Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Kratta

Brutaal
Heavyweight
Pozwoliłem sobie założyć ten temat i oddzielić MMA i piłkę nożną tak jak to było poprzednio.
Podejrzałem propozycję innego gościa co do spotkania w kosza gdyż wydaję się ono bardzo interesujące. W lidze Słoweńskiej mianowicie,
Sencur-Cadevita Olimpija kurs na gości waha się między 8-10.5 ze względu, że Cadevita w lidze gra kadrą u21 a puchary itp wystawia najsilniejszą kadrę.
Bardzo prawdopodobne jest, że zagra 2-3 starszych zawodników ale mimo tego każdą kadrą są w stanie powalczyć.
h2h 4-10 na korzyść Cadevity, pod koniec lutego Cadevita wygrała 67:60 gdzie tam można było złapać kurs blisko 6 jak się nie mylę.
Cadevita +17,5 @18,5 wygląda kusząco czy też rekreacyjnie czyste zwycięstwo. Nie wiem może ktoś się skusi ja sobie na pewno pogram, na live może będzie coś fajnego do złapania.
 
19/03/2021 17:30 CET
Spojnia Stargard (-9.5) - Arka Gdynia DO POŁOWY
2.05 (STS)
8/10

Jak ktoś ma konto w Betfanie jest 2.20 na -10.5 też świetne.

Spojnia Stargard (-15.5) - Arka Gdynia
2.00 (STS)
8/10

W Arce nie zagrają dziś Wołoszyn, Kołodziej, Hrycaniuk, Malczyk, ale dodatkowo jeszcze dochodzą braki, których kursy nie uwzględniają, bo nie ma jeszcze Szubargi (30 MPG, 11.6 PPG, 5.0 APG) i Wadowskiego (21 MPG, 6.7 PPG, 3.2 APG). Pozostaje 6 ludzi do gry w tym Kaszowski 2001 rocznik i Kowalczyk 2002 rocznik + juniorzy. Spójnia szczególnie w 1 połowie powinna wygrywać wysoko, a potem mieć na tyle przewagę, że juniorzy już jej nie rozwalą. Można też próbować najwyższe handicapy.
 
Jest ktos w stanie napisac cos o walce Okolie - Głowacki?
Przegladam zagraniczne serwisy to nikt nie daje szans Polakowi.
Mozna dorzucac Okolie do AKO czy po 1.32 za duze ryzyko?
 
19/03/2021 17:30 CET
Spojnia Stargard (-9.5) - Arka Gdynia DO POŁOWY
2.05 (STS)
8/10


Jak ktoś ma konto w Betfanie jest 2.20 na -10.5 też świetne.

Spojnia Stargard (-15.5) - Arka Gdynia
2.00 (STS)
8/10


W Arce nie zagrają dziś Wołoszyn, Kołodziej, Hrycaniuk, Malczyk, ale dodatkowo jeszcze dochodzą braki, których kursy nie uwzględniają, bo nie ma jeszcze Szubargi (30 MPG, 11.6 PPG, 5.0 APG) i Wadowskiego (21 MPG, 6.7 PPG, 3.2 APG). Pozostaje 6 ludzi do gry w tym Kaszowski 2001 rocznik i Kowalczyk 2002 rocznik + juniorzy. Spójnia szczególnie w 1 połowie powinna wygrywać wysoko, a potem mieć na tyle przewagę, że juniorzy już jej nie rozwalą. Można też próbować najwyższe handicapy.

Oba zakłady minimalnie, ale weszły.

20/03/2021 17:30 CET
Start Lublin - Zastal Zielona Gora under 173.5
1.90 (STS)
5/10

Start Lublin we własnej hali jest 1-13 na tej linii. Zastal na wyjazdach zrobił ją 8 razy i 6 razy nie. Jednak w większości tych spotkań grali Lundberg oraz Groselle, którzy są ich najlepszymi zawodnikami w ataku. Bez nich dwóch Zastal powinien mieć o wiele więcej problemów z łatwymi punktami i przewagą indywidualną zawodników.

Dodatkowo jeszcze Zastal grał w tej hali w Lublinie niedawno mecze Pucharu Polski i zrobili na niej bilans 1 overa, 2 underów.

