Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

juz odpadaja.... masakra

my na tych igrzyskach nawet tych dziesieciu medali nie zdobedziemy...

Niestety ale na to się zanosi...

Anita, Fajdek to mamy pewne = 6

Reszta przy odrobinie szcześcia. Pierwsza szansa już dzisiaj. Myszka musi być wyżej od Francuza i Greka aby obronić brązowy medal. Po 3 dniach wydawać by się mogło, ze to pewne jednak 4 dzień pokazał, że wszystko moze sie zdarzyć

Spora szansa
Walczykiewicz
Mikołajczyk/Naja

JEST szansa
Lićwinko
Maja Włoszczowska
Bukowiecki/Haratyk
Fiodorow
Cichocka


Kszczot na razie nasza największa niespodzianka. Był poważnie zaliczany do medalu
Nie liczę Zielińskiego bo on nawet nie wystartował :mamed:


MO FARAH KRÓL! :pray:
 
Niestety ale na to się zanosi...

Anita, Fajdek to mamy pewne = 6

Reszta przy odrobinie szcześcia. Pierwsza szansa już dzisiaj. Myszka musi być wyżej od Francuza i Greka aby obronić brązowy medal. Po 3 dniach wydawać by się mogło, ze to pewne jednak 4 dzień pokazał, że wszystko moze sie zdarzyć

Spora szansa
Walczykiewicz
Mikołajczyk/Naja

JEST szansa
Lićwinko
Maja Włoszczowska
Bukowiecki/Haratyk
Fiodorow
Cichocka


Kszczot na razie nasza największa niespodzianka. Był poważnie zaliczany do medalu
Nie liczę Zielińskiego bo on nawet nie wystartował :mamed:


MO FARAH KRÓL! :pray:
Po występie Majki Włoszczowskiej na MŚ w Czechach ja zdecydowanie liczę na medal.
 
Co do rozstrzygnięć w ciężarach do 94kg to bez zaskoczenia. Moradi ze złotem lecz wynik 403 nie powala. Stawiam, że gdyby startował Zieliński to Irańczyk nie atakowałby rekordu w podrzucie 234 (nie podniósł 2x) tylko starał się zapewnić złoto przykładowo 225-227 kg co wydaje mi mogłoby być juz za dużo dla Polaka. Na 407-410kg Adrian nawet z nandrolonem nie był przygotowany

Co do srebra i brązu to spokojnie by siadło. 395 i 392 to słabe wyniki jak na poziom igrzysk olimpijskich.


18:05 PIOTR MYSZKA. WALKA O BRĄZ!
 
To jest naprawdę jakaś żenada. Każdy nas na tych igrzyskach jebie w dupę, od uchodźców przez Kazachstan, aż po Węgry, które mają 5!! złotych medali. Każdy potrafi przygotować życiowe formy na IO, tylko nie Polacy....
 
Węgry, które mają 5!! złotych medali

Bo mają zajebistą Hosszu, ogólnie pływaków i szermierzy. TYLE

Mnie Brazylijczycy zaskakują. Tylko 4 medale na chwile obecną
U SIEBIE :crazy:

POLSKA = BRAZYLIA

2004 - 10
2008- 15
2012 - 17
 
Last edited:
To jest naprawdę jakaś żenada. Każdy nas na tych igrzyskach jebie w dupę, od uchodźców przez Kazachstan, aż po Węgry, które mają 5!! złotych medali. Każdy potrafi przygotować życiowe formy na IO, tylko nie Polacy....
Przecież nasze życiowe formy w większości i tak by nie wystarczały na życiowe formy przeciwników. Tak to już jest, trzeba przywyknąć i po prostu cieszyć się z tego co jest a nie w każdym komentarzu wyzywać zawodników itd. Więcej luzu kolego.
 
Przecież nasze życiowe formy w większości i tak by nie wystarczały na życiowe formy przeciwników. Tak to już jest, trzeba przywyknąć i po prostu cieszyć się z tego co jest a nie w każdym komentarzu wyzywać zawodników itd. Więcej luzu kolego.

Ja tutaj nikogo nie wyzywam. Mówię ogólnie, że nikt nie dał na razie czegoś ekstra od siebie. Każdy prócz siatkarzy, tego młodego pływaka i Majki zaskakuje,szkoda że negatywnie.

Cieszyć się z tego co jest? A jest wielka kupa. Dwie wielkie złote szanse w lekkiej spierdoliły koncertowo.
 
Ja tutaj nikogo nie wyzywam. Mówię ogólnie, że nikt nie dał na razie czegoś ekstra od siebie. Każdy prócz siatkarzy, tego młodego pływaka i Majki zaskakuje,szkoda że negatywnie.

