Ile płaci zawodnikom KSW?

No dobra ale to nie oznacza żeby odrazu każdego bezpodstawnie oskarżać o to że jest kaczką.
 
Z tym faraonem moge się zgodzić. To samo napisałem w hyde parku jakis czas temu.



Co do wypłat to do póki KSW samo nie ogłosi lub jakiś zawodnik sie nie wyda NA PEWNO nie będziemy wiedzieli ile zarabiaja. Choć byście sie posrali i nie wiem co przypuszczali to i tak się nie dowiecie czy to prawda.
 
Z tym faraonem moge się zgodzić.


Dajcie chłopowi spokój. Zarejestrował się na forum by normalnie pogadać z ludźmi, a zastał pierdolenie na każdym kroku że jest Kaczką. To że nabija(ł) kilkadziesiąt postów dziennie nie czyni go od razu panem z numerkiem 41.
 
Chłopak poprostu wbił się w złym momencie na forum i zaczął dużo postów pisać ... dlatego podejrzane
 
@up tak już musi być, jeżeli nie ma Kaczki, to ktoś tą Kaczką musi zostać, oczywiście żartuję ;).



Ja tam uważam, że Faraon nie jest Kaczką, bo inaczej pisze niż on.
 
Faraon plakał kilka dni temu, że nie wskoczyła mu ranga mimo, że przebił sto postów. Kaczka by to wiedział, więc ja bym obstawiał jego następcę a nie reinkarnację. No chyba, że Kaczka udanie troluje :-).
 
Dowody? Wątpie by Kaczy odwalał taką szopkę by sprytnie udawać że ma problemy ze wstawianiem avatarów czy gifów. To już po prostu jakaś forumowa obsesja na punkcie tego ptaka.
 
Niektórym użytkowniom kaczka śni się po nocach więc nie ma co się dziwić.:-)



Jak można go w ogóle podejrzewać?
 
pozniej bedzie syndrom Kaczki. w sumie kilka razy juz ktos pisal, ze jestem Kaczka. nie wiem, ale to na psych wjezdza.
 
Żadne alter ego kaczora - Faraon to osoba obyta na forum, która dobrze nas zna. Prawdopodobnie pisał tu kiedyś z innego konta i tyle ;)


@Calo Pełna zgoda.
 
A może był jego zwolennikiem bo wszyscy go hejtowali. Teraz mógłby być np. zwolennikiem Kevina Apsurda
h5EB49CDB
 
Haha :D no fakt! Może to trzeba być zawodnikiem ze stanów albo nawet być w UFC, żeby w ogóle być godnym uwagi.
 
Nie dość że temat założony bez jakichkolwiek wiarygodnych źródeł to jeszcze zamiast dyskutować o zarobkach, zajmujecie się zagadką pod tytułem "które konta są Kaczki a które nie"... dajcie spokój, nawet jeśli któreś konto jest Kaczki to i tak się nie przyzna. Proste.
 
Informacje z onetu w tym teamcie sa raczej malo wiarygodne.



PS co do Faraona to o ile dobrze pamiętam w jednym z pierwszych postow na forum przyznal sie ze to nie jest jego pierwsze i jedyne konto na cohones
 
Powiedzialem że nie pierwsze. I jedyne. Mam tylko jedno konto na forum, to.
 
Niekończąca się opowieść...Onet to taki portal jak WP, Interia i ma takie same newsy. Jak piszą o sporcie czyli wynkach, transferach, zwolnieniach to nie ma tam ściemy, nadinterpretacji też wiele nie ma. Na pewno jest garść newsów które są mocno naciągane albo może nawet zmyslane ale o2(SportFan) to to nie jest i te zarobki nie są oderwane od rzeczywistości...wiele razy różne źródła podawały taką gażę Mariusza(100K$) czy taką gażę Mameda(30K$), zarobki reszty też nie są zakłamane, co do sponsorów to nie mam pojęcia. Bonusy znamy i są śmieszne.



Tak czy inaczej to nie są złe pieniądze. Oczywiście $$$ idą w parze w dużej mierze z potencjałem marketingowym bo Karol Bedorf zarabia pewnie 10% tego co Mariusz, a nie jest 10 razy gorszy bo w ogóle nie jest gorszy. Ale dzięki m.in. Mariuszowi Karol w ogóle tyle zarabia prawdopodobnie...
 
Z Pudzianem to się zgadza, bo tyle dostawał (dostaje?), ale co do reszty to się nie wypowiadam bo nie wiem jak jest naprawde. Choć małe sumki to, to nie są.
 
KSW nie chce podawać zarobków zawodników tak jak to robi UFC. Powodu takiej polityki można się tylko do myślać. Pudzian napewno coś koło tej sumy dostaje jako motor marketingowy.
 
UFC nie podaje zarobków swoich zawodników dlatego, że chce.


Pudziao na Moosin zarobił 110tyś. $
 
Ale jaka rozbieżność w zarobkach. Szkoda Jurasa, bo na początku swojej kariery walczył nawet za odżywki. Kokosów to on nie zarobił.

Open.: Tim Sylvia (50 tys. $) pok. Mariusza Pudzianowskiego (110 tys. $)



230 lbs.: Łukasz Jurkowski (3,5 tys. $) pok. Ho Jin Kima (3 tys. $)
 
UFC, Strikeforce WSoF, czy inne organizacje są zobowiązane przez komisję stanową Las Vegas do podania zarobków zawodników. Nie wiem jak inne komisje stanowe, ale chyba jeszcze jakieś tego wymagają, jednak nie wszystkie.
 
Back
Top