20/03/2021 19:30 CET
Ivica Radić (Polpharma - Anwil) powyżej 14.5 punktów
1.80 (Fortuna/Betfan/Ewinner)/1.75 (STS)

Radić rzucał ostatnio 14, 15, 17 i 18 punktów oddając w 4 meczach 63 rzuty z gry i 15 rzutów wolnych. Dzisiaj gra naprzeciw najsłabszej obronie w lidze i nie ma zmiennika, bo Komenda to nie center. Powinien znowu dostać +30 minut i kolejną dawkę 15 lub więcej rzutów z gry. Dla mnie duża szansa, że to zrobi i linia powinna być wyższa.
 
20/03/2021 19:30 CET
Polpharma - Anwil (-5.5)
2.00 (STS)
8/10

Info z ostatniej chwili. Polpharma bez Kowalczyka, Trevona Allena i Jareckiego. Praktycznie nie ma ludzi do gry i Anwil powinien to wygrać dwucyfrowo.
 
Margarita Gasparyan @3.50

Finał turka w Petersburgu, mecz 50/50 nie wiem skąd taki kurs na Gasparyan. Ograła tutaj 2:0 Alexandrova więc powinna ograć przebijaczke Kasatkine żerującą na błędach.
 
Anwil wczoraj przeszedł samych siebie grając przeciwko praktycznie 5 ludziom + juniorzy i tak przegrali.

21/03/2021 17:30 CET
MKS Dabrowa Gornicza (-7.5)
- GTK Gliwice
1.93 (Fortuna)
7.5/10

I kolejna promocja, ale czy wejdzie? Kursy tego nie uwzględniają, ale GTK dzisiaj bez Varnado (17.2 PPG, 47.7% FG, 5.2 REB), Boguesa (10.6 PPG, 42% FG, 2.6 APG) i Personsa (13.4 PPG, 5.8 APG) i prawdopodobnie Diduszko. Mają 7 do gry w tym 18-letniego Wiśniewskiego, nie grającego prawie cały sezon młodego Helińskiego (23 minuty w całym sezonie), 39-letniego Szewczyka i fatalnego Delasa. Jeśli nie będzie cudów to MKS powinien spokojnie sobie ten mecz wygrać.

Terry Henderson (MKS - GTK) powyżej 14.5 punktów
1.80-1.85 (Fortuna/Ewinner/Totalbet/Betclic)

Henderson powinien mieć dzisiaj wiele minut i rzutów przy tak okrojonej rotacji, a linia jakby grali wcześniej wymienieni, których nie ma.

Daniel Gołębiowski (MKS - GTK) powyżej 11.5 punktów
1.85 (Betclic/Ewinner)

Ta sama historia.

Nuni Omot (Trefl - Astoria) powyżej 16.5 punktów
1.85 (Betclic/Ewinner)

Przeciwko jednaj z najsłabszych obron w lidze powinien sobie poszaleć Nuni, a linia wg mnie za niska o 1-2 punkty.
 
21/03/2021 17:30 CET
MKS Dabrowa Gornicza (-7.5) - GTK Gliwice
1.93 (Fortuna)
7.5/10


Terry Henderson (MKS - GTK) powyżej 14.5 punktów
1.80-1.85 (Fortuna/Ewinner/Totalbet/Betclic)


Daniel Gołębiowski (MKS - GTK) powyżej 11.5 punktów
1.85 (Betclic/Ewinner)

Nuni Omot (Trefl - Astoria) powyżej 16.5 punktów
1.85 (Betclic/Ewinner)

23/03/2021 20:05
Den Bosch - Stal Ostrow over 164.5
1.85 (STS)
5/10

Stal robiła tę linię w ostatnich 6 meczach PLK. I dla mnie coraz mocniej rozpędza się overowo, bo jest szeroki skład i wielu świetnych ofensywnych zawodników. Den Bosch ma duże przeskoki w wynikach, ale Ostrów wrzuci ich wg mnie na wysoki wynik, bo nie mają problemów z atakiem i spodziewam się ofensywnego spotkania z 165 punktami.
 
