo źle linie przy trzech spotkaniach (Spójnia over, ten mecz na over i Trefl-Start 177,5, ale w nim linia już mocna zjechała). Astoria w swoich ostatnich meczach gra ultra szybko, a zarazem fatalnie broni. Myke Henry daje im natomiast jakość w ataku, a przy okazji bardzo słabo broni. Spodziewam się tutaj szybkiej gry i tylko fatalna skuteczność będzie w stanie uwalić ten over.
 
IMG_20230128_121648.jpg

Taki .ale ale cieszy bo stawiał.na rybakine ale po poerwszym secie widziałem, ze serwis skiteczność moze zawieść
 
Gracie cos z Mastersa w darta? Ja wczoraj puscilem kupon w ciemno i wszystko weszlo oprocz Price'a, ale to juz moja wina, bo widze ze chodzilo info ze Price byl chory
 
Gracie cos z Mastersa w darta? Ja wczoraj puscilem kupon w ciemno i wszystko weszlo oprocz Price'a, ale to juz moja wina, bo widze ze chodzilo info ze Price byl chory
1675008425018.png

MvG po takim kursie na live, to szkoda nie sprobowac chociaz symbolicznie :)
 
Jak dawalem to byłem w miarę pewny Eagles. Teraz zaczyna się robić nerwówka. Są moim faworytem do wygrania Super Bowl, więc dziś tylko zwycięstwo :gsp:
 

Attachments

  • 1000000288.jpg
    1000000288.jpg
    208.4 KB · Views: 49
28/01/2023 15:30 CET
GTK Gliwice - Astoria Bydgoszcz over 160.5
1.89 (Fortuna)/1.85 (STS)
8/10
82:89=171.

04/02/2023 20:30 CET
Slask Wroclaw (under 86.5) - King Szczecin
1.90 (STS/Fortuna)
5/10

Ogólnie nie rozumiem tak wysokich linii na ten mecz. Śląsk nie rzucił powyżej 86,5 punktów w 10 ostatnich meczach, to dlaczego miałby rzucić dziś? King w ostatnich 10 meczach stracił tyle punktów w regulaminowym czasie jeden raz i drugi raz po dogrywce z Ostrowem. Nie zagra dziś Jeremiah Martin (20.4 PPG, 4.6 RPG, 5.2 APG, 2.7 STL). Czyli nie ma głównej lokomotywy Śląska, która ciągnie ich w ataku i obronie. Problem na rozegraniu, bo będzie tylko Kolenda i Wiśniewski, a więc grubo bez szału na PG. Dziwne, jeśli akurat dziś Śląsk bez Martina zrobi tę linię.
 
04/02/2023 20:30 CET
Slask Wroclaw (under 86.5) - King Szczecin
1.90 (STS/Fortuna)
5/10
66:78.

05/02/2023 15:30 CET
GTK Gliwice - Spojnia Stargard (over 42.5) 1 połowa
1.92 (ETOTO)/1.85 (Fortuna)
5/10

Spójnia w początkowych fazach meczu zawsze wychodzi nabuzowana i pełna energii (ostatnio wrzucili 55 do połowy Legii Warszawa), bo skład jest szeroki i mogą grać szybko i intensywnie. Szczególnie myślę, że Spójnia będzie atakować pod koszem, gdzie powinni mieć zdecydowaną przewagę w tercecie Penava-Benson-Clarke. Dodatkowo Courtney Fortson, który świetnie to prowadzi.
 
05/02/2023 15:30 CET
GTK Gliwice - Spojnia Stargard (over 42.5) 1 połowa
1.92 (ETOTO)/1.85 (Fortuna)
5/10
46 punktów do połowy Spójni.

FIBA Europe Cup
08/02/2023 18:30 CET
Anwil Wloclawek - Brose Bamberg (over 80.5)
1.85 (STS)/1.83 (ETOTO)/1.81 (Fortuna)
5/10

Wyniki Anwilu w Europe Cup zdecydowanie prześcigają te w krajowej lidze. Bamberg gra mecz z nożem na gardle, bo muszą wygrać, żeby awansować dalej i w sumie ratować sezon, bo PO raczej nie będzie i to jedyna szansa na sukces dla tego klubu. Nie zwracałbym mocno uwagi na pierwszy mecz obu drużyn, bo to wg mnie przypadek z tak niskim wynikiem. Bamberg gra ofensywnie, idzie na wymiany i ma wysokie wyniki. Jeśli kilka dni temu 97 punktów we Włocławku rzuciła Legia, to tym bardziej te 81 jest w stanie Bamberg.
 
08/02/2023 18:30 CET
Anwil Wloclawek - Brose Bamberg (over 80.5)
1.85 (STS)/1.83 (ETOTO)/1.81 (Fortuna)
5/10
86:90.

