Idealny videoblog MMA

Sajd

Ground Game
Chciałem się was zapytać jaki waszym zdaniem powinien być videoblog zawodnika MMA.



Czego powinno być w nim więcej, czego mniej, jaka długość powinna być jednego odcinnka i tak dalej.
 
Długość odcinka ok 10 minut..



Posiłki,wywiady z sparingpartnerami... suplementacja.. ta dobra i ta zła ;)



Odczasu do czasu fajnie jakby jakąś technike pokazano!
 
Tak jak już poprzednicy pisali, moim zdaniem czas to ok. 10 minut.



Co jakiś czas jakaś technika, na początek nawet banalne, ale pokazywanie np. jego techniki wiązania owijek, mi tez się podobały vlogi Michała.
 
Ok 10 min, jak najwiecej ujec z treningow/sparingow. Fajnie by bylo jakby Karol poopowiadal troche o sobie jak zaczal co go motywuje itp itd. Suple jakie kiedy gdzie no i chyba tyle.



edit Jeszcze dieta
 
Popieram to co napisał AL



Wlazło wykonywał świetną robotę z vlogami i tak one powinny wyglądać :) Bardzo fajnie się oglądało :)
 
Dla mnie te vblogi pokazujące nie treningi, a cały backstage są dużo atrakcyjniejsze. Wiadomo, że nie chcemy oglądać życia prywatnego, ale właśnie posiłki, całą organizacje campu, może jakieś urywki z drogi Szczecin-Poznań, Szczecin - dana hala w Polsce. Przed walką również można pokazać wiele zakulisowych spraw jak to wygląda dokładnie oczami fightera, jak wygląda jego harmonogram dnia i zajęć im bliżej walki. Same treningi to raczej suchy materiał, a vblogi powinny być raczej z jajem i nakręcać oglądającego na kolejne odcinki. Długość tak oscylująca w okolicach 10min chyba idealna.



Mi osobiście podobają się materiały jakie wrzucał Faber na swój kanał na yt:







Lb7LAe_3Vxc[/media]/a/p
p
a href=]
 
Długość jednej części najlepiej około 10 minut. A co powinno na nim być? Przede wszystkim fragmenty treningów, sparingów jeśli jest to możliwe no i ogólnie życie fightera podczas przygotowań do walki. No i im więcej śmiesznych scen zza kulis tym lepiej :)
 
Wypowiedzi dot. nadchodzacego treningu i jego male podsumowanie, wypowiedzi kolegow z maty na temat formy glownego bohatera, posilki, widok na odzywki z pewnoscia wielu ucieszy, jakies male urywki z tarcz itp. rowniez beda mile widziane, wiadomo, ze calych sparingow Karol ani zaden inny zawodnik nie pokaze. O, Irokez przed UFC 127 ciekawie prezentowal to co sie dzieje na macie.



Pokazywanie technik nie wydaje mi sie dobrym pomyslem w kontekscie videobloga, poza tym Karol dwukrotnie dla Grapplerinfo cos tam juz ujawnil ze swojego arsenalu. :)
 
10-15 minut powinno być ok. Lubię Karola to długie odcinki nie będą mi przeszkadzały. Co powinno się znaleźć? Przygotowania, sparingi, treningi, dieta no i zakulisowe ujęcia by można było poznać fajtera od tej drugiej strony.
 
Generalnie głównym naszym założeniem będzie ukazanie tego, że przygotowania to nie jest łatwa sprawa, będziemy starali się ukazać trud treningu, pokazać ile czasu i sił wymagają treningi.



Resztę muszę przedyskutować z Karolem, ale będę mu proponował to co według was będzie najlepsze.
 
Wiadomo, że nie ma co z butami wchodzić i robić mu z chaty Big Brothera ale niech sie trochę otworzy dla fanów;)



PS: Każdy ogarnięty człowiek chyba wie, że przygotowania do walki nie są łatwą sprawą i że trzeba zapierdalać jak to mówi klasyk;)
 
Ja bym chciał zobaczyć wycinki z różnych treningów siłowych i wydolnościowych, bo ile można oglądać tarczowanie, walenie w worek i sparringi na 50%, bo tak zwykle wygląda dużo videoblogów :) Oczywiście dieta i wycinki z życia "międzytreningowego ale nie prywatnego" też byłyby fajne, typu jakie samopoczucie, trafiające się kontuzje w różnych okresach campu itp.
 
Chcielibyście żeby Karol coś opowiedział w tym "wideoblogu"? Coś wytłumaczył wam, fanom ?
 
Ja tam bym chciał się dowiedzieć jak wygląda kwestia wagi u Karola, jak się waha w ciągu roku (off i camp), czy szybko mu spada na obozach. Bo domyślam się, że pytania o sok są nie na miejscu :P
 
Ja tam bym chetnie zobaczyl na vlogu jak Karol sie odzywia i jak robi trening silowo-kondycyjny. Reszta to standardzik sparingi, kulanki, tarcze i niech w tle bedzie jakis ciekawy soundtrack ;)
 
Back
Top