23/03/2021 20:05
Den Bosch - Stal Ostrow over 164.5
1.85 (STS)
5/10

Stal robiła tę linię w ostatnich 6 meczach PLK. I dla mnie coraz mocniej rozpędza się overowo, bo jest szeroki skład i wielu świetnych ofensywnych zawodników. Den Bosch ma duże przeskoki w wynikach, ale Ostrów wrzuci ich wg mnie na wysoki wynik, bo nie mają problemów z atakiem i spodziewam się ofensywnego spotkania z 165 punktami.
Dzięki za bet...i analizę czasami fajnie dostawić coś innego niż MMA do taśmy. Dobra robota. Jeszcze raz dzięki.
 
Dzięki Balacha.

02/04/2021 20:00 CET
Thomas Davis (Ostrów - Lublin) poniżej 14.5 punktów
1.80 (Fortuna)

Inne buki mają 13.5, ale dla chcących grać u innych odradzam granie w STS, bo tam musi wyjść w startującej piątce (inaczej zakład zostanie rozliczony jako nieważny), a wychodzi, że zacznie raczej przy powrocie Laksy z ławki.

Lublin ma teraz 10 do gry, a Davis zagrał w ostatnim meczu 20 minut chociaż grał dobrze. Nie wynika, żeby grał więcej, bo jest duża konkurencja i jeśli Laksa i Dorsey-Walker zagrają lepiej to jego minuty mogą jeszcze polecieć w dół. Linia mega wysoka, a Davis nie jest dla mnie jakimś wybitnym zawodnikiem i tym razem, jeśli nie będzie tak wymuszał fauli i wolnych (7/7 w ostatnim meczu) to nie rzuci 15 punktów.
 
Dzięki Balacha.

02/04/2021 20:00 CET
Thomas Davis (Ostrów - Lublin) poniżej 14.5 punktów
1.80 (Fortuna)

Inne buki mają 13.5, ale dla chcących grać u innych odradzam granie w STS, bo tam musi wyjść w startującej piątce (inaczej zakład zostanie rozliczony jako nieważny), a wychodzi, że zacznie raczej przy powrocie Laksy z ławki.

Lublin ma teraz 10 do gry, a Davis zagrał w ostatnim meczu 20 minut chociaż grał dobrze. Nie wynika, żeby grał więcej, bo jest duża konkurencja i jeśli Laksa i Dorsey-Walker zagrają lepiej to jego minuty mogą jeszcze polecieć w dół. Linia mega wysoka, a Davis nie jest dla mnie jakimś wybitnym zawodnikiem i tym razem, jeśli nie będzie tak wymuszał fauli i wolnych (7/7 w ostatnim meczu) to nie rzuci 15 punktów.
Nie zdążyłem pograć na taśmach... Na NBA sie jakoś wyznajesz ? bo ja oglądam "rekreacyjnie" ale żadna analiza nie ma prawa bytu ( na mój stan wiedzy o tej lidze ) :smile:
 
Nie zdążyłem pograć na taśmach... Na NBA sie jakoś wyznajesz ? bo ja oglądam "rekreacyjnie" ale żadna analiza nie ma prawa bytu ( na mój stan wiedzy o tej lidze ) :smile:

NBA jest bardziej losowe jak UFC, bo poziom jest wysoki i każdy może wygrać z każdym w regulaminowym czasie + tam jest wiele meczów i matematyka wchodzi na wysoki poziom i też nie ma szans zbytnio upolować świetnych kursów i informacji, których nie wiedzą buki, bo już w tym temacie przy wcześniejszych PLK zakładach były informacje, o których nie wiedziały buki.

Zakład po podaniu na Davisa zleciał z 1.80 na 1.55 (a sam zawodnik rzucił ostateczni 8 punktów i łatwo weszło) - w NBA niemożliwe jest taka zrzutka dla takich userów jak my :) Dlatego ja wolę o wiele bardziej grać rzeczy z naszego kraju PLK w kosza, KSW czy inne gale, bo tutaj grają to tylko Polacy i wystawiają Polacy, a nie cały świat, gdzie kursy są świetnie wyliczone lub zmielone przez graczy i nie mają wartości.

03/04/2021 20:20 CET
Legia Warszawa - King Szczecin poniżej 163.5
1.85 (STS)
5/10

Po pierwszym meczu linia podbita do góry, bo w regulaminowym czasie rzucili 170 punktów. Patrząc jednak na cały sezon i szczególnie na mecze Legii w tej hali to wynika z tego under, bo w tej hali pada mało punktów. Mecz był 2 dni temu i myślę, że przez to tempo meczu dzisiaj będzie słabsze, bo w 1 było naprawdę szybko. Jeśli więcej zagra Lampe to również tempo powinno być wolniejsze, bo to wysoki zawodnik, któremu zajmuje dużo czasu poruszanie się od kosza do kosza względem Fakuade.

