Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Na betclick pojawiły się kursy na... Rap Royale gdzie występuje m.in. Filipek znany z Fame czy "rapu" na yt. Ww. osobnik miał niezłe wyniki w owych "bitwach". Był dwukrotnym zwycięzcą WBS w roku 2014 oraz 2015. Dwukrotnie zajął także trzecie miejsce na WBW w latach 2013 i 2014. Aktualnie kurs na jego zwycięstwo to @8.5. Na co są szanse, ale bardziej zastanawia mnie bet na finalistę @4.5 i top 3 @3.25. Taka ciekawostka, może ktoś kiedyś/aktualnie wie coś więcej na temat ww. zdarzenia.
Z kuluarów wiem, że ten Koro ich tam zjada i z tego co widzę też jest faworytem u buka
 
Wg mnie prawidlowe kursy. Filipek jak to Filipek freestyle już dawno temu odstawił na boczny tor zajmując się tworzeniem muzyki i walkami.
Koro w normalnej dla siebie dyspozycji to bierze po @2.30.Oczywiscie trzeba zaznaczyć wpływ sędziów na kto wygra, bo jak dobrze wiemy we freestylu to jest dramat jakiś.
Mi w oko rzuciły się także @3.50 na Bobera w finale i Wawrzyna @5.00.
Bober mimo przerwy freestyle ma we krwi i dużo mu nie potrzeba żeby na nowo rozwalać każdego po kolei. A Wawrzyn ostatnimi czasy bardzo fajnie nawija

Z kuluarów wiem, że ten Koro ich tam zjada i z tego co widzę też jest faworytem u buka
To może biorąc pod uwagę ww. informację warto przyjrzeć się podwójnej szansie Koro/Bober @1.5
 
To może biorąc pod uwagę ww. informację warto przyjrzeć się podwójnej szansie Koro/Bober @1.5
Koro/Wawrzyn @1.82. Wg mnie zajebista opcja.Wawrzyn moze byc w gazie. Parę miesięcy temu Wawrzyn wygrał z Koro na Bitwie o Stocznie w półfinale bodajże.Byla bardzo bliska walka, werdykt mógł iść w każda stronę,ale też publika zrobiła tam swoje(hałas praktycznie tylko dla Wawrzyna).

P.S Ciekawostka jest taka że oprócz zajęcia 1 miejsca, zawodnik otrzymuje, uwaga... aż 20 k ;o. Co jeszcze jakiś czas temu było nie do pomyślenia w środowisku freestylowym żeby walczyć o taki hajs.Drugiemu miejscu przypada 8k i trzeciemu 5k.Wiec jest też o co walczyć i moim zdaniem szykuje się znakomite widowisko
 
Koro/Wawrzyn @1.82. Wg mnie zajebista opcja.Wawrzyn moze byc w gazie. Parę miesięcy temu Wawrzyn wygrał z Koro na Bitwie o Stocznie w półfinale bodajże.Byla bardzo bliska walka, werdykt mógł iść w każda stronę,ale też publika zrobiła tam swoje(hałas praktycznie tylko dla Wawrzyna).

P.S Ciekawostka jest taka że oprócz zajęcia 1 miejsca, zawodnik otrzymuje, uwaga... aż 20 k ;o. Co jeszcze jakiś czas temu było nie do pomyślenia w środowisku freestylowym żeby walczyć o taki hajs.Drugiemu miejscu przypada 8k i trzeciemu 5k.Wiec jest też o co walczyć i moim zdaniem szykuje się znakomite widowisko
Biorąc pod uwagę powyższe informację oprócz podanego przez Ciebie Koro/Wawrzyn spróbowałem Top 3 Wawrzyn @3.5. Dzięki za podzielenie się kilkoma ciekawostkami związanymi z danym wydarzeniem.
 
Wg mnie prawidlowe kursy. Filipek jak to Filipek freestyle już dawno temu odstawił na boczny tor zajmując się tworzeniem muzyki i walkami.
Koro w normalnej dla siebie dyspozycji to bierze po @2.30.Oczywiscie trzeba zaznaczyć wpływ sędziów na kto wygra, bo jak dobrze wiemy we freestylu to jest dramat jakiś.
Mi w oko rzuciły się także @3.50 na Bobera w finale i Wawrzyna @5.00.
Bober mimo przerwy freestyle ma we krwi i dużo mu nie potrzeba żeby na nowo rozwalać każdego po kolei. A Wawrzyn ostatnimi czasy bardzo fajnie nawija
@2.30 - na zielono
@3.50 - na zielono
@5.00 - trafili na siebie w półfinale - czerwo
No i Koro/Wawrzyn @1.82 - zielono
 
