Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Pierwszy raz od Skrzypaszka emocje na koniach. Oktawia tylko jedna zrzutka i status quo. Druga Francuza traci 12 sekund, Kanadyjska juz 29. Z wysoko stojących słabiej Wloszka,poleciała przez konia Niemka.
ponoć Oktawia to jedna z lepszych biegaczek w stawce :)

@VoRaNeK
 
Pierwszy raz od Skrzypaszka emocje na koniach. Oktawia tylko jedna zrzutka i status quo. Druga Francuza traci 12 sekund, Kanadyjska juz 29. Z wysoko stojących słabiej Wloszka,poleciała przez konia Niemka.
ponoć Oktawia to jedna z lepszych biegaczek w stawce :)

@VoRaNeK
To bieganie ze strzelaniem to taki biathlon tylko na trawie? #januszmat
 
Wielka szansa na złoto.

A co do ręcznej... w 2007 były identyczne półfinały i Niemcy wygrali wtedy z Francją, a my z Danią. Kurwa, coś czuję że z Chorwacją mieliśmy ten jebany dzień konia i się wystrzelalismy...

Ps. Druga noc z rzędu zarwana, cztery h snu. Zaczynam to powoli odczuwać, tym bardziej że nie mam kiedy odespać a tu jeszcze 3h czekania :)
 
Via wikipedia

  • bieg przełajowy (3000 m) ze strzelaniem z pistoletu, w pozycji stojącej, trzy razy (trzy sesje tzn. przystanki na strzelnicy w tym pierwszy tuż za startem), co 1000 m (zawodnik musi strzelać do celu, z odległości 10 metrów, w przeciągu 70 sekund sesji strzeleckiej, dalszy bieg następuje po zaliczeniu 5 celnych strzałów lub po upływie 70 sekundowej sesji, nie ma kar za ewentualny brak trafień i niecelność, obecnie stosuje się pistolety laserowe). Startujący do biegu są wypuszczani w odstępach czasowych odzwierciedlających liczbę wcześniej zdobytych punktów (4 punkty różnicy to 1 sekunda opóźnienia) przez co wygrywający całe zawody wbiega na metę biegu pierwszy.
 
Kto kurwa wymyślił ten pięciobój, myślałem, że pierwsze 4 konkurencje były wystarczająco głupie :D
 
Ogladam sobie teraz taekwondo i Wam powiem, ze by sie przydaly tam obalenia i buly na morde
Kto kurwa wymyślił ten pięciobój, myślałem, że pierwsze 4 konkurencje były wystarczająco głupie :D
Ostatnio coś, co ma w nazwie nowoczesny/nowoczesna musi być zjebane. Takie czasy.
 
Jak dla mnie ten cały pięciobój to fajna sprawa. Tylko ostatnia konkurencja to powinien być sam bieg. Nie to co mma, gdzie jakieś półgłówki okładają się po mordach.
 
dobrze widze, ze zaraz sie koncza zapasy i do ogladania do meczu naszych zostaja same gowniane sporty? :(
 
Kurde, pięknie, myślałem, że Chinka ją jednak wyprzedzi. Gratulację.
 
Back
Top