10/02/2023 17:30 CET
D. Smith (Stal-Start) under 15.5 punktów
1.85 (Fuksiarz/Betclic/Totalbet/Betfan)

Linia wysoka, a przeciwko Stali Ostrów w ostatnich meczach nie jest łatwo robić wysokie linię, bo zazwyczaj tracą jednak mało punktów ostatnio. Smith w ostatnim spotkaniu rzucił 30 punktów, ale krycie Novaka Musica było tragiczne na nim (można sobie zobaczyć na highlighcie), Smith nie był też jakoś mocny pilnowany, a zapewne po takim meczu Ostrów będzie na nim się skupiać o wiele mocniej i będzie kryty przez mocniejszych defensorów. Dodatkowo Lublin nie ma pewnej pierwszej opcji i tam dużo punktów są w stanie rzucić właśnie Smith, Devoe, Melvin i Cavars i często się to zmienia jak w rosyjskiej ruletce.


 
10/02/2023 17:30 CET
D. Smith (Stal-Start) under 15.5 punktów
1.85 (Fuksiarz/Betclic/Totalbet/Betfan)
Smith 23 punkty i typ do śmietnika.

11/02/2023 15:30 CET
Spojnia Stargard (-2.5) - Anwil Wloclawek
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

Anwil pod dużą presją, bo przy porażce oddalają się od strefy PO. Dodatkowo musieli grać intensywny i męczący mecz z Bambergiem w środę, gdzie grali duże minuty najlepszymi zawodnikami. Prawdopodobnie zagra dziś Łączyński, ale to chyba będzie decyzja przed meczem. Ale Anwil dla mnie w ostatnich meczach ciągnie Greene, który jest w życiowej formie. Jeśli on przestanie grać, to Anwil wg mnie łatwo przegra ze Spójnią.

Spójnia dziś cała zdrowa i w doskonałej dyspozycji w ostatnich meczach, a we własnej hali wymiatają i myślę, że dziś również poradzą sobie z Anwilem. Courtney Fortson zrobi różnicę.

11/02/2023 17:30 CET
Legia Warszawa - King Szczecin over 161.5
1.90 (Fortuna/STS)
5/10

Legia ostatnio gra szybciej z mocnym nastawieniem na atak. King to dla mnie taka drużyna, która idzie za stylem przeciwnika. Z mułami będzie mulić, a z Legią, która będzie grać szybko powinni iść w wymiany i szybsze granie. Przy okazji King grał mecz dwa dni temu i zapewne Legia będzie przyspieszać, aby to wykorzystać i zmęczyć jak najbardziej ekipę ze Szczecina.
 
Smith 23 punkty i typ do śmietnika.

11/02/2023 15:30 CET
Spojnia Stargard (-2.5) - Anwil Wloclawek
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

Anwil pod dużą presją, bo przy porażce oddalają się od strefy PO. Dodatkowo musieli grać intensywny i męczący mecz z Bambergiem w środę, gdzie grali duże minuty najlepszymi zawodnikami. Prawdopodobnie zagra dziś Łączyński, ale to chyba będzie decyzja przed meczem. Ale Anwil dla mnie w ostatnich meczach ciągnie Greene, który jest w życiowej formie. Jeśli on przestanie grać, to Anwil wg mnie łatwo przegra ze Spójnią.

Spójnia dziś cała zdrowa i w doskonałej dyspozycji w ostatnich meczach, a we własnej hali wymiatają i myślę, że dziś również poradzą sobie z Anwilem. Courtney Fortson zrobi różnicę.

11/02/2023 17:30 CET
Legia Warszawa - King Szczecin over 161.5
1.90 (Fortuna/STS)
5/10

Legia ostatnio gra szybciej z mocnym nastawieniem na atak. King to dla mnie taka drużyna, która idzie za stylem przeciwnika. Z mułami będzie mulić, a z Legią, która będzie grać szybko powinni iść w wymiany i szybsze granie. Przy okazji King grał mecz dwa dni temu i zapewne Legia będzie przyspieszać, aby to wykorzystać i zmęczyć jak najbardziej ekipę ze Szczecina.

@MoviePLK pobralem Spojnie -2,5 do tripla z UFC. Dzieki i powodzenia.

1676124319308.png
 
11/02/2023 15:30 CET
Spojnia Stargard (-2.5) - Anwil Wloclawek
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10


11/02/2023 17:30 CET
Legia Warszawa - King Szczecin over 161.5
1.90 (Fortuna/STS)
5/10
1-1.

Już dziś startuje Puchar Polski sezonu 2022/23 w kosza.