Cieszyć się z tego co jest? A jest wielka kupa. Dwie wielkie złote szanse w lekkiej spierdoliły koncertowo.
Ale piszesz tak jakby specjalnie robili chujowe wyniki. Pomyśl jakie to trudne jest dla nich. Gdyby mogli zrobić to lepiej to pewnie by tak zrobili. Wiadomo, że lepiej byłoby oglądać codziennie zwycięstwa Polaków. Też tego bym chciał, ale no jest jak jest. Ja już dawno się z tym pogodziłem i dlatego każdy sukces naszych cieszy mnie bardziej.
 
Lewandowski niby z szóstym wynikiem wszedł, ale może wyrwie brąz, oby. Co się z tym Adasiem stało...
 
Ale piszesz tak jakby specjalnie robili chujowe wyniki. Pomyśl jakie to trudne jest dla nich. Gdyby mogli zrobić to lepiej to pewnie by tak zrobili. Wiadomo, że lepiej byłoby oglądać codziennie zwycięstwa Polaków. Też tego bym chciał, ale no jest jak jest. Ja już dawno się z tym pogodziłem i dlatego każdy sukces naszych cieszy mnie bardziej.

Oczywiście, że nie robią. Ale jak to jest, że ci sami ludzie wygrywają ME, MŚ i inne Diamentowe Ligi czy Puchary Świata, ogrywając tych samych zawodników, a na IO kupa? Ja nie mówię, że każdy ma zdobywać medale, no ale pływacy, siatkarze plażowi, Kszczot nie mówiąc o chemical brothers to się w moim mniemaniu skompromitowali.
 
Niestety ale na to się zanosi...

Anita, Fajdek to mamy pewne = 6

Reszta przy odrobinie szcześcia. Pierwsza szansa już dzisiaj. Myszka musi być wyżej od Francuza i Greka aby obronić brązowy medal. Po 3 dniach wydawać by się mogło, ze to pewne jednak 4 dzień pokazał, że wszystko moze sie zdarzyć

Spora szansa
Walczykiewicz
Mikołajczyk/Naja

JEST szansa
Lićwinko
Maja Włoszczowska
Bukowiecki/Haratyk
Fiodorow
Cichocka


Kszczot na razie nasza największa niespodzianka. Był poważnie zaliczany do medalu
Nie liczę Zielińskiego bo on nawet nie wystartował :mamed:


MO FARAH KRÓL! :pray:
Wyżej stawiam szanse Nowickiego niż Fiodorow. Może Liskowi się poszczęści, chociaż do medalu pewnie będzie trzeba 5.80...
 
Co się z tym Adasiem stało...

Wydawało mu się, że jest mocny i chciał równać się tempem z Rudishą. Na ostatnich metrach brakło już pary na obrone drugiego miejsca
Spore rozczarowanie. Zresztą Adam dał upust emocjom w wywiadzie po biegu
 
Wydawało mu się, że jest mocny i chciał równać się tempem z Rudishą. Na ostatnich metrach brakło już pary na obrone drugiego miejsca
Spore rozczarowanie. Zresztą Adam dał upust emocjom w wywiadzie po biegu
Widziałem. Wina kibiców, bo piłkarze to cioty itd, klasyk
 
Bardzo ciekawa sytuacja wśród siatkarzy. Jak będziemy mieć farta to możemy w 1/4 trafić na Kanadę. My, żeby wygrać grupę musimy ograć Kubańczyków do 0, a Egipt urwać seta Argentynie. Pytanie tylko co da nam pierwsze miejsce w grupie. Może zdarzyć się tak, że wychodząc z pierwszego miejsca trafimy np. na Brazylię lub Francję, a wychodząc z drugiego na Kanadę. Może być też odwrotnie... Strasznie to pokręcone.
 
Bardzo ciekawa sytuacja wśród siatkarzy. Jak będziemy mieć farta to możemy w 1/4 trafić na Kanadę. My, żeby wygrać grupę musimy ograć Kubańczyków do 0, a Egipt urwać seta Argentynie. Pytanie tylko co da nam pierwsze miejsce w grupie. Może zdarzyć się tak, że wychodząc z pierwszego miejsca trafimy np. na Brazylię lub Francję, a wychodząc z drugiego na Kanadę. Może być też odwrotnie... Strasznie to pokręcone.
W ogóle to nie jest pokręcone. Chcemy medal to wygrywamy z najlepszymi, tyle.
 