Dodatkowy zakład:
Cleveland Melvin (Legia - King) poniżej 15.5 punktów
1.90 (ewinner)/1.83 (Betfan)

Fortuna ma 14.5. W pierwszym spotkaniu Lampe zagrał tylko 5 minut, a Fakuade miał problemy z faulami + dogrywka, w której Melvin grał i dorzucił 2 punkty. Jeśli dziś Lampe pogra więcej, Fakuade nie wejdzie w problem z faulami to Melvin powinien pograć mniej. Może też tym razem lepiej w mecz wejdzie Zach Thomas, który też przez to pogra więcej i zabierze minuty Melvina. I jak pisałem spodziewam się underu meczowego, a Melvin linię ma wysoką.
 
Żużel
Piotr Protasiewicz musi zdobyć conajmniej 6 punktów (5 startów) 1,38
Piotr Pawlicki musi zdobyć conajmniej 10 punktów (5 startów) 1,70
STS
 
03/04/2021 20:20 CET
Legia Warszawa - King Szczecin poniżej 163.5
1.85 (STS)
5/10


Dodatkowy zakład:
Cleveland Melvin (Legia - King) poniżej 15.5 punktów
1.90 (ewinner)/1.83 (Betfan)

Oba zakłady wygrane. Na dzisiaj:

05/04/2021 17:30 CET
Trefl Sopot - Slask Wroclaw powyżej 161.5
1.85 (STS)
5/10

147 i 163 - tyle padło punktów w dotychczasowych dwóch meczach. Przy 5/23 w G1 Śląska za 3 i 4/28 za 3 oraz w G2 3/22 za 3 Trefla. To będzie klucz w tym meczu dla Trefla, aby uruchomić rzuty za trzy i je trafiać, bo inaczej nie mają czego szukać w tej serii. Przez to Stefański powinien dzisiaj dawać bardziej ofensywne line-upy, aby trafiali trójki. Przy okazji to może być ostatni mecz i przy wyrównanym wyniku będą faulować i będą wolne. Jak trójki zaczną wpadać to linię powinni dzisiaj przebić z mocniejszym o wiele wynikiem.
 
Oba zakłady wygrane. Na dzisiaj:

05/04/2021 17:30 CET
Trefl Sopot - Slask Wroclaw powyżej 161.5
1.85 (STS)
5/10

147 i 163 - tyle padło punktów w dotychczasowych dwóch meczach. Przy 5/23 w G1 Śląska za 3 i 4/28 za 3 oraz w G2 3/22 za 3 Trefla. To będzie klucz w tym meczu dla Trefla, aby uruchomić rzuty za trzy i je trafiać, bo inaczej nie mają czego szukać w tej serii. Przez to Stefański powinien dzisiaj dawać bardziej ofensywne line-upy, aby trafiali trójki. Przy okazji to może być ostatni mecz i przy wyrównanym wyniku będą faulować i będą wolne. Jak trójki zaczną wpadać to linię powinni dzisiaj przebić z mocniejszym o wiele wynikiem.
Z tego co widziałem to jesteś jednym z najbardziej skutecznych typerów w tym dziale, gratuluje i dzięki za zajebiste typy.
 
Tenis:

Basilashvili-Kovalik 2 (2.02) dwóch nieobliczalnych gości, jednak bliżej mi do Kovalika. Poza tym rozegrał tu już trzy zwycięskie mecze więc jest w rytmie meczowym. I grają na ziemi co też faworyzuje (w teorii powinno) Jozefa. Niko przebudził się niedawno na twardej, ale znowu notuje zjazd.

Bolsova-Errani 2 (2.02) Sara wczoraj ograła Tormo co było dużą niespodzianką (jeżeli takie są w kobiecym tenisie). Ziemia to jej ulubiona nawierzchnia. Mam nadzieję, że pójdzie za ciosem i doświadczenie, regularność zaprocentuje wygraną.