16/02/2023 18:00 CET
King Szczecin - Spojnia Stargard (over 84.5)
2.00 (Fortuna/STS)
5/10

Courtney Fortson w ostatnim meczu z Anwilem został świetnie wyłączony z gry przez Victora Sandersa. Jeszcze nikt w tej lidze nie ograniczył tak mocno Fortsona (można zobaczyć na wklejonym filmiku), a zawodnik od razu po końcowym gwizdku udał się do szatni bez podziękowań dla przeciwnika i własnych kibiców. Myślę, że dziś będzie maksymalnie nakręcony na odbudowanie się, a King nie ma zbytnio obrońcy na niego. Matczak i Mazurczak muszą grać dużo minut i ciągnąć atak, Bryce Brown to słaby obrońca i nadzieje mogą mieć w Cuthbertsonie o ile w ogóle go będzie krył. Z dobrym/świetnym Fortsonem powinno się łatwo grać Spójni w ataku, defensywa Kinga to dolna połówka tabeli, a więc nie są specjalistami od tego i ratuje ich wolne granie od wysokich strat punktowych.

 
16/02/2023 18:00 CET
King Szczecin - Spojnia Stargard (over 84.5)
2.00 (Fortuna/STS)
5/10
87:92 dla Spójni.

17/02/2023 18:00 CET
Jakub Garbacz (Stal-Anwil) under 15.5 punktów
1.80 (Fortuna)
5/10

Stal z pełną rotacją ma 9 ludzi do gry. W tym 6 ludzi na pozycjach PG-SF, gdzie gra Garbacz, który gra ostatnio około 22-25 minut. Anwil z Sandersem powinien z meczu na mecz powinien grać lepiej. Dodatkowo te drużyny mogą mieć trzy mecze w trzy dni i obie ekipy nie powinny iść na pełnej parze, bo to nie jest dobra strategia przy takim natłoku meczów. Garbacz to głównie gość, który strzela za trzy i na tym żyje. W ostatnich dwóch meczach ma 9/14 za 3. Dziś, żeby zrobić tę linię praktycznie na pewno musi trafić trzy trójki albo nawet cztery. Stal z szerokim składem powinna być wymienność różnych punktujących mocno. Wszystkie inne buki mają 14.5 i to również oceniam za dobre do gry.
 
17/02/2023 18:00 CET
Jakub Garbacz (Stal-Anwil) under 15.5 punktów
1.80 (Fortuna)
5/10
Garbacz 11 punktów.

23/02/2023 23:30 CET
Brazylia (over 82.5) - Portoryko
1.85 (STS/Superbet)
5/10

Brazylia praktycznie ze swoim najlepszym składem (brakuje Raula Neto z NBA i Felicio z Europy). Huertas, Benite, Yago Santos, Meindl, Soares i Caboclo - 6 zawodników reprezentujących bardzo wysoki poziom międzynarodowy. Portoryko bez Gary Browne'a oraz Alvarado. Z lepszych zawodników są Tremont Waters i Gian Clavell.

Brazylia grała dosyć podobnym składem ostatnio i rzucili 94 punkty USA i 102 Meksykowi. Linia jest dość niska i wydaję mi się atrakcyjna do gry.

23/02/2023 01:10 CET
Urugwaj - USA (over 85.5)
1.85 (STS/Superbet)
5/10

Urugwaj bez naturalizowanego Jaysona Grangera (15.2 PPG, 4.8 RPG, 3.2 APG) i jest to dla ich kadry ogromna strata, bo Urugwaj ma mało wartościowych zawodników. Zostają Filtipaldo, Parodi i 40-letni center Batista.

USA z graczami z pogranicza NBA/G League i graniem szybko i mocno ofensywnie. Przy krótkim składzie Urugwaju i większości słabych graczy powinni ich tym stylem zrobić i wrzucić te +87 i więcej punktów jak w prawie wszystkich meczach dotychczas.
 
24/02/2023 14:00 CET
Nigeria - Wybrzeże Kości Słoniowej (-2.5)
1.92 (Fortuna)/1.85 (STS/ETOTO/Superbet)
8/10

Nigeria przyjechała na te okienko mocno rezerwowym składem z zawodnikami tylko z krajowej ligi, co oznacza, że Nigeria przyjechała w bardzo słabym składzie i oddaje walkę o awans. Mając całą masę mocnych graczy na poziomie Europy i grających w NBA w zasadzie będą ochłapami.

Wybrzeże już z pewnym awansem i to jest największy minus zakładu, ale jednak przylecieli z dosyć mocnym składem. Mają dwóch graczy z ekstraklasy francuskiej - Fofana i Abouo. Jest Solo Diabate (legenda kadry z świetną karierą) powinien dać spokój i doświadczenie na rozegraniu oraz Dally, który gra dobrze w drugiej lidze francuskiej. Tych czterech graczy powinno starczyć do pokonania Nigerii w takim składzie, bo liga Nigerii też nie należy do najmocniejszych, bo takowe się znajdują w Egipcie i Tunezji. Bukmacherzy pewnie nie za bardzo połapali te braki i dla mnie na Wybrzeże powinien być kurs 1.15-1.20 na wygraną.
 
Back
Top