W ogóle to nie jest pokręcone. Chcemy medal to wygrywamy z najlepszymi, tyle.
Może nie pokręcone, źle się wyraziłem. Chodziło mi bardziej o to, że ciężko wytypować teraz pary 1/4, bo wszystko (prawie) jest jeszcze możliwe :)
 
Może nie pokręcone, źle się wyraziłem. Chodziło mi bardziej o to, że ciężko wytypować teraz pary 1/4, bo wszystko (prawie) jest jeszcze możliwe :)
Bo tam są praktycznie same dobre drużyny. Bylibyśmy w tamtej grupie to byłby płacz, że grupa mocna, teraz jakieś kalkulacje o 1/4. Żeby być w trójce trzeba grać z najlepszymi i tyle.
 
Bo tam są praktycznie same dobre drużyny. Bylibyśmy w tamtej grupie to byłby płacz, że grupa mocna, teraz jakieś kalkulacje o 1/4. Żeby być w trójce trzeba grać z najlepszymi i tyle.
Właśnie zacząłem powątpiewać w "moc" tamtej grupy... Mecze dość gładko wygrywane, USA przegrywa z - nie oszukujmy się - przeciętną Kanadą by potem rozjebać Brazylię i Francję. Cała ta sytuacja tylko utwierdza mnie w moich przedolimpijskich typowaniach, że jedziemy po medal, bo ta mistycznie silna grupa jest bardzo średnia.

BTW. Jesteśmy na czele statystyk:
- najlepiej punktującym jest Kurek,
- najlepszym atakującym jest... Kurek,
- najlepiej serwującym Bieniek,
- wśród przyjmujących 4. Kubiak,
- wśród rozgrywających trzeci jest Łomacz.
 
Kszczot... Mówił, że jest gotowy na złoto!. Podpalił się atakiem na Rudishe, który go zniszczył. Brak awansu do finału jest dla nas i dla niego ogromnym rozczarowaniem. Dla mnie to był murowany kandydat do medalu.
Lewandowski no brawo, fajny bieg, ale medalu z tego nie będzie, nie ma opcji.
Tyczkarze bardzo słabo, Lisek jedyny w finale, ale o medal chyba nie ma szans.
Swoboda no fajnie, niewiele zabrakło do PB, kamery ją kochają, będzie gwiazdą.
Siatkarze w meczu z Rosją fenomenalne zrywy, ale i tragiczne przestoje. Kurek niewiarygodny poziom, za dużo uzależnieni byliśmy od niego
Piłkarze ręczni niepotrzebnie doprowadzili do stresu. Nawet nie chcę pisać ile tej kadrze dał Mariusz Jurkiewicz, wiadomo rzutów będzie mu jeszcze trochę brakować, tej skuteczności, ale klasę ma ten zawodnik niesamowitą. Super mecz też Przemka Krajewskiego. Na 99% gramy dalej, walczymy ze Słowenią!
 
Ale jak to jest, że ci sami ludzie wygrywają ME, MŚ i inne Diamentowe Ligi czy Puchary Świata, ogrywając tych samych zawodników, a na IO kupa?
Jak się przygotowuje najwyższą formę na pół roku przed najważniejszą imprezą, to tak już jest.
 
a co do rywali siatkarzy i piłkarzy ręcznych
to siatkarze najprawdopodobniej trafią na USA.
piłkarze ręczni na Chorwacje. Zakładając, że w pape ze Słowenią.
 
Bardzo ciekawa sytuacja wśród siatkarzy. Jak będziemy mieć farta to możemy w 1/4 trafić na Kanadę. My, żeby wygrać grupę musimy ograć Kubańczyków do 0, a Egipt urwać seta Argentynie. Pytanie tylko co da nam pierwsze miejsce w grupie. Może zdarzyć się tak, że wychodząc z pierwszego miejsca trafimy np. na Brazylię lub Francję, a wychodząc z drugiego na Kanadę. Może być też odwrotnie... Strasznie to pokręcone.

Kanada bedzie 5 w grupie. W 1/4 zagramy z Francją, Brazylią przy założeniu, że Egipt ugra seta
Wieksze prawdopodobieństwo, że 1/4 spotkamy się z Francją

Brazylia w ostatnim mecz gra właśnie z Francją i jakby nie patrzeć jest pod ścianą. Obecnie 4 miejsce
Moze sie tak stac, ze Kanada przegra z Włochami 3:2 a Canarinhos ulegną Francji za 3 pkt i odpadają. Nie wierzę w to, bardziej w świetną gre z FRA i zwycięstwo za 3 pkt


To wszystko i tak nie ma sensu. Jeden set może zadecydowac i wszystkie obliczenia pójda się jebać
 
Back
Top