Siatka:

Warszawa-Jastrzębski 2 (1.72) idę w kierunku Węgla. Pierwszy mecz wygrali 3:2 mimo słabszej gry. Mają większy potencjał w ataku i na serwisie. Verva samym blokiem tego meczu nie wygra, a Kwolek nie będzie ciągle szalał na polu zagrywki.
 
Tenis:

Basilashvili-Kovalik 2 (2.02) dwóch nieobliczalnych gości, jednak bliżej mi do Kovalika. Poza tym rozegrał tu już trzy zwycięskie mecze więc jest w rytmie meczowym. I grają na ziemi co też faworyzuje (w teorii powinno) Jozefa. Niko przebudził się niedawno na twardej, ale znowu notuje zjazd.


Bolsova-Errani 2 (2.02) Sara wczoraj ograła Tormo co było dużą niespodzianką (jeżeli takie są w kobiecym tenisie). Ziemia to jej ulubiona nawierzchnia. Mam nadzieję, że pójdzie za ciosem i doświadczenie, regularność zaprocentuje wygraną.

Siatka:

Warszawa-Jastrzębski 2 (1.72) idę w kierunku Węgla. Pierwszy mecz wygrali 3:2 mimo słabszej gry. Mają większy potencjał w ataku i na serwisie. Verva samym blokiem tego meczu nie wygra, a Kwolek nie będzie ciągle szalał na polu zagrywki.
Kovalik zmarnował 5 piłek meczowych, z czego 4 z rzędu. Jak ktoś pierwszy raz włączył mecz tenisa to raczej się nie przekonał do tego sportu. Poziom dzieci z orlika.
 
05/04/2021 17:30 CET
Trefl Sopot - Slask Wroclaw powyżej 161.5
1.85 (STS)
5/10
Karwantes - dzięki!

ZAKŁAD DŁUGOTERMINOWY - KOSZYKÓWKA/POLSKA
Stal Ostrów - Mistrz Polski
4.00 (Fortuna/STS)
9/10

Kurs od ogłoszenia, że gospodarzem finałowej "bańki" będzie Stal Ostrów nie zmienił się praktycznie nic. Wcześniej w serii ze Startem było 4.50, ale po awansie zeszło na 4.00 i dalej uważam to za świetny kurs do gry, a zarazem bezpieczniejszy, bo już tylko będą grać we własnej hali.

Kurs niezmieniony, a przecież Stal otrzymała ogromny handicap, bo wszystkie mecze półfinałowe oraz w razie awansu do finału rozgrywać będzie jako gospodarz, co ma wielkie znaczenie przy każdym kursie na pojedyncze spotkania. Dodatkowo Stal we własnej hali w regularnym sezonie jest 13-2, a od przyjścia Milicica 5-0 w tym wygrane z Zastalem, Treflem i Legią, a więc trzy drużyny z PO w tym dwie półfinałowe oraz bardzo dobra gra w FIBA Europe Cup i awans do TOP 4.

Ogromny handicap daje "bańka" pod względem batalii półfinałowej z Legią, która we własnej hali zrobiła 13-2 w regularnym i 2-0 w PO, a mieli tylko 8-7 na wyjazdach i 1-1 w PO. Jak widać Legia traci wiele na wyjazdach, co powoduje kurs 1.20 na awans Stali do finału.

Jednak decydującym dla mnie czynnikiem grania tego zakładu jest odejścia Iffe Lundberga z Zastalu. Lundberg kręcił w 31 minut - 16.9 PPG (48% FG, 39.7 3PFG%), 4.0 REB i 6.4 asyst do 1.8 strat. Teraz jest w CSKA Moskwa, które ma drugie miejsce w sezonie regularnym Euroligi i ma w 19 minut - 9.4 punktów na mecz na świetnej skuteczności będąc 6 strzelcem zespołu. Zastal miał topowego grajka na warunki Euroligi i wg mnie on robił mega różnicę, a kurs na mistrza dalej jakby on grał.

Po serii ze Spójnią widać, że Zastal jest do pokonania. Spójnia w Stargardzie zrobiła z nimi 1-1, gdzie w drugim meczu mieli +4 na 50 sekund do końca i byli mega blisko wyrównania serii do remisu 2 do 2. Dodatkowo wchodzi możliwość kontuzji, bo Groselle jeszcze niedawno pauzował przez kontuzję i zawsze jest możliwość odnowienia kontuzji, co spowodowałoby ogromną różnicę i wtedy będę w szoku, jeśli Zastal wygra mistrza.

