Podwieszony III Zlot Cohones na KSW 34 i UFC 197 !!!

Eh.
@Masta Blasta mam nadzieję, że się pojawisz ziomeczku.
Skoro nawet elita balasów z pięknego Krakowa zawita do mojej krainy słoikami i drożyzną płynącej to postaram się pofatygować:) Nie wiem o której i na jak długo, ale jak wolnej niedzieli mieć nie bede to chociaż zbić piąteczkę i chlapnąć ze 2-3 piwka;)
PS nie martwcie sie o ME, Rudy rozdupcy w poł rundy Rafaela Którego Nazwiska Nie Znają Nawet Redaktorzy:}
 
@shooker będziesz miał opiekuna, wpadaj śmiało.
 
Mam nadzieję, że jak na KSW przystało będzie sporo kontrowersji, abym mógł mieć inne zdanie niż wszyscy podczas zakrapianych dyskusji!!!111 Mam nadzieje, że Coco High Kick Bedorf mi to zapewni.
 
Wbijam jeśli mi nagle nic nie wypadnie. SCStunner - 95%. Jak ktoś jedzie z Konina/Poznania, to niech da znać, można się zgrać na alkoholizację w publicznym środku transportu :chef:
 
Uuuuaa dopiero teraz przeczytałem ten temat. Postaram się pojawić, skoro zlot dzieje się w Warszawie.
 
4 marca mam wycieczkę do Warszawy, jakoś po wycieczce ucieknę i...
A tak serio ja jednak w Olsztyńskim pubie z ziomami.Jeździć dwukrotnie do wawy w ciągu dwóch dni
 
Będę kurwa na 80% i to tak serio postaram się być. Oglądając filmik z ostatniego zlotu było mi fest smutno : D

Wbijam jeśli mi nagle nic nie wypadnie. SCStunner - 95%. Jak ktoś jedzie z Konina/Poznania, to niech da znać, można się zgrać na alkoholizację w publicznym środku transportu :chef:

No ja mam 15 km do Konina, pojadę pociągiem więc pewnie pijemy mordo.
 
Back
Top