Ich już z nami nie ma. Forumowe cmentarzysko.

@ODYNIEC
Świec Panie nad Jego Dusza... :cry:
Znicz-w-kszta-cie-serca.gif
 
Oni są. Tylko na głównej zablokowani.
I całe szczęście bo człowiek juz miał dosyć tych wysrywów i ogólnie głupoty obydwu jegomości myślę że nikt tutaj za nimi nie zapłacze tylko znając życie te gady maja najebane po 10 kont
 
Oni są. Tylko na głównej zablokowani.
I całe szczęście bo człowiek juz miał dosyć tych wysrywów i ogólnie głupoty obydwu jegomości myślę że nikt tutaj za nimi nie zapłacze tylko znając życie te gady maja najebane po 10 kont
:conorsalute:
Spokojnie. Dostał perma. Na forum nie ma już ani 99picksa ani Sugara. Tekst o braku jaj zbędny :) nie boimy się banować ludzi na własnym forum, jeśli zasłużą :)
 
@Evo pomogl Andrzejowi wykonczyc Pawła R. a teraz czolowe postaci gangu piksow... :wtf2: tylko patrzec jak jakies kolorowe drinki pojawia sie w HP :DC:
Kolorowe drinki to powinienem przez społeczność Cohones mieć dostarczone pod drzwi - jeśli choć trochę się przyczyniłem do wycięcia tego raka ze zdrowego organizmu, to bardzo się cieszę, choć jak wiadomo, rak potrafi wracać.
 
Kolorowe drinki to powinienem przez społeczność Cohones mieć dostarczone pod drzwi - jeśli choć trochę się przyczyniłem do wycięcia tego raka ze zdrowego organizmu, to bardzo się cieszę, choć jak wiadomo, rak potrafi wracać.
Niewystarczajaco napchaliscie kiesy na zniknieciu Pawla R. ? :awesome:
 
Back
Top