Stal ma szeroki skład i nawet przy kontuzji jednego z graczy zagranicznych (szczególnie obwodowego) dalej mają poza składem Taureana Greena, który nie może grać, bo jest limit 6 obcokrajowców, a Stal ma ich 7. Więc jednego grajka mają w zapasie przy kontuzjach.

Wygląda, że finał będzie Stal - Zastal i czy te mecze wystawiane będą w serii 3.45 - 1.25? No nie sądzę, bo spodziewam się wyrównanej serii i dla mnie ten kurs na mistrzostwo Stali jest bardzo źle wystawiony.
 
Jutro startuje turniej w Monte Carlo i jest trochę ciekawych par, generalnie mam zamiar trochę pograć ten turniej i wybrałem 3 pary tak pokrótce.
Fognini - Kecmanovic @1.77 Włoch faworytem w 2019 wygrał tutaj najważniejszy tytuł w karierze nie ma żadnych info o problemach zdrowotnych i nie ma też co się sugerować ostatnim jego meczem w Marbelli gdyż pojechał tam sobie poodbijać piłkę czekając na MC, motywacji mu nie powinno zabraknąć. Rywal ostatnimi laty nie przywiązywał wielkiej wagi do gry na ziemi i ostatnio też jest w dołku z formą
Khachanov - Djere @1.70 Pisząc to Djere gra właśnie mega wyczerpujący 3 set w finale w Cagliari a tu za chwilę będzie trzeba lecieć i grać w MC i uważam, że nie będzie zbyt "świeży" w pojedynku z Karenem którego uważam za lepszego tenisistę od Serba choć to będzie pierwszy jego mecz na ziemi to ranga imprezy raczej nie pozwala na odpuszczanie i Rusek powinien go tam zajechać.
Lajovic - Evans @1.52 w 2019 Fogini wygrał swój tytuł w finale właśnie z Lajoviciem który jest dla mnie słusznym faworytem, lubi tą nawierzchnię lubi ten turniej i ostatnio całkiem dobrze się pokazywał a gdy motywacji nie brakuje potrafi wygrać nawet z najlepszymi jak np. Medvedev. Rywal w swojej karierze za dużo na ziemi nie grał przez tyle lat a patrząc tylko na 2020 i 2021 zagrał 4 mecze na ziemnej i 4 przegrał. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że Serb to powinien po prostu wygrać.
 
Jutro startuje turniej w Monte Carlo i jest trochę ciekawych par, generalnie mam zamiar trochę pograć ten turniej i wybrałem 3 pary tak pokrótce.
Fognini - Kecmanovic @1.77 Włoch faworytem w 2019 wygrał tutaj najważniejszy tytuł w karierze nie ma żadnych info o problemach zdrowotnych i nie ma też co się sugerować ostatnim jego meczem w Marbelli gdyż pojechał tam sobie poodbijać piłkę czekając na MC, motywacji mu nie powinno zabraknąć. Rywal ostatnimi laty nie przywiązywał wielkiej wagi do gry na ziemi i ostatnio też jest w dołku z formą
Khachanov - Djere @1.70 Pisząc to Djere gra właśnie mega wyczerpujący 3 set w finale w Cagliari a tu za chwilę będzie trzeba lecieć i grać w MC i uważam, że nie będzie zbyt "świeży" w pojedynku z Karenem którego uważam za lepszego tenisistę od Serba choć to będzie pierwszy jego mecz na ziemi to ranga imprezy raczej nie pozwala na odpuszczanie i Rusek powinien go tam zajechać.
Lajovic - Evans @1.52 w 2019 Fogini wygrał swój tytuł w finale właśnie z Lajoviciem który jest dla mnie słusznym faworytem, lubi tą nawierzchnię lubi ten turniej i ostatnio całkiem dobrze się pokazywał a gdy motywacji nie brakuje potrafi wygrać nawet z najlepszymi jak np. Medvedev. Rywal w swojej karierze za dużo na ziemi nie grał przez tyle lat a patrząc tylko na 2020 i 2021 zagrał 4 mecze na ziemnej i 4 przegrał. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że Serb to powinien po prostu wygrać.
Fognini, Khachanov na +
Lajovic -

Tak bez rozpisywania się bo trzeba iść do pracy :lol:
Fognini 2:0 @1.66
Chardy +1,5 @1.77
Krajinovic 2:0@Agut @2.0
Djokovic&Zverev @1.90
Z dogów Pouille @2.30
 
Live snooker - Bingham win 1.55
tenis - Busta win 1.97
siatka - Lube win, Sawicki (Skra) under 11.5 pkt.
 