Złoto freestyle +12k

Wiara ludzi w Filipka w walce z Wawrzynem piękna sprawa do gry live


Przykłady:

Ja mogłem bez oporów wielokrotnie ponawiać, chłopaki jakieś limity po 90zl
 

Attachments

  • Screenshot_20220811-203006.png
    Screenshot_20220811-203006.png
    341.2 KB · Views: 64
  • Screenshot_20220811-174004.png
    Screenshot_20220811-174004.png
    332.2 KB · Views: 63
  • Screenshot_20220811-181224.png
    Screenshot_20220811-181224.png
    346.3 KB · Views: 62
Po za zuzlem i reczna zajmujesz sie jeszcze rapem? x
Nie pisałem tutaj ale znam całe towarzystwo, a u jednego z członków jury dzisiaj defacto legendy w PL byłem na ślubie, Koro na Fame miał logo moje, więc dla mnie to było złoto - a że pierwszy raz było do obstawienia to łatwo było spalić więc nie szalałem
 
Też tak jak pisałem wcześniej że Koro faworyt to dał zarobić parę stówek w dublu z Boberem w PF fajna akcja, łatwa kaska.
 
Ten konkretny kawałkami z braku czasu i chęci, bo to trochę masochizm oglądać takie wyczyny. 17 przełamań na 32 gemy.:neutral:
Tam była kwintesencja wta. W pierwszym secie postawiłem 1000 na Giorgi po kursie ponad 2, wtedy przestała grać. Wyłączyłem mecz w drugim secie przy 5:2 dla ukry... z chwilę patrzę a tam już 5:5, wszystkie gemy Giorgi, bierze drugi set, kurs spada do 1.08. w trzecim secie 3:0 dla Giorgi a mnie już coś gryzie bo coś tu nie pasuje, ukra zdobywa 1 gem i już wiem co się święci, wypłaciłem 1600 i cyk stówkę na ukre po ok. 3.50... i wtedy ukra wzięła resztę gemów i mecz :pjelen:
 
Stephens win 6.20

Oczywiście jest to WTA, ale nie mogę przejść obok takiego kursu obojętnie. Świątek od czasu porażki na Wimbledonie obniżyła loty i bardziej przypomina zawodniczkę sprzed tej niesamowitej serii zwycięstw. Serwis szwankuje, drugi to jest nieporozumienie. Amerykanka przejechała się ostatnio po Cornet, dobrze broni i ma czym przyłożyć. Twarda nawierzchnia sprzyja jej grze. Pytanie czy zagra swoje, a Świątek być może nie będzie się szarpać na siłę przed US Open.
 
Stephens win 6.20

Oczywiście jest to WTA, ale nie mogę przejść obok takiego kursu obojętnie. Świątek od czasu porażki na Wimbledonie obniżyła loty i bardziej przypomina zawodniczkę sprzed tej niesamowitej serii zwycięstw. Serwis szwankuje, drugi to jest nieporozumienie. Amerykanka przejechała się ostatnio po Cornet, dobrze broni i ma czym przyłożyć. Twarda nawierzchnia sprzyja jej grze. Pytanie czy zagra swoje, a Świątek być może nie będzie się szarpać na siłę przed US Open.
Miala dużo szans, ogólnie wyrównany mecz. Trzeba obserwować mecze Świątek, bo widać, że jest zniżka formy i można zarobić.
 
Miala dużo szans, ogólnie wyrównany mecz. Trzeba obserwować mecze Świątek, bo widać, że jest zniżka formy i można zarobić.
Dokładnie. Miałem do Ciebie pisać, że właśnie widać, że tu nie wygra turnieju (a na Fortunie jest do tego faworytką) i nawet dzisiaj warto paczać. Iga wygrała z Keys dwa razy i to była deklasacja, ale właśnie ten spadek formy oraz statystyka (musi kiedyś przegrać z Keys, nie da się zawsze wygrywać z danym przeciwnikiem) pokazują, że warto obserwować.
 
Dokładnie. Miałem do Ciebie pisać, że właśnie widać, że tu nie wygra turnieju (a na Fortunie jest do tego faworytką) i nawet dzisiaj warto paczać. Iga wygrała z Keys dwa razy i to była deklasacja, ale właśnie ten spadek formy oraz statystyka (musi kiedyś przegrać z Keys, nie da się zawsze wygrywać z danym przeciwnikiem) pokazują, że warto obserwować.
Uczę syna jeździć na rowerze i zapomniałem o tym meczu dzisiaj :cryme:
 
Back
Top