Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Cornet live 3.10
Screenshot_20220702-183500_forBET.jpg

Koniec serii.

A Fręch powinna dostać karę chłosty za drugiego seta.
 
Polska w kosza o 18:00, +9.5 AH @1.85

Dobre mecze ostatnio zagraliśmy, twardo w obronie, dobre końcówki, nikt się nie podpalał, wyrwane mecze z Izraelem i Estonią, jest szansa na awans tylko trzeba dziś zagrać kolejny dobry mecz, Niemcy już i tak mają zapewnione pierwsze miejsce w grupie, my się musimy spinać, linia spora, jak dla mnie powinni pokryć. Pierwszy mecz z Niemcami przegrany tylko 3 punktami, dziś wyjazd, trudniejszy teren, ale mimo wszystko jest motywacja, dobra seria za nami, byle utrzymać, nie sądzę żeby szwaby jakoś wysoko wygrały.
 
Polska w kosza o 18:00, +9.5 AH @1.85

Dobre mecze ostatnio zagraliśmy, twardo w obronie, dobre końcówki, nikt się nie podpalał, wyrwane mecze z Izraelem i Estonią, jest szansa na awans tylko trzeba dziś zagrać kolejny dobry mecz, Niemcy już i tak mają zapewnione pierwsze miejsce w grupie, my się musimy spinać, linia spora, jak dla mnie powinni pokryć. Pierwszy mecz z Niemcami przegrany tylko 3 punktami, dziś wyjazd, trudniejszy teren, ale mimo wszystko jest motywacja, dobra seria za nami, byle utrzymać, nie sądzę żeby szwaby jakoś wysoko wygrały.

93:83
Cały mecz na styku i w ostatnie 20 sekund zniszczyli cały handicap, jebane cebulaki. Jeszcze ten niemiec trójkę na wyjebce rzuca z 9 metra jak wszyscy stoją i mu wpada na koniec :jarolaugh:
 
Wiedziałem że Hiszpan podobnie jak Iga tutaj nie pogra zbyt długo jednak z sinner em myślałem że da radę.. Upierniczyl 2 kuponu lączone z UFC.. 2,600 koło nosa
 
Głównie to gram przeciwko Djoko, kurs 1.40 na to, że wygra cały turniej to jakiś żart, dla porównania Nadal dziś rano jeszcze 6.0 - 5.5.

Alcaraz ograł dwa mecze pod rząd w fenomenalnym stylu dwóch zawodników mających świetne rekordy na trawie i dałem się złapać.
Niesamowity talent ale jeszcze nie gra równo każdego meczu, może sodówka uderzyła i poczuł się za mocny, może myślał już o półfinałach...
 
Głównie to gram przeciwko Djoko, kurs 1.40 na to, że wygra cały turniej to jakiś żart, dla porównania Nadal dziś rano jeszcze 6.0 - 5.5.

Alcaraz ograł dwa mecze pod rząd w fenomenalnym stylu dwóch zawodników mających świetne rekordy na trawie i dałem się złapać.
Niesamowity talent ale jeszcze nie gra równo każdego meczu, może sodówka uderzyła i poczuł się za mocny, może myślał już o półfinałach...
Te 2 mecze też mnie zmyliły na szescie dziś dałem garina z fajnym kursem i dodatkowo kyrgiosa po kursie gdy przegeral 1 seta i jestem happy 1 fajny kupon z Wimbledonu... Dopiero...
 
30/06/2022 20:30
Polska - Izrael over 152.5
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10
90:85=175.

04/07/2022 23:00 CET
Wyspy Dziewicze - Kanada over 173.5
1.86 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Bukmacherzy zablokowali tutaj na granie indywidualne punktów Kanady, bo zanosi się na +100 z ich strony. Kilka dni temu 97 punktów rzucili im zawodnicy z Bahama, który są o wiele słabsi. Szczególnie świetny jest Shai, który powinien dzisiaj z łatwością mijać i zdobywać punkty z pomalowanego, bo Wyspy były fatalne w obronie pod koszem przeciwko Bahama, a Kanada ma tam mocnych zawodników.

Spodziewam się luźnego spotkania ze stylem gry USA/NBA - wiele luzu, szybkiego grania i słaba defensywa + popis Shaia. Dla Wysp powinien coś kreować i rzucać Walter Hodge, który nie grał wcześniej, a to jednak duże wzmocnienie dla nich w ataku.

05/07/2022 02:10 CET
Portoryko (over 80.5) - Meksyk
1.90 (STS)/1.88 (etoto)
5/10

Bukmacherzy tutaj wzięli średnie ze wcześniejszych meczów, a wg mnie to błąd, bo Portoryko jest wzmocnione świetnym Gianem Clavellem, który do momentu kontuzji rozgrywał świetny sezon na Ukrainie i wymiatał ofensywnie. Do tego dochodzi rozgrywający New Orleans Pelicans - Jose Alvarado. Z USA rzucili 75, ale Meksyk jest słabszy o wiele i mniej atletyczny. Clavell powinien tym razem poszaleć.
 
Sinner jest dziś wstanie ugrać seta z Djoko? Kurs 1.9 kusi
Według mnie raczej nie , kurs nieadekwatny, prędzej w gemy bym poszedł, ale oczywiście wszystko jest możliwe , a jak już to lepiej 3.5+ seta po 2.02 kursie
 
Byłoby pięknie jakby teraz Sinner wyszedł na 2:0 w setach, ale to jeszcze strasznie daleka i trudna droga
 
Niby 2:1 w setach dla Sinnera, a mecz jakby się już skończył wygraną Serba
 
Back
Top