Fognini, Khachanov na +
Lajovic -

Tak bez rozpisywania się bo trzeba iść do pracy :lol:
Fognini 2:0 @1.66
Chardy +1,5 @1.77
Krajinovic 2:0@Agut @2.0
Djokovic&Zverev @1.90
Z dogów Pouille @2.30
Fognini+
Krajinovic&Agut+
Djoko&Zverev+
Underdog Pouille+

Chardy- Szkoda bo miał swoje okazje.
Dzień bardzo owocny. :cool:
 
Dobra tą kolejkę odpuściłem i dobrze bo dziwne rzeczy się działy i już są kursy na jutro
Rublev nie wygra seta @1.50
Fognini +1,5 @1.55
Goffin @1.67
Kursy pływają ale generalnie wszystko powinno spadać. Nadal według mnie bierze tego Mastersa gość sobie zmasakrował 2 rundy, Rublev nie powinien mieć na ziemi podjazdu do Rafy dodatkowo jest po mocnym 3 setowym meczu, czuję że kursy mocno spadną jeszcze chwilę temu było po 1.62. O Fogu już było pisane z Serbem wygrał 2:0 zagrał bardzo dobry tenis widać, że to jego turniej i motywacji nie brakuje, jego przeciwnik wrócił z dalekiej podróży po mega wyczerpującym 3 setowym meczu gdzie wyciągnął z 2:5 na 7:5 i myślę, że będzie jutro można zobaczyć zmęczenie bezpieczniej gram z handi. Goffin - Evans - Evans który z tą nawierzchnią nie ma wiele wspólnego wygrywa 2:0 z Djokerem xDD Novak na mocnej wyjebce w tym spotkaniu przez co buki fajne kursy wystawiły na Goffina. Belg w gazie 2:0 ze Zverem, 4 gemy stracone z Ceccichnato powinien teoretycznie bez większych problemów wyjaśnić kolegę co z grą na ziemi przez ostatnie lata wiele wspólnego nie miał i sam jest teraz pewnie w lekkim szoku. To tak w skrócie.
 
1618525285619.png

ja rozważam coś takiego :Duke3d: romanova odpuszczam ze względu na spore spadki
 
Last edited:
Dobra tą kolejkę odpuściłem i dobrze bo dziwne rzeczy się działy i już są kursy na jutro
Rublev nie wygra seta @1.50
Fognini +1,5 @1.55
Goffin @1.67
Kursy pływają ale generalnie wszystko powinno spadać. Nadal według mnie bierze tego Mastersa gość sobie zmasakrował 2 rundy, Rublev nie powinien mieć na ziemi podjazdu do Rafy dodatkowo jest po mocnym 3 setowym meczu, czuję że kursy mocno spadną jeszcze chwilę temu było po 1.62. O Fogu już było pisane z Serbem wygrał 2:0 zagrał bardzo dobry tenis widać, że to jego turniej i motywacji nie brakuje, jego przeciwnik wrócił z dalekiej podróży po mega wyczerpującym 3 setowym meczu gdzie wyciągnął z 2:5 na 7:5 i myślę, że będzie jutro można zobaczyć zmęczenie bezpieczniej gram z handi. Goffin - Evans - Evans który z tą nawierzchnią nie ma wiele wspólnego wygrywa 2:0 z Djokerem xDD Novak na mocnej wyjebce w tym spotkaniu przez co buki fajne kursy wystawiły na Goffina. Belg w gazie 2:0 ze Zverem, 4 gemy stracone z Ceccichnato powinien teoretycznie bez większych problemów wyjaśnić kolegę co z grą na ziemi przez ostatnie lata wiele wspólnego nie miał i sam jest teraz pewnie w lekkim szoku. To tak w skrócie.
Czerwoniutko piękna kolejka :iamdone: Nadal co za błędy robi to jestem pod wrażeniem. Bywa i tak.
 
Back
Top