II kolejka Typera BetSafe: KSW 33 + UFC w Korei

Status
Not open for further replies.

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
zfsw.jpg


Jakiś czas temu ruszyliśmy z pierwszą kolejką Typera BetSafe. Teraz czas na zakończenie zabawy i rozdanie bonusów, ale najpierw ostatnia kolejka typera! Typujemy obie weekendowe gale:

Z KSW:

Michał Materla - Mamed Khalidov
Karol Bedorf - Michał Kita
Artur Sowiński - Kleber Koike Erbst

Z UFC:

Doo Ho Choi vs. Sam Sicilia
Benson Henderson vs. Jorge Masvidal
Yoshihiro Akiyama vs. Alberto Mina

Dodatkowo trzeba nakreślić metodę skończenia tych walk (poddanie/nokaut/decyzja/remis/dyskwalifikacja). A na koniec wpłacamy 10 zł (lub więcej) na obojętnie który z zakładów, biorących udział w Typerze i to wszystko!

Za poprawnie wytypowane zestawienie otrzymamy trzy punkty. Za poprawnie wytypowaną metodę skończenia otrzymamy jeden punkt. Po ostatniej gali w miesiącu, sześć osób z największą ilością punktów otrzyma po 120/120/100/100/80/80 zł na swoje konto na BetSafe.com. Weryfikacja wpłaty 10 zł co galę na jedno z zestawień biorących udział w zabawie, nastąpi już bezpośrednio w systemie u bukmachera przy przelewie pieniędzy.
 
Mamed Khalidov SUB
Karol Bedorf DEC
Kleber Koike Erbst SUB
Doo Ho Choi DEC
Benson Henderson DEC
Yoshihiro Akiyama DEC
 
Wysłałem kupon do ręcznego zatwierdzenia. Chodzi tu o limity bo Bedorfa i Koike za trochę zagrałem i mam limit na te walki.

Ale skoro zagrałeś już to po co będziesz dokładał? Promocja liczy się na wcześniej zagrane już kupony, byleby któryś dotyczył zestawienia konkursowego.
 
Mamed Khalidov - dec
Karol Bedorf - dec
Kleber Koike Erbst - poddanie
Doo Ho Choi - poddanie
Benson Henderson - decyzja
Alberto Mina- poddanie
 
Chalidow, poddanie
Bedorf, decyzja
Koike, poddanie
Doo Ho Choi, decyzja
Mina, TKO/KO
Benson, decyzja
 


Jak sobie liczyłem π*drzwi to mi chyba wychodziło, że nie będzie żadnego splita, ale pal licho z tymi siedmioma ziko. Oczywiście w żadne dogrywki nie chciałbym się bawić, więc biermy po 113 zł.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top